DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[embarass]

I love the Smell of Profits in the Morning

Nadam se tamo gdje si ti napisao i nadam se da fondovi više ne će izlaziti.

I love the Smell of Profits in the Morning


ja ću ti reći Bumbi. Dno je na 139-140. Ako to probije neće nam ni Fazan pomoć. [sad][embarass]

Kako bi nam Fzazan pomogo kad ne može ni sebi ,zvat će ga Tomica isto kao i mene.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Pa kolega Fazan šta ste pametno čuli u Brodu, podijelite to sa nama koji nismo tamo išli?

Ništa pametnoga, osim da ekipa može u roku tjedan dana započeti obnovu tenkova.

Ostalo je sve poznato.

I love the Smell of Profits in the Morning

isto da su prije u full snazi završili tenk za 1 dan!!!!!!!!!!! tj oko 20-23 u mjesec dana!!!

Pozdrav Surli i zahvala na razgledanju.[cool]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Dragi kolege, uskoro će se dogoditi dolazak dragog nam Đuke Buša u naš kantri.
A onda će to izgledati ovako:

“i kaže dorđe ivi, kaže, idemo, kamon ivo, tu nejto tugedr, we šel baj nju tenk in dis vonderful kompani vid maj nejm, almost lajk maj nejm”

Baš me interesira kakve će face imati ovi gubitnici i paničari koji su danas rasprodavali Đuricu po 160 kn.

Sad više nemam živaca. Koji kreten je danas prodavao po 159? Koji kreten je uopće danas prodavao?

Ali ja ću se strpiti,makar pao na 1 kn. Svaki dan, puno budala manje na ovoj dionici.

Hell is Empty and all the Devils are Here

Dragi idioti, želite li sutra prodati po 120? 110? Ajmo, koliko nisko ste spremni ići?

Hell is Empty and all the Devils are Here

Ja sam budde danas prodavao, ali ne po 159.

Pessimism Is Your Friend

S druge strane, najsigurnije je prodati po cijeni po kojoj ste i kupili. Tako je, čekajte 20 kn, pa onda prodajte, sigurno je sigurno. Đuro će propasti, nisu li vam to rekli?

Hell is Empty and all the Devils are Here


Ja sam budde danas prodavao, ali ne po 159.

Što ti bi?

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close