DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 11:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
20,85
2.461
118
15,00
24,20
-2,86%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Da li holding ili montaža?[thumbsup]

Nadam se da ovi nemaju đuru za portfelju.
http://www.kd-group.hr/

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Hoće li se Đuro privatizirati u dogledno vrijeme od strane GD-a ili nekog drugog ili su propali ti planovi?
I šta je sa posjetom Kuvajćana koji se spominjao cijelu prošlu godinu prije vijesti o braniteljskim dionicama?
Koliko još branitelji drže dionica u svojim rukama?
Jedno vrijeme sam bio u toku, ali jako dugo nisam pratio situaciju sa Đurom. Sad me ova niska cijena potakla da malo pogledam ovu temu. Situacija je po meni definitivno buy, jer tu ni srednjeročno ni dugoročno nema brige ako se sad uđe… NATO je samo jedan razlog. Ljudi, samo optimistično i ne dajte Đuru ovako nisko! Trenutno je ova dionica u gadnim problemima, no čini mi se da firma ima velike kapacitete i sposobnosti da u ovoj i narednoj godini ispraviti ovu lošu burzovnu sliku. Kad počne vojni program i prihodi od ovih novih poslova stignu, bit će tu kruha za mnoga usta…


Da li holding ili montaža?[thumbsup]

Za sada je svejedno.

I love the Smell of Profits in the Morning

Da kažem nešto što sam u međuvremenu saznao vezano uz modernizaviju kuvajtskog T-84, Srbi su definitivno otpali iz konkurencije,Rusi su znatno skuplji od ponude Đure Đakovića u igri su još ostali Ukrajinci i Poljaci koji su sa cijenom tu negdje ali Đuro Đaković je ponudio znatno viši stupanj modernizacije za istu cijenu .Jedina primjedba i dodatni zahtijev naručioca je bio ugradnja klima uređaja u đurinog Degmana.Uz modernizaciju kuvajtskih tenkova bit će zahtijev i za proizvodnju 50 novih tenkova koji su zapljenjeni od strane Iraka.Kuvajt u ovam trenutku ima 149 tenkova tipa M-84 sa nekoliko podverzija ,i po svemu sudeći đuru čeka veliki remont i dodatna proizvodnja 50 novih tenkova za kuvajtsku vojsku.
Đuro Đaković je dao bolju ponudu od konkurencije uz to on je i proizvođać spomenutih tenkova dakle šansa da se ovaj posao izgubi je gotovo nikakva.
Sve ostalo je pitanje vremena.
Imaju Kuvajćani i 315 tenkova tipa Abrams ,ali Đurin tenk je za njih narodni herohj kojeg oni sigurno neće otpisati.
Da ne govorim da je M-84 gotovo idalan za pustinjske uvijete što je i dokazano u praksi.
Iskreno govorim ovaj posao je za djuru gotovo siguran, ostaje nam samo da budemo strpljivi. [thumbsup]

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

1. modernizacija i izrada novih tenkova
2. izgradnja termoelektrane
3. proizvodnja vagona
4. moguće preuzimanje od strane Patrie

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kada vidite tenk na kojemu piše ĐĐSV sve vam je jasno …

bumbi, ako ovo upali, vodimo Domagoja iz POBE na janjetinu i cigane u Baranju …

I love the Smell of Profits in the Morning


surla: ” BUMBAR5: ” surla: ” ” Bumbi procitaj malo postove na tehnickoj analizi , kolega CROMAN nije tako pesimistican kao vecina na forumu. Dosada se pokazao kao najveci znalac.[thumbsup] Dno u Americi je jako blizu , a koliko znam cekaju nas samo obre vijesti. ” Daj bože. Moj surlić sa CROMANOM ili bez ceka nas Domagoj još jednom. ” Mi smo 15.04 na 210kn. Pa budemo vidjeli tko je bolji prognozer tvijih 150 ili mojih 210kn[rolleyes][proud] ” cijena od 210 nije ništa ako ispadne dobro sa NATO-om i SAAB-om.

Ja to dobro znam , ali u ovom depresivnom sentimentu. Djuro ce puno toga potpisati u Travnju i vrijedi puno vise od ove cijene. Gospodin koji je bio dio tima sto je vrsila demonstraciju mogucnosti Degmana za Kuvajt je rekao : ” Doci ce Kuvajt na jesen”. Fazan mi je svjedok. Ja mu vjerujem , jer mi je par dana u nazad govoio da su sentimentalno vezani za nase tenkove zbog odlicnih rezultata u ratu sa Irakom. Djuro sada i djuro prije dvije godine su neusporediva razlika , a Djuro za dvije? To su razlozi koji me samo tjeraju na dokup.


Da kažem nešto što sam u međuvremenu saznao vezano uz modernizaviju kuvajtskog T-84, Srbi su definitivno otpali iz konkurencije,Rusi su znatno skuplji od ponude Đure Đakovića u igri su još ostali Ukrajinci i Poljaci koji su sa cijenom tu negdje ali Đuro Đaković je ponudio znatno viši stupanj modernizacije za istu cijenu .Jedina primjedba i dodatni zahtijev naručioca je bio ugradnja klima uređaja u đurinog Degmana.Uz modernizaciju kuvajtskih tenkova bit će zahtijev i za proizvodnju 50 novih tenkova koji su zapljenjeni od strane Iraka.Kuvajt u ovam trenutku ima 149 tenkova tipa M-84 sa nekoliko podverzija ,i po svemu sudeći đuru čeka veliki remont i dodatna proizvodnja 50 novih tenkova za kuvajtsku vojsku. Đuro Đaković je dao bolju ponudu od konkurencije uz to on je i proizvođać spomenutih tenkova dakle šansa da se ovaj posao izgubi je gotovo nikakva. Sve ostalo je pitanje vremena. Imaju Kuvajćani i 315 tenkova tipa Abrams ,ali Đurin tenk je za njih narodni herohj kojeg oni sigurno neće otpisati. Da ne govorim da je M-84 gotovo idalan za pustinjske uvijete što je i dokazano u praksi. Iskreno govorim ovaj posao je za djuru gotovo siguran, ostaje nam samo da budemo strpljivi. [thumbsup]

Bumbi , sve ovo smo mi culi u cetvrtak na osnivanju udruge , jedino mi je fazan zabranio da pisem o tome jer se juce nakrcavao. ***obrisano*** Pa BOV se pocinje raditi za par mjeseci . Djuro prvi puta od rata je pun sa poslom za 2008 i 2009 , culi smo da u cetvrtak da trebaju primiti 30 novih radnika. Da li to rade firme koje imaju problema ili ne napreduju?

Eh da sam se barem nakrcavao. [cry]

Molio sam Boga da ne moram kod tomice u Pobu.

BTW, ja ovo što je bumbi napisao nisam čuo na osnivanju Udruge. Ili ti kao legitimno izabrani član NO Udruge imaš neke povjerljivije info od nas.

I love the Smell of Profits in the Morning

Bit će da je prospektus prodavao u četvrtak.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=c2850845-2c49-4813-b07c-c54bbfe678ac

I love the Smell of Profits in the Morning


Bit će da je prospektus prodavao u četvrtak.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=c2850845-2c49-4813-b07c-c54bbfe678ac

jako tesko fazancicu. sa imovinom od 170k kuna tesko da mozes mat toliko Đuke

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

KUVAJT
Samo da vas podsjetim kako će to i zgledati na HR.DNEVNIKU morate biti svijeni kad se to desi djuro se neće moći kupiti po 159kn
http://dnevnik.hr/bin/article.php?article_id=14977&show_media=41811

Država je dala garanciju kuvajćanima da je Đuro Đaković sposoban odraditi taj posao strogo profesionalno i u roku.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

New Report

Close