DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
21,00
1.050
50
21,00
24,80
-4,55%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Plonker,

misliš da bi ”NATO” mogao poništiti ugovor za Bov-ove, recimo, i natjerati nas da kupimo polovne?

Ili što, u stvari, misliš?

Pozdrav !


Plonker,

misliš da bi ”NATO” mogao poništiti ugovor za Bov-ove, recimo, i natjerati nas da kupimo polovne?

Ili što, u stvari, misliš?

Pozdrav !

Ne mislim, ali nije baš toliko ni profitabilno.
Sam Stipetić je rekao da će 2008 što se BOV-a tiče biti čisti trošak.

Vagoni su za sada profitabilniji od toga, a šta će vrijeme donijet, ne znam niti bi za išta stavio ruku u vatru. Da tvornica pršti od posla, istina je, ali tu stajem sa mišljenjem jer ipak je najveći faktor kod nas politika.

Plonker momče,

prestani razmišljati o 2008. godini. Daj da svi mislimo o, recimo, 2011.

Što o tome misliš, ulaganje na duže vrijeme ?

Pozdrav !


Plonker momče,

prestani razmišljati o 2008. godini. Daj da svi mislimo o, recimo, 2011.

Što o tome misliš, ulaganje na duže vrijeme ?

Pozdrav !

Uložio sam jer vjerujem da će ići u pozitivnom smjeru, to sam i napisao. Samo sam oprezan u izjavama i prognozama.

Tko je ovo stanje prognozirao?! Ja ne 🙂

Saab ulaže 250 milijuna eura u termoelektranu u Hrvatskoj
Termoeletrana na komunalni otpad jedan je od mogućih investicija švedskog koncerna Saab u hrvatsko gospodarstvo kroz offset program, u skopu nabavke novih borbenih zrakoplova.

Saab je vlasnik Gripen Internationala, jednog od kandidata za nabavku novih zrakoplova za Ministarstvo obrane.

Pobjednik na tom natječaju dužan je kroz offset program investirati u Hrvatsku najmanje 100 posto iznosa vrijednosti nabavke aviona

Procjenjuje se da će Hrvatska za 12 novih borbenih zrakolova izdvojiti 700 do 800 milijuna eura. Uz Gripen, kandidati za isporuku novih aviona Hrvatskoj su jos i ruski MiG, američki F16 te europski Eurofighter.

Švedjani su danas hrvatskim novinarama predstavili u gradu Linkoping, spalionicu smeća u kojoj se proizvodi energija. Ta termolektrana je u 30-postotnom vlasništvu Saaba, a ostatak je u vlasnistvu grada Linkopinga.

Vrijednost takve spalionice-termolektrane, rekli su u Saabu, u Zagrebu bi iznosila oko 250 milijuna eura. Slavonski Đuro Đaković je jedan od hrvatskih tvrtki koja bi mogla dobiti poslove na gradnji te termoeletrane.

U Gripenu odnosno Saabu ne žele govoriti o tome što će točno stajati u njihova ponudi za offset. Kažu da će ponuditi najmanje 100 posto tog iznosa, a dio toga moraju (25 posto) ponuditi kroz direktni offest, tj. investirati u vojnu industriju.

Također ponudit će Hrvatskoj i pred offset ugovor kojim bi se neke investiticje mogle početi realizirati i prije potpisivanja ugovora o kupnji zrakoplova.

samo kod tog mogućeg ulaganja Saaba treba uzeti u obzir da bi posao izvodila DDJH, koja će se do tada najvjerojatnije izdvojiti i privatizirati.

Budućnost DDJH je u Specijalnim voilima dd i eventualnim planovima o ulasku na tržište zelene energije.

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy

14.3.2008. top 10:

1. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun
2. MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE 609.578 18,83 Osnovni račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 216.422 6,69 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 210.430 6,50 Skrb. račun
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 68.308 2,11 Skrb. račun
7. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.136 1,46 Osnovni račun
8. PBZ D.D. 40.612 1,25 Skrb. račun
9. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HI-GROWTH OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 22.695 0,70 Skrb. račun
10. PODRAVSKA BANKA D.D. 20.154 0,62 Skrb. račun
Ukupno: 61,79

ova dva podebljana imaju veći broj komada-čini mi se oko 2000 komada da imaju više…

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila


Plonker momče, prestani razmišljati o 2008. godini. Daj da svi mislimo o, recimo, 2011. Što o tome misliš, ulaganje na duže vrijeme ? Pozdrav !

Trenutne promjene u Djuri su znacajne , potpisivanjem ugovora sa Cesima o isporuci okretnih postolja za vagone Djurina´Specijalna vozila su rijesila jedan od osnovnih problema vece produktivnosti u proizvodnji vagona. Zbog nemogucnosti isporuke dovoljnog broja okretnih postolja od strane Gredelja ogranicila se proizvidnja na 23 vagona mjesecno , a sada ce to biti 35 mjesecno(povecanje produktivnosti 50%). Drugi dio ugovora BOV-a 42 kom sa osam kotaca ce se potpisat u sljedecih tri-cetiri tjedna.
Spremaju se tri ugovora ugovora za vagone oko 300kom (80 za Francuze , ostalo Njemci i HZ)
Nakon ocekivane pozivnice u NATO 03.04 u Bukurestu trba se porpisati ugovor o modernizaciji Hrvatskog tenka , Modernija verzija Degmana ( Fazan je slinio na njega kao daje J.Lo). Ta verzija bi sirom otvorila vrata modernizaciji tenkova za Kuvajt Koji je posao vrijedan tri trzisne kapitalizacije Djure u ovom trenutku( Sto nam je potvrdio doticni gospodin kada smo bili u obilasku.
Privatizacija Montaze , Firma koja je u okvirima Djure dostigla svoj zenit i prodajom iste priljev novca od oko 200,000,000kn koji se modernizacijom tehnologije i produktivnosti postojecih treba visestruko isplatiti. Sve ovo nisam smio juce pisat , jer se ekipa iz Osijeka na celu sa kolego Fazanom nakrcavala[thumbsup]

Ja sam pisao puno na ovom odjelu DDJH sad stvarno nema više šta da pišem,odpiso sam svoje
Margin broj 3

Poštovani gdin. Poznić.

U prilogu Vam dostavljamo poziv za namirenje margin call-a.

S poštovanjem,

Domagoj Nuić
Bankovni komercijalist

Podravska banka d.d.
Filijala Osijek
[pray]

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Četvrti put ako me budu zvali mogu im odnjet još jedino ženu.[bye]

DA NIJE TRAGIČNO BILO BI KOMIČNO

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Četvrti put ako me budu zvali mogu im odnjet još jedino ženu.[bye]

DA NIJE TRAGIČNO BILO BI KOMIČNO


ako primaju zenu ,jacu svoju odnjet odmah sigurno je sigurno [lol]

najvrednije stvari u životu su besplatne

Saab ulaže 250 milijuna eura u termoelektranu u Hrvatskoj
Termoeletrana na komunalni otpad jedan je od mogućih investicija švedskog koncerna Saab u hrvatsko gospodarstvo kroz offset program, u skopu nabavke novih borbenih zrakoplova.

Saab je vlasnik Gripen Internationala, jednog od kandidata za nabavku novih zrakoplova za Ministarstvo obrane.

Pobjednik na tom natječaju dužan je kroz offset program investirati u Hrvatsku najmanje 100 posto iznosa vrijednosti nabavke aviona

Procjenjuje se da će Hrvatska za 12 novih borbenih zrakolova izdvojiti 700 do 800 milijuna eura. Uz Gripen, kandidati za isporuku novih aviona Hrvatskoj su jos i ruski MiG, američki F16 te europski Eurofighter.

Švedjani su danas hrvatskim novinarama predstavili u gradu Linkoping, spalionicu smeća u kojoj se proizvodi energija. Ta termolektrana je u 30-postotnom vlasništvu Saaba, a ostatak je u vlasnistvu grada Linkopinga.

Vrijednost takve spalionice-termolektrane, rekli su u Saabu, u Zagrebu bi iznosila oko 250 milijuna eura. Slavonski Đuro Đaković je jedan od hrvatskih tvrtki koja bi mogla dobiti poslove na gradnji te termoeletrane.

U Gripenu odnosno Saabu ne žele govoriti o tome što će točno stajati u njihova ponudi za offset. Kažu da će ponuditi najmanje 100 posto tog iznosa, a dio toga moraju (25 posto) ponuditi kroz direktni offest, tj. investirati u vojnu industriju.

Također ponudit će Hrvatskoj i pred offset ugovor kojim bi se neke investiticje mogle početi realizirati i prije potpisivanja ugovora o kupnji zrakoplova.

Evo vam jedna fotka iz Linkopinga. Ovog ljeta cu nadam se imati i koju dnevnu. Nisam ziher kakvu sam tvornicu slikal – pisalo je TEKNISKA VERKEN ali mi se svidjela scena

New Report

Close