DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nemoj više budd, srušit ćeš nam ga na 100…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Most Pelješac

Montaža je u tom projektu podizvođač. Kako na čelični dio mosta otpada polovina, oko milijardu kuna, to je za nas ogroman posao, rekao je predsjednik uprave Montaže Vlatko Blekić. Od drugih većih projekata na domaćem tržištu najavio je sudjelovanje u obnovi rafinerija u Rijeci i Sisku, te nastavak suradnje s HEP-om i Inom.

Hell is Empty and all the Devils are Here


Izvoz vagona Shimmns u Francusku

ĐĐ Specijalna vozila d.d. i tvrtka ERMEWA Group iz Pariza sklopile su ugovor o proizvodnji i isporuci teretnih vagona serije Shimmns.

Ukupna vrijednost posla je preko 7 milijuna EUR a ugovor su potpisali g. Pascal Varin, predsjednik Uprave ERMEWA Group i g. Bartol Jerković, predsjednik Uprave ĐĐ Specijalna vozila d.d.

Riječ je o seriji suvremenih specijaliziranih vagona za transport kolutova lima, certificiranim po najnovijim EU standardima, čiju proizvodnju su ĐĐ Specijalna vozila d.d. započela prošle godine kroz ugovor za njemačkog naručitelja.

Proizvodnja ugovorenih vagona za francuskog kupca biti će pokrenuta u trećem kvartalu a isporuke vagona počinju u četvrtom kvartalu 2008.g. i završavaju u prvom kvartalu 2009.g.


To je ugovor što je jučer potpisan [thumbsup]

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".

Radnik u ĐĐSV: “Mi sklopimo tenk bez da gledamo u nacrte!”

I love the Smell of Profits in the Morning

budd:

ĐĐ Termoenergetska postrojenja d.o.o.

Ugovorena proizvodnja za 2007 i 2008 godinu, projekcije ugovaranja i zahtjevi tržišta za sljedeće godine, potakle su vlasnika i Upravu društva da pokrenu novi investicijsko- razvojni ciklus.

Naime, na osnovi snimke stanja energetskih objekata u Europskoj uniji i potreba za energijom u narednih 15 godina, došlo se do zaključka da u navedenom periodu treba izgraditi nove, ili zamijeniti cca 400.000 MWe energetskih izvora i za to treba osigurati oko 400 milijardi EUR-a investicijskih sredstava.

Holding nije vlasnik ĐĐ TEP-a! Vjerujem da ste se samo malo zaneli[undecid]

Nisam se zanio[wink]

U ovih 400 milijardi će biti itekako posla za dobar dio Holdinga

Hell is Empty and all the Devils are Here

Toliko dobrih vijesti a protrgovano samo 100kom.[undecid]


Toliko dobrih vijesti a protrgovano samo 100kom.[undecid]

na žalost, ovo je jedan od velikih razloga zašto na tržište stoji na mjestu ili pada:

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=41201

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Radnik u ĐĐSV: “Mi sklopimo tenk bez da gledamo u nacrte!”

isto tako Radnik u ĐĐSV : “..u punom pogonu radili 20 tenkova mjesečno ili 1 tenk na dan…”

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Dakle Hrvatska proizvodi i po nekoliko tisuća tenkova na mjesec. I onda nama treba NATO? Pa NATO bi trebao moliti nas da ih vojno ojačamo![lol]

@ deny
malo si markirao sate matematike???

To da su radili 1 tenk na dan u punom pogonu ( 20 radnih dana = 20 tenkova), govori o velikom znanju, vještini, pogonima, logistici itd.. potrebnih za jedan tako sofisticiran posao!!!!

DDJH je spreman odraditi posao u konkurentnom vremenu!!!

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

“isto tako Radnik u ĐĐSV” – kao jedan a ne svi ![proud]
Dakle jedan 1 radnik = 1 tenk – Ma bila je to šala koju očito netko nije shvatio![sealed]
I ljudi moji kada će ova dionica doseći neku razumnu cijenu pa kupio sam ju po 230. (užas)[pray]
Vjerujem ja u našega ĐURU ali ovo je previše…

mislim da je sutra veliki dan za sve imatelje ove dionice.
Stari dioničari npr Bumbar se dobro sjećaju pisma namjere Makedoncaca u svezi borbenih vozila upućenog Đuri Đaković Holdingu.
Mi ulazimo gotovo sigurno a radujte se i ulasku Makedonaca, jer to je velika stvar za DDJH-R-A[thumbsup]

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

New Report

Close