DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ma puna mi je kapa više tih branitelja! Gori su od partizana! Sve in
daj badave! Daj in povlastice na auto, daj in stanove, daj in debele
penzije itd. itd. Imamo danas famoznu brojku od 500.000 branitelja a
večina njih nešto traži.

….e moj decec , mislim da si u krivu ……….moze te biti sramota sto takvo uopce imas misljenje………nisu ljudi krivi sto je doslo do rata i sto su stali u obranu hrvatske i dobro je da drzava misli ma te ljude i cijeli narod hrvatske…a sto se tice DDJH- i branitelji ce proci sa prodajom svojih dionica te ih ne treba spominjati u negativnom smislu te biti ljubomoran na tudu zaradu….
razmisli jos jednom da li su oni krivi za tvoje nezadovoljstvo ili je nesto drugo u pitanju…
pozdrav i nadam se da ces promijeniti misljenje…

Pozdrav ekipi ljubitelja Đure!

Evo da vam se i ja javim na ovoj temi nakon dugo vremena.
Vidim da se tu ništa nije promjenilo još od proljeća prošle godine.
Uvijek iste teme: FIMA, branitelji, iskrcvanje….

Kada se malo rasčisti ovam magla u Đuri eto mene opet k vama. [thumbsup]

La vita e bella!


Pozdrav ekipi ljubitelja Đure!

Evo da vam se i ja javim na ovoj temi nakon dugo vremena.
Vidim da se tu ništa nije promjenilo još od proljeća prošle godine.
Uvijek iste teme: FIMA, branitelji, iskrcvanje….

Kada se malo rasčisti ovam magla u Đuri eto mene opet k vama. [thumbsup]

Kolega, ukoliko pratite ovu dionicu u zadnje vrijeme onda sigurno znate da se magla raščišćava i brže nego to neki misle.


Pozdrav ekipi ljubitelja Đure!

Evo da vam se i ja javim na ovoj temi nakon dugo vremena.
Vidim da se tu ništa nije promjenilo još od proljeća prošle godine.
Uvijek iste teme: FIMA, branitelji, iskrcvanje….

Kada se malo rasčisti ovam magla u Đuri eto mene opet k vama. [thumbsup]


Nemoj dugo čekati da ti ne odleti, ja sam se eto vratio na svoje zadovoljstvo. Zapravo zahvalan sam braniteljima i FIMI da su je držali na ovim nivoima dok sam zarađivao na drugim dionicama!

Ma puna je kapa tebi samog sebe nesretni čovječe. Svi su ti krivi za tvoje propuste .Vjerojatno si i na sebe ljut jer je bog izbacio i takvo nezahvalno stvore na ovu zemlju . Ali zbog svega toga ljut je i bog za svoju pogrešku . A ja se samo nadam da bog ipak nije puno grišija .

Pozdrav svim časnim braniteljima di god bili !!!!!!!!!!!!

[color=blue][/color][code][/code]


Ma puna je kapa tebi samog sebe nesretni čovječe. Svi su ti krivi za tvoje propuste .Vjerojatno si i na sebe ljut jer je bog izbacio i takvo nezahvalno stvore na ovu zemlju . Ali zbog svega toga ljut je i bog za svoju pogrešku . A ja se samo nadam da bog ipak nije puno grišija . Pozdrav svim časnim braniteljima di god bili !!!!!!!!!!!!

E moj dragi kolega pročitaj malo pažljivije moj post pa čes i ti kužiti neke stvari a nemoj se odmah nači uvrijeđen! Ako te baš zanima moji su branitelji bili od slavne 1941 pa su završili po emigracijama u tuđem svijetu! Pjevali su domoljubne pjesme pored svih udbaša stacioniranih po svijetu, osnovali su razne hrvatske misije i zajednice i klubove a u dom. ratu obet su bili prvi na crti to jest još kao dragovoljci a ne kao neki silom mobilizirani i silni novci su poslani iz inozemstva. Ponavljam ništa oni ne traže! Ma što ti znaš o mojim propustima nego se bolje brini o svojim! A u jednom čemo se svakako složiti dragi kolega a to je pozdrav svim časnim braniteljima!

(greška, molim obrisati ovaj post)

Ajde djuro popusti malo , vidis da se svi povlace ajde na pricuvni polozaj [wink], pa nemozes sam protiv svih

najvrednije stvari u životu su besplatne

Očito može. [smiley]


Očito može. [smiley]

Ne zadugo.
Ova današnja korekcija ljepo pokazuje koliko je jaka kupnja na DDJH ,a branitelji , zbog kojih ova dioniica slovi kao nepoželjna za ulagače, se ne ponašaju kako je većina mislila i govorila. Nema nekih velikih iskrcavanja lupanja po prodaji i sl. nego svi strpljivo čekaju svoju zacrtanu cijenu po kojoj će prodavati, a ne kao primjer HT gdje su fondovi protiv krda kojemu nije bitna cijena ulaska.
Prema tome naš Đuka ponosno stoji u ovim višednevnim korekcijama.[thumbsup]


Ajde djuro popusti malo , vidis da se svi povlace ajde na pricuvni polozaj [wink], pa nemozes sam protiv svih

Branitelji ne RUŠE , već BRANE . Zato se i zovu branitelji .

Primus, čini se da si nešto pogrešno shvatio. Nevera priželjkuje Đurin pad kako bi kupio, a ja sam hvalio Đuru kako se stabilizirao i kako odolijeva današnjem padu na tržištu. (Iako, prometi na kojima tržište klizi su relatiivno skromni…) Đurina žilavost, po mojem, dobar indikator o tome što investitori očekuju u nastavku godine…

New Report

Close