DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@svica: kolega ovaj prvi dio posta je ok i u principu se slažem, ali samo mi nemoj molimte koristiti te besmislene izjave tipa ” zar misliš da je netko ko koupuje xxxxx komada na xxxx kuna budala ? ”

A jesi ti siguran da nije ??? Vjerujem da nije budala ali isto tako može biti najveći kreten na ovoj planeti , 3000 komada po 200 kn čak nije ni neka lova , to je pišljivih 600 000 kn…. Bilo je i puno većih budala [lol]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Znam da puno ljudi ovo čita i znam da se može utjecati na psihu ljudi.

Ovo stanje na burzi posljedica je raznih vanjskih utjeca. Kada govorim o vanjskim utjecajima govorim o krizama koje se događaju u svijetu (USA, Europa). I normalno je da se to odrazi na našu burzu.

Ono što nije normalno je činjenica da cijena firme koja je ugovorila posao stoljeća i pred kojom se nalaze poslovi stoljeća pada. Nema nikakvog razloga da se prodaje po ovim cijenama. Razmislite da li je ovaj koji je kupio 3.000 komada danas kupio to da izgubi novce. Ako vam trebaju za svakodnveni život, zamislite si da niste dobili 748 dionica DDJH. Zamislite da ih nema. Pričekajte razvoj situacije, jer ovo ne može trajati do vijeka.

Vlasnici smo dobre i perspektivne firme, i stoga treba biti strpljiv i misliti na svoju djecu.

Nemojte prodavati.

I love the Smell of Profits in the Morning

Badave prica. Evo majstor na asku po 193 sa cak 11 komada.

Kratko:Fazan ima odlican touch,stoga poslusajte covjeka..on je jedan od rijetkih koji od drveca vide šumu..šumu zvanu indg-r-a

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER


Badave prica. Evo majstor na asku po 193 sa cak 11 komada.

neda čoek po 192.5 kn…. ipak je to 55 kn razlike [lol] [lol]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Alien: ” Badave prica. Evo majstor na asku po 193 sa cak 11 komada. ” neda čoek po 192.5 kn…. ipak je to 55 kn razlike [lol] [lol]

navlače prodaju, pa će pokupiti … tako su već jednom danas napravili …

dakladd … thnx … danas čvoknio još 40 kom .. i zaokružio cijelinu … ostaje mi da se pomolim i čekam dokapitalizaciju …

I love the Smell of Profits in the Morning



@svica
: kolega ovaj prvi dio posta je ok i u principu se slažem, ali samo mi nemoj molimte koristiti te besmislene izjave tipa ” zar misliš da je netko ko koupuje xxxxx komada na xxxx kuna budala ? ” A jesi ti siguran da nije ??? Vjerujem da nije budala ali isto tako može biti najveći kreten na ovoj planeti , 3000 komada po 200 kn čak nije ni neka lova , to je pišljivih 600 000 kn…. Bilo je i puno većih budala [lol]

Pa slažem se to ne mora ništa značiti! Ali svi mi vjerujemo da je u pitanju ipak ono prvo a ne drugo. Dali zna netko što je sa kuvajčanima? Odluka je trebala negdje krajem 2007 pasti.


evogaopet: ” Alien: ” Badave prica. Evo majstor na asku po 193 sa cak 11 komada. ” neda čoek po 192.5 kn…. ipak je to 55 kn razlike [lol] [lol] ” navlače prodaju, pa će pokupiti … tako su već jednom danas napravili … dakladd … thnx … danas čvoknio još 40 kom .. i zaokružio cijelinu … ostaje mi da se pomolim i čekam dokapitalizaciju …

E ja sam nažalost na malo višim razinama počvokao pa sada samo gledam s suzom u oku

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy


Pa slažem se to ne mora ništa značiti! Ali svi mi vjerujemo da je u pitanju ipak ono prvo a ne drugo. Dali zna netko što je sa kuvajčanima? Odluka je trebala negdje krajem 2007 pasti.

ma dok se trend ne promjeni u svijetu , pa onda i kod nas ( moglo bi i obrnuto ) neće nam pomoći ni sva sila kuvajčana , a sumnjam da bi nam pomogla i vijest da će se u DDJH do kraja 2010 izvršiti modernizacija flote (400 komada ) marsovskih svemirskih brodova … [lol]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

ljudi dobili smo vremeplov zse godinu i pol u nazad[huh][huh][huh][huh][huh]

Ali ruku na srce mislim da se anas Đuro dobro i držao kako je izgledalo na većini dionica. Iako je popustio na 200 kuna vidjeli ste naloge na 190 kuna, znači imamo potporu a ne kao većina dionica u Crobexu rupa bez dna. Ipak su ovdje branitelji ključ uspijeha kao i 91. a ne naše dionice u Crobexu koje ovise samo o strancima i njihovim bankama.[thumbsup]

Đuro je jedna od rijetkih dionica koja je lani porasla malo. Zato sada i pada skoro najmanje. Očekivanja za ovu godinu su ogromna. Samo malo strpljenja i ne prodavati do Travnja.

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

New Report

Close