DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Đuro je jedna od rijetkih dionica koja je lani porasla malo. Zato sada i pada skoro najmanje. Očekivanja za ovu godinu su ogromna. Samo malo strpljenja i ne prodavati do Travnja.

Samo ću nadodati da dionica nije u čvrstim rukama—ovo je narodna dionica(slično kao i HT)…
Budućnost ima ali treba biti strpljiv i čekati… Triba se ubacit još koji fond u top 10… [pray]

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila


Đuro je jedna od rijetkih dionica koja je lani porasla malo. Zato sada i pada skoro najmanje. Očekivanja za ovu godinu su ogromna. Samo malo strpljenja i ne prodavati do Travnja.

Ma bila su takva očekivanja i prošle godine.

Očekivanja su se i ispunila, pa je dionica prišla i 300 Kn, ali su branitelji upali neočekivano i srušili je. U top 10 je ušao HYPO, a svima nam je poznat taj dosadni HYPO koji izlazi iz svih dionica na našem tržištu, a samo nadokupljuje Đuru. Svi su stalno govorili da HYPO nema pojma da izlaze iz dobrih dionica i upropaštavaju ih, ali mi se čini da su jedino oni predvidili ovakav pad.

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

Tko sutra proda ispod 200,00 kn ide pred streljački vod.

Eto ste mi bumbija doveli pred živčani slom.

nalet – prodaje Hypo AG, a kod nas kupuje Hypo Hi Growth … razlika je …

I love the Smell of Profits in the Morning

Ajmo navalite danas je rasprodaja! Kako je ovo jadno tržište![cry][cry]

a jeste jadni …

I love the Smell of Profits in the Morning

Koja budala je ovo prodala, nabijem mu cijelu familiju

Hell is Empty and all the Devils are Here


a jeste jadni …

kolega mislim da ne možeš za ovo krivit nikoga…. na ni jednoj drugoj dionici nije niša bolje , dapače na dosta njih je još puuuno gore…. treba držat gaće i nadati se najboljem… čini mi se da nam jedino to još preostaje.

Iako je nada kurva , ipak umire zadnja ! [rolleyes][sealed]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Zanimljivo, gotovo sve dionice su se prepolovile od ATH

Hell is Empty and all the Devils are Here

Ja sam kupovao po 220,00 i dao ih u zalog pa ne prodajem do zadnjeg … a on kupio za 30,00 pa prodaje …

I love the Smell of Profits in the Morning


Zanimljivo, gotovo sve dionice su se prepolovile od ATH

Misliš od Adio Te Hemisfere.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Da li se nazire dno? kupovao sam u 11.mjesecu 2006 po 140-150 kuna i pola prodao na 240-250 a sad bi mogla vratit se na tu razinu—to stvarno nisam mislio da ću doživit a kako stvari stoje nisam daleko od početne kupnje……….. [cry]

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

New Report

Close