DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

DIOK-R-A72,706,79%
dobre vijesti, zato danas rast preko 6%
[thumbsup]

Kune nisu problem, kuna nema

ja ne poznajem situaciju, ali kada bi ovo poduzece radilo punim kapacitetom i prodalo sve sto moze napraviti…hm… to bi bilo dobro.

Proizvodni kapaciteti

Proizvodni kapaciteti iznose 295 000 tona godišnje.
Kapaciteti su podijeljeni po proizvodima:
• LDPE OKITEN® 50 000 tona
• LDPE DINALEN® 90 000 tona
• GPPS DOKI® Polistiren & HIPS DOKI® 50 000 tona
• EPS OKIROL® -E/EF 15 000 tona
• etilen 90 000 tona

to je potencijal 1.5 do 2 milijarde prihoda. Koliko trenutno ostvare? koliko ima zaposlenih samo u kemijskom dijelu u RH?


ja ne poznajem situaciju, ali kada bi ovo poduzece radilo punim kapacitetom i prodalo sve sto moze napraviti…hm… to bi bilo dobro.

Proizvodni kapaciteti

Proizvodni kapaciteti iznose 295 000 tona godišnje.
Kapaciteti su podijeljeni po proizvodima:
• LDPE OKITEN® 50 000 tona
• LDPE DINALEN® 90 000 tona
• GPPS DOKI® Polistiren & HIPS DOKI® 50 000 tona
• EPS OKIROL® -E/EF 15 000 tona
• etilen 90 000 tona

to je potencijal 1.5 do 2 milijarde prihoda. Koliko trenutno ostvare? koliko ima zaposlenih samo u kemijskom dijelu u RH?

Toliko je bilo prošle godine – oko 2 milijarde.

Ove bi moglo biti oko 2,8 – 3,0 milijardi kuna.

Bok narode.
Nego sava da li ti vidis da zadnjih mjecec dana medju prvih deset redovito neko prodaje.
Što misliš o tome? ne bi reko da je to bas dobro.

kupio sam ovu dionicu a nikad nisam je provjerio ili usporedivao, prijatelj koji je u ini i jedan od glavonja ju je kupovao na 500 kn i nize mi je rekao samo da je kupim i drzim nista vise, tako da je ja sada drzim i mislim dokupljivat jel stara poslovica kaze nebo je najcrnije pred jutro, prema tome na zalost ili na kraju na radost zaposlenika sada je najcrnije

ne mari za male stvari i ostat ce male

Sada sam pogledo, i ovaj tjedan prodavali

predragm, 01.04.2011. u 01:40
I još jedna vrlo dobra vijest. Gita plaća a to znači da bi Ravenna mogla startati već slijedeći tjedan.
Odlično je održavana – ne bi trebalo biti nikakvih problema.

Savo,
za mene 100% dobra vijest, iako si tvrdio da bi i DIOKI mogao uletiti (ni prije mi nije bilo jasno kako bez love?)
bitno je da vinilni lanac proradi barem do dovršetka našeg PVCa koji će trošiti 120 000 tona VCM-a.

Ono sa zemljištem, kvadraturom i cjenama je totalna magla. Odgovori konkretno koliko vrijedi na tržištu npr. Kijac nekretnine d.o.o.? U ovim velikim brojkama dugovanja, zanemarivo malo.

Nije mi jasno da uopće sumnjaš hoće li se E.ON vratiti u igru za LNG??? Lova je potrošena za lokacijsku dozvolu, problem je bio u sporosti naše administracije i gospodarskoj krizi koja je prouzročila smanjenu potrošnju plina..
Ispravi me, ali koliko znam lokacijska dozvola se još uvijek čeka!!

Mali lng je bedastoća, iako se ne bi trebalo čuditi odlukama administracje, bilo je i puno gorih.
Koliko mi je poznato regasifikacijski terminali služe samo za nadopunu sustava, a ne primarno i za dobavu?!

I ovi rast izvoza od 51% u prva 2 mjeseca u kemijskoj industriji – pa tko je rekao da je VCM zaustavljen?

VCM,ne radi…

ja neznam odakle ovoliki rast izvoza u kemijskoj industriji je jos Petrokemija kao znacajan izvoznik

DIOK-R-A72,706,79%
dobre vijesti, zato danas rast preko 6%
[thumbsup]


100kom 7.270,00 6,79%
[lol] [lol] [lol] ludilo brale

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


DIOK-R-A72,706,79%
dobre vijesti, zato danas rast preko 6%
[thumbsup]


100kom 7.270,00 6,79%
[lol] [lol] [lol] ludilo brale
[/quote]
….broj transakcije 727… baš ludilo



DIOK-R-A72,706,79%
dobre vijesti, zato danas rast preko 6%
[thumbsup]


100kom 7.270,00 6,79%
[lol] [lol] [lol] ludilo brale
[/quote]
….broj transakcije 727… baš ludilo
[/quote]

sve na 7 , danas kupujem dionice, igram loto i bingo….ludilo [thumbsup]

Kune nisu problem, kuna nema

New Report

Close