DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

samo me zanima kako će brodovi ploviti plominskim zaljevom bez opasnosti od havarije….e moji novinari, uvijek koristite svaku priliku da napišete nešto za svoje sponzore. ovaj put sponzori hoće kupiti još malo jeftinijeg dioki-a. samo naprijed…meni paše.


samo me zanima kako će brodovi ploviti plominskim zaljevom bez opasnosti od havarije….e moji novinari, uvijek koristite svaku priliku da napišete nešto za svoje sponzore. ovaj put sponzori hoće kupiti još malo jeftinijeg dioki-a. samo naprijed…meni paše.

Meni ne paše![smiley1]
Otiđite na službene stranice EON-a i RWE-a pa ćete vidjeti da su švabi već ucrtali Krk!

Novac je kisik burze!

Netko prodaje jeftine fore po diokiju…..[smiley1][smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

već sam 100 puta napisao pa se neću više ponavljati, tko vjeruje novinarčićima nek proda, tko vjeruje meni nek kupi i to je to.

Što da radim, ja nemam tu dionicu?

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


Što da radim, ja nemam tu dionicu?

pričekaj malo i prati svaki dan, moguće je da će malo probati srušiti cijenu pa možeš jeftinije uletiti, iako vrlo malo prolazi ispod 450 kuna. ali nemoj vezati ulaganje za LNG jer dioki bez LNG-a vrijedit će puno više nego sada, a naravno sa LNGom puno puno puno više.


..jer dioki bez LNG-a vrijedit će puno više nego sada, a naravno sa LNGom puno puno puno više.

to se slazem, ali ako netko moze otprilike reci KADA?
u kojem roku?

kakve su vase pretpostavke?

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Radije ne bih , ne vidim tu rast od 100% u idućih godinu dana. To je po vašim načelima, g. cayman006.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

http://www.eon.com/en/downloads/3_StrategyKeyFigures_2007_Chapter2_0.pdf

Kad ih je veliki eon ucrtao jos prije tri godine u svoj plan, to bi trebalo biti to….., a u svakom slučaju bi trebalo vrijediti više, puno više, i sa i bez lng, Forza Omišalj

Pessimism Is Your Friend


Radije ne bih , ne vidim tu rast od 100% u idućih godinu dana. To je po vašim načelima, g. cayman006.

Uzmi IGH onda,to ima potencijal za 100%!

Novac je kisik burze!

kada kada??? to pitanje mi ide već na živce. mig29, za tebe očito nikada.
mreich, ima dioki potencijal za 100% u godinu dana ako se odredi LNg u omišlju. Tada očekujem proboj 1000 kuna, a bez toga očekujem oko 700 kuna jer neki veliki igrači se motaju po omišlju i žitnjaku proteklih tjedana. kako hoćeš…

Cayman, jesi li ti to na godišnjem kada si prije podne sa nama? [smiley2][smiley2][smiley2]

Živ bio sto godina, najmanje!

E da, nešto o Diokiju (da mi ne bace post u smeće) [smiley2] :

biti će para………. [smiley2]

La vita e bella!

New Report

Close