DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kažu pametniji od mene, da je pad 50% po Fibonacciju …

I love the Smell of Profits in the Morning


Kažu pametniji od mene, da je pad 50% po Fibonacciju …

A to je 140-145kn


Kažu pametniji od mene, da je pad 50% po Fibonacciju …

A, ako dođe do 62%

Pessimism Is Your Friend

Volim zvuk metka u čelo ujutro

Hell is Empty and all the Devils are Here


Volim zvuk metka u čelo ujutro

kaj buš se ubil? [lol]

Pessimism Is Your Friend


fazan: ” Kažu pametniji od mene, da je pad 50% po Fibonacciju …” A, ako dođe do 62%

To je ono o čemu si pisao – 140,00 kn!

I love the Smell of Profits in the Morning

budd:

Volim zvuk metka u čelo ujutro”

kaj buš se ubil? [lol]

Ne sebe. Svinju. Imam kolinje ujutro

Hell is Empty and all the Devils are Here


Nevjerojatna je činjenica da od današnje cijene do ATH ima 100% rasta. Takvi padovi viđaju se jedino s firmama za koje je objavljeno da idu u stečaj, a ponekad ni tada (slučaj Zdenka). Dakle, trenutno ponašanje investitora na DDJH (a i šire) odlikuje totalan gubitak smisla za realnost, kompas je davno izgubljen i ostali su samo strah, panika i beznađe.

Kolega, Vaše pisanje uopće ne stoji. Ima ovih dana dosta dionica koje su pale za 50%. Tako da se ne morate čuditi padu Đure. Takovi padovi su normalni na tržištima koja su euforično rasla. Istina je da Đuro nema razloga biti toliko kažnjen. Što je tu je. Znamo da je jeftin i tko ima keša nek kupuje, tko nema nek čeka da se ponovo vrati preko 200. Obzirom na to da nas čeka primanje u NATO vrlo skoro, nećemo morati dugo čekati da nam Đukica dođe ponovo preko 200 kn

sorry

Pessimism Is Your Friend


Alamo: ” budd: ” Volim zvuk metka u čelo ujutro” kaj buš se ubil? [lol] ” Ne sebe. Svinju.
Imam kolinje ujutro

[lol] [lol] [lol]

Pessimism Is Your Friend

Hm.. Ja jučer napisao i nadao se da smo blizu dna a ono danas na dosta solidnom prometu čišćenje prema doli..
Prije točno 500 -njiak dana sam kupovao Đuru na razinama 140 – 160 kn a evo vratih se na početak—ovo stvarno nisam mislio da ću doživjeti(jedno iskustvo više)!!!
drage kolege, sad treba biti hrabar i pustit vrime da čini svoje—tko ima para neka dokupi!!!

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

Preplašili ste mi prijatelja Surlu jučer, dajte malo vedrine pa nije valda sve baš tako crno. Zadnji put kad sam pogledao van sunce sija i ptice cvrkuću [thumbsup]

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".

New Report

Close