DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nema Fazana večeras izgleda ga je ova bitka danas srušila u krevet,napadao je kotu 160 i to goloruk.
Nije zezanje ,izgleda da sa fazanon nije dobro.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Vraga je napadao, samo je drukao i to ne baš uspješno [lol]
Šalu na stranu, dobivanje posla za DDJH od 162 mil.kn MORA biti nagrađeno na burzi, ako nije danas, onda će narednih dana.

Ignore: KressoM, delux

što sam ja tu postao razbribriga prije spavanja …

nema više crtića, nego se čitaju fazanovi upisi …

[lol]

I love the Smell of Profits in the Morning

Očito da bi ljudi po 100kn Đuru ,i ja bi isto.


Očito da bi ljudi po 100kn Đuru ,i ja bi isto.

” I tata bi sine i tata bi…” [smiley] ali taj film nećemo gledati.
Da vidimo koliko su čvrste ručice imatelja DDJH danas.

DDJH + 2,5 godine = KOEI


Nema Fazana večeras izgleda ga je ova bitka danas srušila u krevet,napadao je kotu 160 i to goloruk.
Nije zezanje ,izgleda da sa fazanon nije dobro.

Nije nije, propalio je gadno. [lol]

No respect

[smiley]

Tko me tužio vjeki?

I love the Smell of Profits in the Morning


Spremio sam strašan druk na Đuri samo neznam da ga startam sada ili da čekam pogodniji trenutak. [thumbsup]

ma sačekaj još pozivnicu za NATO… [cool]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

…ili sačekaj da dođe na razine 100-120…kad se napokon nakrcaju svi koji žele ući, a ovo im je malo preskupo[lol][lol]

Branitelji bi mogli izlaziti i po tim razinama jer su ovdje svejedno u velikoj dobiti, a na HT-u imaju 10% sigurne dividende za 2 tjedna. Ne bi se kladio da će gledati na ovaj sigurni cash samo usputno.
Samo treba pripaziti ipak: Što ako Đuro skoči nakon vaše prodaje za više od 10%?

http://www.poslovni.hr/75524.aspx

Ni ovo ne pomaže[undecid]

Ovo više nema veze s burzom. 2 posla sklopljena od preko 200 milja kn a cijena dolje. Sramota, jad, bijeda. Trebali bi barem u 3 + blokade uzastopno

Hell is Empty and all the Devils are Here

Budd jedno si rekao da budeš matrix našeg nam Đure…. imaš li šta pripremljeno??? ajde:)

tako da sve bude na jednom mjestu:) poslovi, ugovoreno, mogućnosti i izgledni poslovi… jel ovi iz fondova nestignu čitati sva ta izvješća i forume:)

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close