DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ispravak, u petak će biti vijest u posavskoj hrvatskoj

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".


Vijest bi prema mojim informacijama trebala biti objavljena u ponedjeljak, možda će kasniti jer je gospodin koji bi trebao dati izjavu bolestan pa novinari nemogu do njega trenutno.

Mogu, mogu. Nije umro ako je bolestan, a ima i osoba koje su zadužene za kontakte s javnošću tako da se vijest može priopćiti ako je istina. A obzirom da znaš mnogo detalja onda znaš i one još bolje.[proud]…

Ili imaš selektivno pamćenje.

Nadam se da poliječemo ovaj tjedan. NIsam upućen, o kakvom se poslu radi sa DDJH? Jel onaj sa JANAF.om? [yawn]

Aha, Đuro dobio posao s Janafom vrijedan 162 mil.kn

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/469-08-DDJH_obavijest.pdf

Da je ovo normalna burza , sad bismo bili u blokadi [rolleyes]

Ignore: KressoM, delux

čekaj, mi se kasno palimo. Tako je bilo i sa ATPL.
Prvi dan ništa a onda urnebes sve do jučer…[undecid]


Aha, Đuro dobio posao s Janafom vrijedan 162 mil.kn

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/469-08-DDJH_obavijest.pdf

Da je ovo normalna burza , sad bismo bili u blokadi [rolleyes]

na žalost, nije normalna .ipak, , ovi rezultati kad-tad moraju doći na naplatu.[thumbsup]

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

ima li tko 10 k/p s naglaskom na prodaju…. čekali li gore neki veći nalog?[huh]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

KUPNJA
90 157,10
58 157,00
90 156,10
200 156,00
500 152,10
12 152,01
225 151,02
386 151,01
60 151,00
19 150,50

PRODAJA
159,00 23
159,99 80
160,00 34
160,60 301
161,00 1613
161,79 99
161,80 100
161,90 95
162,00 8
163,95 46

poslije ovako dobrih vijesti i pozitivnije makro okruženja(EU i US burze sve u zelenom… ) ne da nije poletio već je u crvenom….. svašta… [undecid][undecid]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


poslije ovako dobrih vijesti i pozitivnije makro okruženja(EU i US burze sve u zelenom… ) ne da nije poletio već je u crvenom….. svašta… [undecid][undecid]

ajmo malo optimizma , danas je bilo loše , pa ne može stalno tako, kao što sam gore rekao, rezultati i poslovi moraju doći na svoje

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Spremio sam strašan druk na Đuri samo neznam da ga startam sada ili da čekam pogodniji trenutak.

[thumbsup]

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Nemoj sada. Daj sutra iza 10.15. Imam još nešto keša pa ga možda spucam baš u Đuru [wink]

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close