DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 22:34
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

može netko k/p pliz?

Bolje ti je da neznaš
[yawn]

k-155,04

p-158,99

dobar je djuro, drži se obzirom na sve ! [thumbsup]
krajem godine gledat ćemo ga na na oko 280kn…

sve je lako kad si mlad :)


dobar je djuro, drži se obzirom na sve ! [thumbsup] krajem godine gledat ćemo ga na na oko 280kn…

Mršavo je to kolega.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


sync: ” dobar je djuro, drži se obzirom na sve ! [thumbsup] krajem godine gledat ćemo ga na na oko 280kn… ” Mršavo je to kolega.

Mršavo al morat ćemo biti jako zadovoljni ako bude i tako[cry]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


sync: ” dobar je djuro, drži se obzirom na sve ! [thumbsup] krajem godine gledat ćemo ga na na oko 280kn… ” Mršavo je to kolega.

treba ga malo nabildati
[cool]

I love the Smell of Profits in the Morning

Članak s Čačićem u novom ZG vijesniku povodom ulaska u NATO. Pitanje – Koje tvrtke će najviše profitirati? Odgovor jasan kao suza : Đuro Đaković.

Treba također znati da su za sve zemlje koje su ušle u NATO, nakon prve godine ulaska strane investicije povećane za preko 100% u odnosu na godinu prije pristupanja NATO-u. Kod Rumunjske je to povećanje iznosilo čak 141%, kod Mađarske 100% itd.

Sve je ovdje jasno, branitelji/radnici su dobili sve svoje dionice (dobar dio su već i prodali, koji nisu prodali, nadam sa da ni ne pomišljaju na ovim cijenama), pitanje je dana kada će biti sklopljen deal s Kuvajtom (moj hint je nakon pozivnice za NATO), poslovi s Patriom teku ko po špici, novi poslovi na vidiku, modernizacija željeznica (ogroman posao sam po sebi), poslovi s Končarom (tramvaj), biogorivo itd.. Mogao bih nabrajati do u nedogled.

A firma trenutno vrijedi pišljivih 50 milja eura

Hell is Empty and all the Devils are Here

Čitajući budov upis, a i iz onoga što čujem, nekako mi se čini da se nešto kuha oko Holdinga. Nemam ništa konkretno, ali …

UPRAVA ODLAZI!

I love the Smell of Profits in the Morning

čekajmo ga opet na 14x,xx pa da ga nadokupim po ko zna koji put[thumbsup]

P.S.: korisnik je imatelj xxxx dionica D...-R-A i ovo nije poziv .....

sync:

dobar je djuro, drži se obzirom na sve ! [thumbsup] krajem godine gledat ćemo ga na na oko 280kn…

Mršavo je to kolega.

Da mi je netko prošle godine prognozirao tu cijenu krajem 2008, prasnuo bi mu od smjeha u facu… S obzirom na sadašnju situaciju odmah bi potpisao tu cijenu krajem godine…… kako smo mi ljudi čudna vrsta i kako je percepcija zahebana stvar… [rolleyes]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Sve mi se čini da će opet malo dolje

New Report

Close