DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


mislim da je sutra veliki dan za sve imatelje ove dionice.
Stari dioničari npr Bumbar se dobro sjećaju pisma namjere Makedoncaca u svezi borbenih vozila upućenog Đuri Đaković Holdingu.
Mi ulazimo gotovo sigurno a radujte se i ulasku Makedonaca, jer to je velika stvar za DDJH-R-A[thumbsup]
[/

kolega slažem se , osobno sam jako optimitičan za ovu dionicu i za sutrašnji dan .
Također bi mi bilo jako drago da i Makedonci uđu zajedno sa nama , što samo dodatno poboljšava poslovnu situaciju. NATO ( =naši tenkovi)

[proud]

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


mislim da je sutra veliki dan za sve imatelje ove dionice.

Pravo da ti kažem, sumnjam da će se i sutra nešto promijeniti. Pa ova dva dana izašle su fantastične vijesti i novi unosni poslovi Đure, a trgovanja nema kao da je dionica kužna. Zato sumnjam u neku promjenu sutra, osim ako cijelo tržište ne krene gore.

Ignore: KressoM, delux

Ako ništa drugo, barem nitko ne prodaje po ovim cijenama! [embarass]

I love the Smell of Profits in the Morning

Ma kad krene letjet će perje ( ne nužno fazanovo [lol] ) na sve strane i svi će kupovati i vikati kako je jeftino i opet postati ove iste članke koje smo danas čitali o odličnim poslovima i perspektivama DDJH. [wink]

Ignore: KressoM, delux

da mislim da si apsolutno u pravu.
Samo da nam je do 200 dogurati pa ćemo onda puno lakše..[wink]

ako poleti kada dobijemo tu poizivnicu, a veceras su ju potvrdile članice za Hrvatsku(ne za makedoniju, ukrajnu..) to ce biti u cilju animiranja ljudi “za” NATO.. kako donosi sve najbolje…

šteta za Makedoniju, jer to bi sigurno ubrzalo nabavu oklopnjaka….

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Ajmo sad drukat do 10.00 ujutro. Prijavit ću nas za Guinessovu knjigu rekorda. Najduži druk na svijetu.

http://www.net.hr/vijesti/hrvatska/page/2008/04/02/0604006.html

Bumbi, surla i ostali da vas vidim u najboljem svijetlu …

I love the Smell of Profits in the Morning


fazan: ” http://www.poslovni.hr/74268.aspx Stipetić stalno nešto gnoji, problemi ovo ono … pa čovječe daj prestani gnojiti po firmi … vodiš firmu koja bi mogla biti jedan od nositelja razvoja cijele Slavonije, a tebe samo zanima je@eni Elektromont … surla, na skupštini predlažemo da se ovog cirkusanta razriješi funkcije … ” Ima zuti karton , ako ne bude izasao objaviti koji posao , jer su dva pred finalizacijom dobija crveni[cool]


sretan Uskrs najvećem drukeru na ovom forumu i na ovom topicu [lol] [lol] [lol] Ko li je to dragi Bože? [rolleyes]

Ovo je moj citat za dva ugovora pred finalizacijom od 21.03. , to je druk? JANAF i 80 vagona Francuzi. Za Kuvajt je sve istina , kao sto je i Bumbi napisao Djuro je jos ispred svih , pozivnica za NATO po meni jos korak blize s obzirom na utjecaj Amerike na Kuvajt. Trenutno skupljam podatke o dobiti u slucaju modernizacije Kuvajtskih tenkova. Djuro ima dobot 11-12milja , a Specijalna Vozila minus od 15milja. 150 ljudi stoji ne zaposleno na vojnom programu , a 30-tak ih radi. Kako ce to izgledati kada pocmu pozitivno poslovati i oni, jer pocetak proizvoddnje BOV-a je pred vratima. Civilni program (vagoni) je popunjen za 2008 i prvo tromjesjecje 2009, po prvi puta bez praznog hoda. Okvirno kazu da dva modernizirana tenka daju vise dobiti nego cijeli godisnji civilni program. Sljediti ce uskoro jos dva ugovora jedan vojni jedan civilni. JAVIM! Dosta drukanja za veceras. Navijamo za Makedonce u NATO=jos jedan dobar ugovor za BOV.

Bumbi spava, boli njega ona stvar za Nato i tenkove … [bye]

I love the Smell of Profits in the Morning

Izvoz vagona Shimmns u Francusku

Vaš link

Danas bih se osjećao zadovoljan kad bismo osvojili 180

Hell is Empty and all the Devils are Here


Dalekovod, Končar i Đuro Đaković žele graditi TE Stanari u BiH Kompanija Energy Financing Team (EFT) sredinom godine trebala bi obaviti predizbor poduzeća koja će biti podizvodači radova na gradnji termoelektrane i ostalih objekata u sklopu Rudnika lignita Stanari pokraj Doboja. To je u srijedu najavio Stevan Lončar, direktor Rudnika i termoelektrane Stanari (RiTE Stanari) na prezentaciji projekta gradnje termoelektrane potencijalnim podizvođačima radova. Prezentaciji su nazočili predstavnici petnaest kompanija iz BiH i ostalih država iz regije, koje imaju neophodne kapacitete i stručnjake za zahtjevnu gradnju termoelektrane. Među njima su, kaže za Poslovni dnevnik glasnogovornik EFT-a Nenad Savić, bili i predstavnici hrvatskih kompanija Rade Končar i Đuro Đaković te Dalekovodova tvrtka u Doboju – Dalekovod TKS. U poduzeću Dalekovod TKS iz Rudanke, kod Doboja, koje već surađuje s EFT-om, nadaju se da će suradnja biti nastavljena. Veliki interes Dalekovoda je da bude tvrtka koja će dobiti posao i kvalitetno ga odraditi. Imamo i tehničke i stručne kapacitete i samo čekamo da krenemo u gradnju, kazao je za banjolučke Nezavisne novine Mato Majstorović, direktor Dalekovoda TKS.

[thumbsup]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close