DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Popušta nam brana na Đuki, gdje nam je granica samo …. zna![bye][cry]

Ja znam gdje je meni granica, 160 je moja granica margin call broj2.[pray]
Još im jedino Jadnoplov mogu odnjet.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


primus: ” Popušta nam brana na Đuki, gdje nam je granica samo …. zna![bye][cry] ” Ja znam gdje je meni granica, 160 je moja granica margin call broj2.[pray] Još im jedino Jadnoplov mogu odnjet.

Kolega i ja sam do grla u JDPL i DDJH…mene boli glava, a nemam margin, mogu tek mislit kak je vama..

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


BUMBAR5: ” primus: ” Popušta nam brana na Đuki, gdje nam je granica samo …. zna![bye][cry] ” Ja znam gdje je meni granica, 160 je moja granica margin call broj2.[pray] Još im jedino Jadnoplov mogu odnjet. ” Kolega i ja sam do grla u JDPL i DDJH…mene boli glava, a nemam margin, mogu tek mislit kak je vama..

Šta da ti kažem dobio sam tikove , žmigam na lijevo oko.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Bumbare, isključen si iz udruge. Razloge ne treba navoditi.
Sigurno ti se danas štucalo!

I love the Smell of Profits in the Morning

Danas je osnovana Udruga malih dioničara Đure Đaković holding!

Sretno.

I love the Smell of Profits in the Morning

Današnji promet sugerira da je jedan od fondova izlazio van. Branitelji nisu prodavali!

Bumbi je posumnjao na Prospektus. Vidjet ćemo. Sranje je u srbiji, možda Fimi treba keš.

I love the Smell of Profits in the Morning


Današnji promet sugerira da je jedan od fondova izlazio van. Branitelji nisu prodavali! Bumbi je posumnjao na Prospektus. Vidjet ćemo. Sranje je u srbiji, možda Fimi treba keš.

Ma jasna stvar da su mali fondovi u banani nebitno je jel Fima ,Prospectus ili neki treći fond.
Samo i mene silno zanima gdje je dno do kuda to može stisnut.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


fazan: ” Današnji promet sugerira da je jedan od fondova izlazio van. Branitelji nisu prodavali! Bumbi je posumnjao na Prospektus. Vidjet ćemo. Sranje je u srbiji, možda Fimi treba keš. ” Ma jasna stvar da su mali fondovi u banani nebitno je jel Fima ,Prospectus ili neki treći fond. Samo i mene silno zanima gdje je dno do kuda to može stisnut.

da si bio danas s nama rekli bi ti … ovako znoji se i dalje …

I love the Smell of Profits in the Morning

ja ću ti reći Bumbi.
Dno je na 139-140.
Ako to probije neće nam ni Fazan pomoć. [sad][embarass]

Pessimism Is Your Friend

Jooooooj

alamo … sutra pišem pitanja … skroz sam zaboravio …

I love the Smell of Profits in the Morning

[angry]

Pessimism Is Your Friend

Nego reci ti meni, di je dno?

Pessimism Is Your Friend

New Report

Close