DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Drz se Bumb, posalji zenu s oklagijom Domagoju [lol]

Evo promjene za jučer i danas:

13.3.2008
Vlasnik računa Stanje [%] Promjena
1. Zast.: HZMO 660.000 20.39
2. MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE 609.578 18.83
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 216.422 6.69
4. Skrb.: PBZ D.D. 210.430 6.5
5. Zast.: DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3.24
6. Skrb.: SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 68.308 2.11
7. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.136 1.46
8. Skrb.: PBZ D.D. 40.431 1.25 [color=blue]+612[/color]
9. Skrb.: HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HI-GROWTH OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 22.695 0.7
10. Skrb.: PODRAVSKA BANKA D.D. 19.081 0.59 [color=blue]+176[/color]
Ukupno: 61.75

14.3.2008
Vlasnik računa Stanje [%] Promjena
1. Zast.: HZMO 660.000 20.39
2. MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE 609.578 18.83
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 216.422 6.69
4. Skrb.: PBZ D.D. 210.430 6.5
5. Zast.: DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3.24
6. Skrb.: SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 68.308 2.11
7. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.136 1.46
8. Skrb.: PBZ D.D. 40.612 1.25 [color=blue]+181 [/color]
9. Skrb.: HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HI-GROWTH OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 22.695 0.7
10. Skrb.: PODRAVSKA BANKA D.D. 20.154 0.62 [color=blue]+1073 [/color]
Ukupno: 61.79

Kao što se vidi, iz top 10 nitko nije prodavao, a br. 8. i br. 10. jučer i danas su upisali dokup [thumbsup]

Ignore: KressoM, delux


Ja sam pisao puno na ovom odjelu DDJH sad stvarno nema više šta da pišem,odpiso sam svoje Margin broj 3 Poštovani gdin. Poznić. U prilogu Vam dostavljamo poziv za namirenje margin call-a. S poštovanjem, Domagoj Nuić Bankovni komercijalist Podravska banka d.d. Filijala Osijek [pray]

Kolega ,imamo istog bankovnog komercijalistu.[lol]
Danas je Domagoj bio vrlo vrijedan kad sam se čuo s njim,posla preko glave kaže već 2-3 dana,margini pucaju na sve strane,ne može na kavu otići.
Nakon toga je i meni poslao mail.[undecid]
Ovo je treće masovno pucanje u četiri mjeseca.[angry]
Daska mi je naletila već na toliko valova da više nisam siguran dali smo dotakli dno ili je ovo samo mali predah da se situacija raščisti,pa onda ide još jedan val koji potapa sve dublje.I još jedan val.
Idemo ih sve istresti dobrano,pa ispočetka.[huh]
Rezati ili podebljati?

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


BUMBAR5: ” Ja sam pisao puno na ovom odjelu DDJH sad stvarno nema više šta da pišem,odpiso sam svoje Margin broj 3 Poštovani gdin. Poznić. U prilogu Vam dostavljamo poziv za namirenje margin call-a. S poštovanjem, Domagoj Nuić Bankovni komercijalist Podravska banka d.d. Filijala Osijek [pray] ” Kolega ,imamo istog bankovnog komercijalistu.[lol] Danas je Domagoj bio vrlo vrijedan kad sam se čuo s njim,posla preko glave kaže već 2-3 dana,margini pucaju na sve strane,ne može na kavu otići. Nakon toga je i meni poslao mail.[undecid] Ovo je treće masovno pucanje u četiri mjeseca.[angry] Daska mi je naletila već na toliko valova da više nisam siguran dali smo dotakli dno ili je ovo samo mali predah da se situacija raščisti,pa onda ide još jedan val koji potapa sve dublje.I još jedan val. Idemo ih sve istresti dobrano,pa ispočetka.[huh] Rezati ili podebljati?

prijatelji imate moju podršku i nadam se da će ovo gadno stanje uskoro stati. Ovo nema veze sa našim gospodarstvom ali nas je ipak gadno lupilo.
[pray]

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


” prijatelji imate moju podršku i nadam se da će ovo gadno stanje uskoro stati. Ovo nema veze sa našim gospodarstvom ali nas je ipak gadno lupilo. [pray]

E vidiš prijatelju u tome i je problem što to neće skoro stat i što nas čeka jedna lagana svijeće za dolje.
Radnici HT, pa rdnici INA pa branitelsji fond i sam imam dva udjela u fondu branitelja za prodat.
Nakon toga ljetna nelikvidnost dalje neću jer nemam više snage da mislim o tome.
[bye]

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


mika: ” ” prijatelji imate moju podršku i nadam se da će ovo gadno stanje uskoro stati. Ovo nema veze sa našim gospodarstvom ali nas je ipak gadno lupilo. [pray] ” E vidiš prijatelju u tome i je problem što to neće skoro stat i što nas čeka jedna lagana svijeće za dolje. Radnici HT, pa rdnici INA pa branitelsji fond i sam imam dva udjela u fondu branitelja za prodat. Nakon toga ljetna nelikvidnost dalje neću jer nemam više snage da mislim o tome. [bye]

Bumbi procitaj malo postove na tehnickoj analizi , kolega CROMAN nije tako pesimistican kao vecina na forumu. Dosada se pokazao kao najveci znalac.[thumbsup] Dno u Americi je jako blizu , a koliko znam cekaju nas samo obre vijesti.


” Bumbi procitaj malo postove na tehnickoj analizi , kolega CROMAN nije tako pesimistican kao vecina na forumu. Dosada se pokazao kao najveci znalac.[thumbsup] Dno u Americi je jako blizu , a koliko znam cekaju nas samo obre vijesti.

Daj bože.
Moj surlić sa CROMANOM ili bez ceka nas Domagoj još jednom.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


surla: ” ” Bumbi procitaj malo postove na tehnickoj analizi , kolega CROMAN nije tako pesimistican kao vecina na forumu. Dosada se pokazao kao najveci znalac.[thumbsup] Dno u Americi je jako blizu , a koliko znam cekaju nas samo obre vijesti. ” Daj bože. Moj surlić sa CROMANOM ili bez ceka nas Domagoj još jednom.

Mi smo 15.04 na 210kn. Pa budemo vidjeli tko je bolji prognozer tvijih 150 ili mojih 210kn[rolleyes][proud]


mika: ” ” prijatelji imate moju podršku i nadam se da će ovo gadno stanje uskoro stati. Ovo nema veze sa našim gospodarstvom ali nas je ipak gadno lupilo. [pray] ” E vidiš prijatelju u tome i je problem što to neće skoro stat i što nas čeka jedna lagana svijeće za dolje. Radnici HT, pa rdnici INA pa branitelsji fond i sam imam dva udjela u fondu branitelja za prodat. Nakon toga ljetna nelikvidnost dalje neću jer nemam više snage da mislim o tome. [bye]

ne znam, situacija je mimo logike. NATO, EU su blizu, firme rade u Hrvatskoj prilično dobro. Ali situacija je postala prilično iracionalna, puno ljudi radi poteze mimo logike. Razgovarao sam i s ljudima iz jačih brokeraja i fondova i jednostavno vlada opća zbunjenost o razvoja situacije u idućim danima. Nešto će nas pokrenuti samo pitanje je što i kada. Treba biti optimista.
[thumbsup][thumbsup]

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


Trenutne promjene u Djuri su znacajne , potpisivanjem ugovora sa Cesima o isporuci okretnih postolja za vagone Djurina´Specijalna vozila su rijesila jedan od osnovnih problema vece produktivnosti u proizvodnji vagona.

Opa, jel’ ovo nešto novo?

Jel’ i dalje planiraju sami proizvoditi ta postolja?

I love the Smell of Profits in the Morning

BUMBAR5:

surla: ” ” Bumbi procitaj malo postove na tehnickoj analizi , kolega CROMAN nije tako pesimistican kao vecina na forumu. Dosada se pokazao kao najveci znalac.[thumbsup] Dno u Americi je jako blizu , a koliko znam cekaju nas samo obre vijesti. ” Daj bože. Moj surlić sa CROMANOM ili bez ceka nas Domagoj još jednom.

Mi smo 15.04 na 210kn. Pa budemo vidjeli tko je bolji prognozer tvijih 150 ili mojih 210kn[rolleyes][proud]

cijena od 210 nije ništa ako ispadne dobro sa NATO-om i SAAB-om.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Pa sunce mu poljubim, jer ja jedini moram drukati ovdje.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=dba9a68a-9c84-44b3-9c86-9539037d8364&open=sec

Holdingu Đuro Đaković vrijednost je porasla 2,76 posto kao rezultat vijesti da će švedski koncern Saab uložiti 250 milijuna eura u izgradnju Termoelektrane na komunalni otpad, čiju bi izgradnju mogao dobiti slavonski holding.

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close