DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 06:35
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ne znam točno izvor, ali sam pročitao da je zapelo kod offseta. Naime, finci planiraju kupiti dizalicu za jedno naše brodogradilište, a naši to ne priznaju kao offset. Navodno je i cijeli posao doveden u pitanje. Zašto i kako se to zakuhalo, nemam pojma.

S druge strane, raduje prijedlog državnog proračuna s preko 600 milja za modernizaciju HV-a.

I love the Smell of Profits in the Morning

fazan: “Ne znam točno izvor, ali sam pročitao da je zapelo kod offseta”

http://www.poslovni.hr/68750.aspx [huh]


Ne znam točno izvor, ali sam pročitao da je zapelo kod offseta. Naime, finci planiraju kupiti dizalicu za jedno naše brodogradilište, a naši to ne priznaju kao offset. Navodno je i cijeli posao doveden u pitanje. Zašto i kako se to zakuhalo, nemam pojma.

S druge strane, raduje prijedlog državnog proračuna s preko 600 milja za modernizaciju HV-a.

Ne brini, ništa nije dovedeno u pitanje. Jučer je stvar riješena na zadovoljstvo DDJH dioničara.

Pokušaj registracije ovog ugovora za proizvodnju 14 brodskih motora kao dijela offseta traje već 60 dana, odnosno upravo je jučer bio 60. dan, što je i krajnji rok da se Povjerenstvo za offset očituje. Taj rok je prošao, prema tome, nema problema.

Hell is Empty and all the Devils are Here

Sutra je najavljena neka delegacija za obilazak naseg Djuke. Kako nemam sve info. vise o tome sutra[cool]


Sutra je najavljena neka delegacija za obilazak naseg Djuke. Kako nemam sve info. vise o tome sutra[cool]

Nažalost šeik Al Ahmed al Jazziri nije u mogućnosti doći.

Koliko ćujem, vozit će se tenkovi po centru grada. Ajde ajde …

I love the Smell of Profits in the Morning

Neznam dali ste komentirali izjavu Vukelića da će se potrošiti 8 milijardi kn iduće 3 godine u modernizaciju vojske. Čudi me da DDJH nije napravio nikakav skok. Imam dionicu ali ju ne pratim u zadnje vrijeme jer sam u nju siguran , da ju neču prodavati ni pod razno. Ipak sam ja tenkista. [thumbsup]

Obzirom da se pokazalo da braniteljske rasprodaje, a ni ova žestoka korekcija nisu uspjele srušiti DDJH ispod 200 kn, ova dionica postaje sve zanimljivija po ovim cijenama jer kad izađe dobro FI ili neka pozitivna vijest eto skoka od bar 10-15%. [wink]

Ignore: KressoM, delux

Ima li netko informacije o kuvajčanima i u kakvoj su fazi pregovori oko modernizacije njihovih tenkova?
Nekako se ta odluka odugovlači ili su naši zaista nesposobni. Govorilo se da još samo trebamo penal zabiti.

Pozdrav svim radnicima i braniteljima Đure Đaković Holding.

Ekipa je prva liga.

I love the Smell of Profits in the Morning


Pozdrav svim radnicima i braniteljima Đure Đaković Holding.

Ekipa je prva liga.

A nas dionicare ko je.. Fino fino.

Bit će prilike i za vas dijoničare … polako …

I love the Smell of Profits in the Morning


Pozdrav svim radnicima i braniteljima Đure Đaković Holding. Ekipa je prva liga.

Majstore,jesi li to ti bio u menzi holdinga?

New Report

Close