DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kako su navedene lokomotive namijenjene za korištenje u specifičnim pustinjskim uvjetima, na njima su, uz ugradnju procesora i sveobuhvatnu modernizaciju, izvedene odgovarajuće preinake u cilju prilagodbe takvim uvjetima, navode iz Gredelja.

Ovo daje naslutiti daljnji razvoj događaja[wink]

Hell is Empty and all the Devils are Here

Pozdrav svim poznavateljima i pratiteljima DDJH. Može samo ukratko kad je (ili je li vec bilo) konsolidirano godisnje FI za 2007. i utjecaj “branitelja” u razdoblju od 4-6 mjeseci od danas na cijenu? U odnosu na NATO? Hvala.

Money talks, mankind listens... It's raining cash outside, and I'm not getting any wet!

Utjecaja branitelja više nema. Tko je prodao, prodao je… ostalo su zanemarive količine.

Hell is Empty and all the Devils are Here

ostalo su zanemarive količine.

netočno

I love the Smell of Profits in the Morning


Utjecaja branitelja više nema. Tko je prodao, prodao je… ostalo su zanemarive količine.


budd: ” ostalo su zanemarive količine.” netočno

Ostalo je otprilike pola , ali ti ljudi se ponasaju kao pravi dionicari. Ovajm tjedan niti jedna prodaja od strane istih u Brodu. Koliko mi se cini oni prodaju na cijenu ili ostavljaju djeci , svjesni buducnosti firme.

Zaboravi najvaznije 13.03 cetvrtak , Slavonski restoran (u sklopu Djure), u 15h i 30min osnivanje udruge malih dionicara. Trebamo vise od 10% kako bi instaliaki naseg predstavnika u nadzorni odbor. Svi mali i malo veci dionicari pozvani!

Saljem ti onda vec slijedeci tjedan punomoc surla! [proud]

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.

auuuuuuuu

restoran dobar …

surla … de ti detaljnije vidi oko te udruge … da se to objavi i u tiskovinama … imam ja jednog majstora iz PD koji mi duguje hrpu usluga (čitaj ćevapa) pa ćemo riješiti i intervju preko naslovnice …[lol] [lol] [lol] [lol]

p.s. bumbi za tajnika …

I love the Smell of Profits in the Morning

Jel mogu i ja doći ?[pray]

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

vidi vraga odmoderiralo bumbija

aaaaaaaaaaaaaaaaa

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

aaaaa
čita se … ne spava se …

ti imaš već 2 minusa … treći je isljučujući …

I love the Smell of Profits in the Morning

Odmoderiralo sad mogu konaćno i ja nesto probat napisati

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

New Report

Close