DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 05:47
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
26,00
130
5
23,00
26,00
13,04%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Branitelji nisu rušili cijenu ni prije pa ne vjerujem da će to napraviti sada.
Ipak su oni još uvijek u plusu oko 500% za razliku od mnogih drugih.

Igra se magarad; bit će kiše!


Branitelji nisu rušili cijenu ni prije pa ne vjerujem da će to napraviti sada.
Ipak su oni još uvijek u plusu oko 500% za razliku od mnogih drugih.

nadajmo se da ih nema još puno kojima uskoro stužu auti. Moje već oslabljeno srce nebi više izdržalo da sad oni još navale …

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Šortao DDJH prošli na tjedan na 208 i kupio ponovo polovicu količine u petak na 177. [thumbsup]

Molim te reci kako si to šortao, pošto navedena opcija, koliko znam, još uvijek nije legalna na ZSE ?
Jesi li od nekoga posudio dionice, te posudbu regulirao ugovorom ili si imao svoje dionice koje si prodao špekulativno računajući na daljnji pad (što se pokazalo točnim) i zaradu u razlici prodajne i kupovne cijene ?

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw


Molim te reci kako si to šortao, pošto navedena opcija, koliko znam, još uvijek nije legalna na ZSE ? Jesi li od nekoga posudio dionice, te posudbu regulirao ugovorom ili si imao svoje dionice koje si prodao špekulativno računajući na daljnji pad (što se pokazalo točnim) i zaradu u razlici prodajne i kupovne cijene ?

[lol] [lol] [lol]

DOKUP!



@Goran8
“Prijatelju, Nemam DDJH ni Adris. Nevjerojatno je da netko tako obrazovan uspoređuje dvije potpuno različite stvari i pokušava objasniti nama “neukima” o čemu se radi. Prijatelju samo godinu dana prije Đuro je bio gubitaš i jedava je spajao kraj sa krajem, a sad vi nama usoređujete firmu u usponu sa nekom drugom renomiranom firmom koja se tek sa pravim izazovima treba suočiti. Pogledajte certifikate i vidjet će te koliko je Adris blizu nečega o čemu se malo govori. Pozdrav vjernim dioničarima DDJH bumbaru, surli, i ostalim. p.s. jedna od najbitnijih karakteristika tržišta je njegov anticipativni karakter tj odnosno tržište anticipira buduća događanja u narednih 6-12 mjeseci jer puno je bitnije ono što će biti od onoga što je bilo. To je jedan od razloga zašto je P/E u DDJH nekoliko puta veći od P/E Adrisa. ” Nisam shvatila, koja je bolja dionica?

Pušenja će biti sve manje , a oružja sve više ( Rusi , Srbi ).


Pušenja će biti sve manje , a oružja sve više ( Rusi , Srbi ).

Nažalost, izlgeda da će – bez obzira na pozitivnu budućnost – i na ovoj dionici u ovakvom ludilu biti još pušenja. [sad]


Ema: ” Molim te reci kako si to šortao, pošto navedena opcija, koliko znam, još uvijek nije legalna na ZSE ? Jesi li od nekoga posudio dionice, te posudbu regulirao ugovorom ili si imao svoje dionice koje si prodao špekulativno računajući na daljnji pad (što se pokazalo točnim) i zaradu u razlici prodajne i kupovne cijene ? ” [lol] [lol] [lol]

Ne kužim što je smiješno. Shorting je po definiciji prodaja dionica koje još nemaš, što na zse još nije moguće. Dakle pitanje je skroz na mjestu. Iako svi zapravo možemo pretpostaviti točan odgovor – gates vjerojatno nije shortao, već je prodao svoje dionice, ponovno ih kupio i zasad smanjio gubitak.

Imao sam, imam, ili ću imati dionice o kojima pišem.

Branitelji cekaju strpljivo do 35kn , a onda pocinju nadokupljivat[cool] Misljenja sam da ovo ludilo nece trajati vise od 2 dana. Ima li tko kakovu teoriju? Osim nadokupljuj[wink]


Ne kužim što je smiješno. Shorting je po definiciji prodaja dionica koje još nemaš, što na zse još nije moguće.

Ovo je shortanje po balkanski.

Ignore: KressoM, delux


Ne kužim što je smiješno. Shorting je po definiciji prodaja dionica koje još nemaš, što na zse još nije moguće. Dakle pitanje je skroz na mjestu. Iako svi zapravo možemo pretpostaviti točan odgovor – gates vjerojatno nije shortao, već je prodao svoje dionice, ponovno ih kupio i zasad smanjio gubitak.

pitao si zasto se smijem i odmah nakon toga i odgovorio na to…..[thumbsup]

DOKUP!


Branitelji cekaju strpljivo do 35 kn , a onda pocinju nadokupljivat[cool] Misljenja sam da ovo ludilo nece trajati vise od 2 dana.

Po čemu zaključuješ da ovo ludilo neće trajati više od dva dana? Koliko ja vidim, ovdje se svi utrkuju tko će kome više srušiti cijenu. Što ako se panika i rasprodaja produlji? Inače, do sada po transakcijama nisam stekao dojam da su se branitelji koji su nedavno dobili dionice masovno priključili paničnoj prodaji. Ima li netko saznanja glede prodaje dionica (količine) od strane branitelja?

Da, ovo danas nije baš izgledalo lijepo. U jednom trenutku je na kupnji bilo svega 700 – 800 komada. Moram priznati da ne izgleda ohrabrujuće. Pitanje je da li Fima i Hypo žele uopće podići ovu dionicu u nekom možebitnom bull runu. O braniteljima sve najbolje, pa tako i ovdje. Ipak su oni dobili 700.000 komada, i mislim da većina nije prodavala ovih dana na burzi.

Mislim da mi je nehotice obrisan jedan post pa bi ga ponovio:

Pričaju dva dioničara DDJH na trgu u Slavonskom Brodu:
Dioničar Stipa: Evo ja danas prodao sve dijonice Đure. Trebalo mi da zatvorim kredit. Za ostalo sam kupio priključak za kombajn i dvije polutke. Ne vjerujem ja toj bandi ništa.
Dioničar Joso: Ma ja nisam ništa prodavao. Ma nek ga nosi Sava, lova mi sad ne treba, a tko zna, možda jednog dana i bude nešto do toga.

Sreli se dva prijatelja nakon 10 godina na tom istom trgu pa pričaju:
Dioničar Stipa: Di si Joso? Što ima? Vidim novi auto si kupio. Lako tebi, ja jedva sa svojom mirovinom jedva izlazim na kraju.
Dioničar Joso: Ma znaš Stipa, neki dan sam prodao dijonice našeg Đure. Znaš one koje smo dobili 2007. Eto uspio kupiti auto, a sad ganjam neki stan u Zagrebu. Starija kćer hoće studirati stomatologiju, a mlađu vodim malo malo na neku audiciju. Dobro da ih onda nisam prodao. Sada vrijede (piiip) puta više nego kada smo ih dobili.

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close