DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.07.2024. u 17:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
26,75
1.391
52
26,00
28,00
-2,72%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

wow! “ides” je usao opet…treba to objavit na naslovnici poslovnog !!!
dajte molim vas prestanite sa tim drukerskim navijanjima……ova tema je takvih natpisa prekrcata…..

DOKUP!

Ajde neka neko (pametniji od mene) lijepo napiše pokazatelje fundamenta ove dionice jer mi se od drukanja drca te iste obrazloži zašto gore ili dolje…


BUMBAR5: ” Nesto se šuška opasno, mislim da nam je game over sa kupnjom na ovim razinama. A i gospodin Ides poroslogodisnji pobjednik- nam je uso u DDJH. [thumbsup] ” Dopunjavam, ponovo sam ušao u Đuru, bio sam prinuđen izaći jer mi je trebala lova za dokap INGRE i to u ljeto po nekih 260-280. Za sada sam na 1000 komada, uskoro ću uzet bar još toliko! Pozdrav svim Đuroljupcima![thumbsup]

ajd neka si … baš mi je drago … INDG, DDJH, jel imaš kojim slučajem i JDPL pa smo skoro isti po portfelju … bumbi, srce, sljedeći tjedan smo u Brodu … meni odgovoara utorak …

I love the Smell of Profits in the Morning

Poštovani kolege trpajte jer uskoro će objava ministarstva obrane da je potpisan ugovor o modernizaciji tenkova iz Kuvajta , mislim da je u pitanju cca 80 tak kom.[lol] [lol] [lol] [lol]

Bolje da ta vijest priceka, trenutno dobre vijesti služe samo za lažni rast i iskrcaj [undecid]

Svaka dobra vijest je dobro došla. Ovu dionicu ruši jedino strah od velike rasprodaje branitelja. Koje nije bilo niti će je biti. Mislim da niže od ove cijene ne idemo.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=9834364b-fd2f-47ba-b8d7-ca16edd2a0fc


Ajde neka neko (pametniji od mene) lijepo napiše pokazatelje fundamenta ove dionice jer mi se od drukanja drca te iste obrazloži zašto gore ili dolje…

kolega….napravio sam FA prije kojih mjesec dana za DDJH…imate na ovoj temi u excelu pa skinite….malo trazite, nece naskoditi…..

DOKUP!

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=35536

nisam dugo bio na ovoj temi pa ne znam jel ovo stara il nova vijest
svima sretno koji su unutra
ima nas jos koji iz prikrajka gleduckamo

Postanite Eu-robovi

Pratimo mi to stalno, ne sekiraj se, vijest već prestara[cool]

Ma puna mi je kapa više tih branitelja! Gori su od partizana! Sve in daj badave! Daj in povlastice na auto, daj in stanove, daj in debele penzije itd. itd. Imamo danas famoznu brojku od 500.000 branitelja a večina njih nešto traži. Sve absurd za absurdom. Daj in povlastice za auto to znaći da za auto imaju novaca a stambeno nisu zbrinuti e pa sad državo poklanjaj stanove! E sad in poklanjaj dionice! Pa nisu svi branitelji radili u Đuri nego su radili i u INI, HEPU, u Luci RI itd.itd. Predlažem da država počme dijeliti i takve dionice braniteljima! Svaka čast izuzecima ali takvih je jako malo a i oni ne traže ništa! Imam takvu dvojicu u užoj rodbini bili su zapovjednici desetina i ništa, baš ništa od rata nemaju osim uspomena! Neka me slobodno svi isprave ako sam u krivu.

Kao jedna pozitivna činjenica koja se nameće gledajući zadnjih skoro godinu dana, je to da uz brutalno iskrcavanje FIME, sada već 1000 branitelja koji su dobili svoje “zlatne bingo pakete” pa nam stalno vise na strani prodaje i psihološki užasnu situaciju za dionicu koja je usred svega toga nastala, dno cijene bi trebalo biti upravo gdje je sadašnja vrijednost (najniža brana na cca 200 kn).

Dakle, ono najgore što se veže uz Holding se već dogodilo i ne bi smjelo bit nekih novih velikih potresa.
Vjerojatno će biti konstantnog štopanja cijene čim se malo krene UP, ali i to bi se trebalo kroz određeno vrijeme rasčistiti. Jedino što si Holding ne smije dozvoliti je da rasproda one dijelove koji vrijede, ili ako će do toga i doći, onda to treba napraviti pametno i prodavati samo manji dio svog udjela.
Po meni Montažu, Specijalna, Elektromont i eventualno Inženjering treba zadržati u što većem vlasničkom udjelu, ostalo nek ide na bubanj.

New Report

Close