DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nesto se kontam da je mozda sazrijelo vrijeme da kupim Djuru.
No moze li to jos nize?
Pa ajde nagovorite me. Kad planiraju slozit prvu Patriu?

joj kad bi se patria udostojila kupiti jedno 20% Đure … e to bi bio posao …

ma radit ćemo mi i mobitele za njih ako treba …

I love the Smell of Profits in the Morning


joj kad bi se patria udostojila kupiti jedno 20% Đure … e to bi bio posao … ma radit ćemo mi i mobitele za njih ako treba …

E kad bi Djuro kupio 20 % Patrie … e to bi bio posao…[lol]

Bumbi, da ti čuvamo jedno mjesto u autu?

I love the Smell of Profits in the Morning


Nesto se kontam da je mozda sazrijelo vrijeme da kupim Djuru. No moze li to jos nize? Pa ajde nagovorite me. Kad planiraju slozit prvu Patriu?

Može prijatelju ,sad i Prospectus mora napustiti svojih 7000 komada DDJH.
Da me netko ne shvati krivo posjedujem 1000 komada DDJH i nikako ne navijam da cijena djure ide za dolje.
[bye]
Molim se svakog dana da se šeik Al Zahari sa svojom pratnjom pojavi u hr makar i turistički druge nam nema.[pray]

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Bumbi, da ti čuvamo jedno mjesto u autu?

Da idem 100%

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Zašto Prospektus?!

I love the Smell of Profits in the Morning


Zašto Prospektus?!

Da ispravljam se ,Prospectus ima 14 000 DDJH dionica fond se zatvara prdpostavljam da oni moraju to prodat ?

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Rtl dnevnik objavio danas da je Prospectus prvi fond koji je kapitulirao i zatvara se zbog gubitaka na burzi.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Zašto Prospektus?!

Bumbiju se malo pobrkalo [rolleyes], pod stresom je u posljednje vrijeme[tongue]

Bumbi prospektis je kod tebe imao u 23h 7000kom , a 15min poslije 14000kom , da li je to nasa burza pocela radit svakim danom od 0-24h[lol]


fazan: ” Zašto Prospektus?! ” Da ispravljam se ,Prospectus ima 14 000 DDJH dionica fond se zatvara prdpostavljam da oni moraju to prodat ?

Krivo si to shvatio i to nije taj Prospektus! Ne drukaj na dolje bespotrebno.

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close