DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 21:57
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Kakva mrtva TA? Što ti treba TA na ovakvom tržištu? Kreten do kretena, nije ni čudo gdje smo završili

Bud ,
Na kraju postaješ i nepristojan da nekažem nešto i gore.
Npr stavi se u situaciju jednog malog investitora koji je uzimao margine na DDJH po cca 220 kn prije godinu dana.

Ako je vjerovao u perspektivu dionice a nema razloga da nije , onda je npr sva sredstva po tim cijenama investirao u DDJH.
Njemu su do sada pucali margini par puta i što se dogodilo, jednostavno nije više mogao keširati razliku . Jednostavno je nestao sa tržišta kapitala.
I sad sram da te bude , jer on još treba slušati pametnjakoviće poput tebe koji ga još i vrijeđaju sa ovokvim izjavama.
Što nisi isto tako pisao na US marketu 2000 u doba kraha burze.
Nema tog znanstvenika i stručnjaka na svijetu koji je sa sigurnošću mogao predvidjeti pad DDJH sa 310 na 141kn
Nemam dionice DDJH već godinu dana i nikad nisam uzimao margine a ovo nije poziv na kupnju i prodaju već poziv na ljudskost i humanost prema ljudima koji su možda puno izgubili i platili danak nesreći,pohlepi i neiskustvu.
Svi možemo već sutra biti glavni junaci ovkve ili slične priče .

p.s.
ovaj tvoj mali post govori puno o tebi.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Treba znati da je sadašnja cijena na cijeni kad se tek pričalo o offsetu. U međuvremenu je offset u punom tijeku, sklapaju se novi unosni poslovi, primaju se novi radnici, firma je postavljena na noge, stiže 200njak milja od privatizacije DDJM (da se podsjetimo, tih 200njak milja je više od pola trenutnog mcapa).

Prema tome, sramota je prodavati po ovoj cijeni

Hell is Empty and all the Devils are Here

A što se uopće trudim, opet će neki genijalac prodati po 40 kn

Hell is Empty and all the Devils are Here

neće po 40.
Ja branim s 20.000 komada na 50[lol]

Pessimism Is Your Friend


Da, margin callovi definitivno. Samo da podsjetim. Prošle godine smo govorili za onog koji je prodao na 215 da nije normalan itd., a sad ovom na 141. Nemomo tako… Ne kažem da ćemo još padati, ali to nitko sad ne može znati je li ovaj na 141 loše prodao, čak ni ja koji sam na pretprošloj stranici rekao da će 250 biti jeftino još ove godine. Ipak, po 141 je samo banka mogla lupiti. Ma da je opsadno stanje u HR, rat ili prirodna katastrofa možda ne bi ovoliko tonulo sve redom koliko tone sada u krizi margin kredita…

Da je rat DDJH bi rastao[wink]
Ipak oni rade tenkove [lol]


neće po 40. Ja branim s 20.000 komada na 50[lol]

svak danas ima milijun kuna[undecid]

Najveća glupost je što padaju sve dionice bez obzira na fundamente i očekivanja, tako i Đuro. Dok su neke još i sada u plusu u zadnjih godinu dana, Đuro je na razinama iz 2006 kada je bio totalna koma od firme i dionice. Đuro ove godine pada više nego neke dionice koje su imale rast i preko 200%.

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

BUMBI , definitivno im se nisu svidjeli tvoji tenkovi[cry]. Sutra i ja kod naseg Domagoja[embarass]

Btw ona fotka sto sam ju stavio prekjucer je termoelektrana na otpad kakvu bi nam Saab dao kao offset za Grippene. Nisam ni znao da sam fotkao nesto sto bi se moglo kod nas pojaviti – jucer sam to skuzio kad sam vidio prilog na Novoj na tu tematiku.

mozda su samo pokrali tu fotku od tebe?[lol]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

ajmo sutra svi biti pametni pa 180,00 … oćemo?

I love the Smell of Profits in the Morning

nemoj još, vidiš da sam šortao [lol] [lol] [lol]

Pessimism Is Your Friend

New Report

Close