DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 04:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ja volim DDJH dionicu i gledam drukati za nju. Volim čuti i argumentirane postove protiv. Ali ovoliku hrpu gluposti davno nisam pročitao, redom:


Mislim da su u DDJH sami spekulanti,zeljni prebrze zarade u par tjedana(ili dana) te nam je tržište gdj je.

Je baš, a svi skupa već godinu dana čekamo da se dionica pomakne


Zakon o zabrani pušenja AKO se izglasa,primjenio bi se tek u 9. mjesecu 2009. a to bi značilo da na poslovne rezultat ADRISA bi se možda osjetilo tek za poslovu 2011-2012 godinu!

Kupovinom dionica kupuješ budućnost …


A Vi mislite sa par tenkova postati milijarderi.

Ne znam da li znaš, ali vojna industrija je možda najveća industrija na svijetu. Zbog čega su nam Finci dali takav offset?


Prodaja Montaže je velika greška za DDJH jer će zbog toga biti uništeni i propast će.

Iako mi je žao Montaže, mislim da je više štete za tu firmu ako ostane u sastavu holdinga, nego da nađe strateškog partnera. Uostalom, holding će dobiti min. 200 ml svježeg keša.

Šteta što nema opcije ignore, jer bi mi ti bio na među prvih 5 na listi.

I love the Smell of Profits in the Morning


Moj prijedlog kolegi “ravovski”-prebacite se iz DDJH ti i svi ostali u ADRIS-P-A. Dobro dosli u ARIS GRUPU-jer stalno placete da Vam treba firma sa dobrom budućnosti a ADRIS je -FIRMA I PO. Stalno kukate-perspektiva,novi poslovi,buducnost a pred nosom Vam se nudi ADRIS na ovakvom nivo.Što se DDJH tiće,namjeravam prodati ADRIS-P-A na 600+ i onda ući na DDJH na nivou od 175-180 HRK! Dragi kolege,ovo ozbiljno mislim a molio bih i komentar jer imam F U N D A M E N T E za ovaj svoj post.

slabi su to fundamenti..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

opa,malo krenulo gjuru[proud]

Svaka čast Đuri, nad njega se bilo nadvilo toliko oblaka, ali on i u ovim teškim vremenima ne posustaje. Kad ove korekcije malo stanu eto nama Đure u visine.[thumbsup]

najbolje bi bilo da imaš love i za adris da ćekaš cijenu od 600 kn i za ddjh kad eventualno (u što sumnjam) ponovo padne na 180 kn jer teško da će ti se poklopiti rast adrisa na 600 i pad đure na 180 kn u isto vrijeme.[thumbsup]

A tek kad dobijemo pozivnicu za NATO. [cool]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/page/2008/01/29/0360006.html

(…) Na pitanje o nabavi borbenih oklopnih vozila Vukelić je rekao da je prvi korak u realizaciji, a za druge korake se čeka mišljenje Glavnog stožera i struke. Istaknuo je da važnu ulogu u nabavama za OSRH treba imati hrvatsko gospodarstvo kroz tzv. offset programe. (…)

Offset program – to se spominje kod Đure u vezi Finaca. Tko zna jednostavno pojasniti što je to zapravo “offset”? Hvala.


(…) Na pitanje o nabavi borbenih oklopnih vozila Vukelić je rekao da je prvi korak u realizaciji, a za druge korake se čeka mišljenje Glavnog stožera i struke. Istaknuo je da važnu ulogu u nabavama za OSRH treba imati hrvatsko gospodarstvo kroz tzv. offset programe. (…)

Offset program – to se spominje kod Đure u vezi Finaca. Tko zna jednostavno pojasniti što je to zapravo “offset”? Hvala.

reciprocitet ugovorenog posla sa našim kompanijama. dakle ako ugovorimo sa vama 100, onda 100 ili već nekoliko, moraš ugovoriti sa nekom drugom kompanijom

900 milijona vise u odnosu na prethodnu godinu[thumbsup]. Zasto Djuro nije objavio veliki posao remonta tenkova za HV samo oni znaju. Da li mi moze netko pomoc utvrdit detalje. Na remont treba u Djuru stici oko180 tenkova HV , znam pouzdano da su tri vec tamo. Trebao bi se raditi tkzv. remont drugog stupnja sto bi znacilo i ugradnju pojedinih sofisticiranih komponenti. Ovih 900milja me jako obradovalo i ova prica mi postaje realnija. OVO NIJE 100% TOCNA INFO. Ako mi moze pomoc tko sa insajd info. unapred zahvaljujem[sad]

Pa to znači da još 177 tenkova treba doći na remont. [lol]
Surla u četvrtak smo u Brodu … sutra zovem Bumbija. Računaj negdje oko 12.00.

Navodno je jučer na dnevniku bilo riječi o nedostatku sredstava za modernizaciju … jel’ netko pratio?

Vjeko, ako mi obrišeš još jedan post na temi DDJH osobno ću s novim Degmanom doći do redakcije. Pa ti onda briši. [angry]

I love the Smell of Profits in the Morning

Ulazak u NATO je valjda siguran, ali Hrvatski i Kuvajtski tenkovi su još samo pretpostavka kao i kupovina dodatnih 40-ak oklopnih vozila u ovoj godini. NATO bi morao značiti siguran rast dionice. E sad kada bi upala samo još jedna od ove tri pretpostavke to bi već bio neki značajniji rast.

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

New Report

Close