DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 18:53
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

bas me zanima sto ce se dogoditi sa cijenom ddjh kada udemo u nato i kada se smiri ako bog da stanje u srbiji nakon njihovih izbora. koliko ce biti ddjh e da je to znati [huh]

Zanima me nešto oko one elektrane koja se spominje.

Tko je to projektirao?

Jesam li ja dobro pročitao da DDJH možda sam bude investitor???

I love the Smell of Profits in the Morning

Sretan Uskrs svim radnicima DDJH. Želim da im zeko donese puno posla iz dalekih zemalja.

I love the Smell of Profits in the Morning

sretan Uskrs najvećem drukeru na ovom forumu i na ovom topicu [lol] [lol] [lol]

Ko li je to dragi Bože? [rolleyes]

Pessimism Is Your Friend


Zanima me nešto oko one elektrane koja se spominje. Tko je to projektirao? Jesam li ja dobro pročitao da DDJH možda sam bude investitor???

Tu će i KOEI omastit brkove. Upravljački sistemi, uzbuda, generator, transformator….

Pessimism Is Your Friend

Znate kaj mene brine, pozitivne blokade kad DDJH krene rasti. ako se bude i jedan od ovih planova ostvaril i vrijeme za koje budem još dokupil. Valjda budem stigao još nadokupiti.
I onda budem veselo zafućkal, ” Leti Djuro, let let….”

DDJH + 2,5 godine = KOEI

Blokade će probijati tenkovi, bez brige budi!

I love the Smell of Profits in the Morning


Blokade će probijati tenkovi, bez brige budi!

Ja sutra idem svojim na servis![thumbsup]

Ne vidim kolege da itko piše o 12.4., branitelji, udjeli i to. Ne znam za vas, al mene malo fufke tog naglog pada (ako ga bude, naravno), barem prvih dana. Što vi mislite? Pustimo sad tenkove, projekcije budućih poslova, utjecaj novog GUP-a Sl. Broda i sl.

Money talks, mankind listens... It's raining cash outside, and I'm not getting any wet!


Ne vidim kolege da itko piše o 12.4., branitelji, udjeli i to. Ne znam za vas, al mene malo fufke tog naglog pada (ako ga bude, naravno), barem prvih dana. Što vi mislite? Pustimo sad tenkove, projekcije budućih poslova, utjecaj novog GUP-a Sl. Broda i sl.

Evo ja ću napisati romene na tu temu, ako mi objasniš kakve to veze ima s DDJH, a ne sa nekom drugom dijonicom!
Može?

I love the Smell of Profits in the Morning

pa zar u fondu branitalje nije 90% HT-R-A i INA-R-A DDJH-R-A nije bas nekako vezan uz to makar mi se tako cini da sam negdje procitao

26.3.2008.top 10(promjene u odnosu na 14.3.)

1. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun
2. MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE 609.578 18,83 Osnovni račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 216.422 6,69 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 210.430 6,50 Skrb. račun
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 68.308 2,11 Skrb. račun
7. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.136 1,46 Osnovni račun
[color=blue]8. PBZ D.D. 43.358 1,34 Skrb. račun kupili 2746 komada[/color]
9. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HI-GROWTH OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 22.695 0,70 Skrb. račun
10. PODRAVSKA BANKA D.D. 20.493 0,63 Skr kupili 339 komada

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

New Report

Close