DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

budd prodavao je fond … a ne pojedinci …

I love the Smell of Profits in the Morning


Alamo: ” Ja sam budde danas prodavao, ali ne po 159. ” Što ti bi?

Valjda se nada da će kupovati po 120kn, a tko zna kako je i krenulo nebi se čudio.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

puca me.
ulaz, prosjek na 209.
Veliš da voliš zvuk pucanja certifikata ujutro.
A ja ne volim zvuk pucanja margin calla ujutro.
Posebno ne u petak.

Pessimism Is Your Friend


budd prodavao je fond … a ne pojedinci …

Koji?


budd prodavao je fond … a ne pojedinci …

Koji?

Hell is Empty and all the Devils are Here


puca me. ulaz, prosjek na 209. Veliš da voliš zvuk pucanja certifikata ujutro. A ja ne volim zvuk pucanja margin calla ujutro. Posebno ne u petak.

Ovo sad više nije zezanje situacija je krajnje dramatična na forumu je zavladala prava panika i pesimizam.
Ako probije 160kn djuro ulazi u kritičnu fazu bez obrane gol ko pištolj.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

kod mene ne
ja sam savršeno dobro, ali izloženost portfelja i sell signal na crobexu i ddjh je učinio svoje

Pessimism Is Your Friend


fazan: ” budd prodavao je fond … a ne pojedinci … ” Koji? fazan: ” budd prodavao je fond … a ne pojedinci … ” Koji?

prospektus, fima ili st invest

I love the Smell of Profits in the Morning

Pesimizam? Ja bih rekao da je stanje još gore. Zavladao je kretenizam, ljudi prodaju budzašto, ne pitajući za cijenu, ne uvažavajući nikakve faktore. Pesimist ne mora automatski biti kreten

Hell is Empty and all the Devils are Here


Pesimizam? Ja bih rekao da je stanje još gore. Zavladao je kretenizam, ljudi prodaju budzašto, ne pitajući za cijenu, ne uvažavajući nikakve faktore. Pesimist ne mora automatski biti kreten

U dva navrata prodaja vece kolicine. Danas branitelji oko 1000kom. Stari ovdje je neki fond u k….[angry] Sutra[pray]

Mene je najviše strah za Surlu danas smo pričali i mogu reči da čovijek ima suicidne nagone.[pray]

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Mene je najviše strah za Surlu danas smo pričali i mogu reči da čovijek ima suicidne nagone.[pray]

Stari da je neko u minusu kao ja Danas bi napravio suicid po 6. put[lol] . Samo jaki opstaju , prirodna selekcija[cool]

Nevjerojatna je činjenica da od današnje cijene do ATH ima 100% rasta. Takvi padovi viđaju se jedino s firmama za koje je objavljeno da idu u stečaj, a ponekad ni tada (slučaj Zdenka). Dakle, trenutno ponašanje investitora na DDJH (a i šire) odlikuje totalan gubitak smisla za realnost, kompas je davno izgubljen i ostali su samo strah, panika i beznađe.

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close