DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Promijenjena vlasnička struktura Đuro Đaković holdinga

Business.hr
17.01.2008 13:42
Pročitaj komentare(0)

Hrvatski fond za privatizaciju u razdoblju između 1. listopada i 10. prosinca 2007. godine zaključio je 527 ugovora o prijenosu dionica društva Đuro Đaković holding hrvatskim braniteljima.
Vezane vijestiZSE uživo: Brodari prkose padu cijena vozarina

Hrvatski fond za privatizaciju otpustio je 391.656 dionica izdavatelja nominalne vrijednosti 100 kuna, što predstavlja 12,10 posto ukupnog broja dionica izdavatelja. Te dionice daju 12,10 posto glasova na glavnoj skupštini.

Nakon otpuštanja dionica Hrvatski fond za privatizaciju raspolaže sa 6,71 posto ukupnog broja dionica izdavatelja. Novo sklapanje ugovora o prodaji i prijenosu dionica s popustom društva Đuro Đaković holding je u tijeku.

Kolika je bila najviša vrijednost dionice DDJH na našem tržištu?


Kolika je bila najviša vrijednost dionice DDJH na našem tržištu?

oko 315 ako me sjećanje dobro služi…

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


oko 315 ako me sjećanje dobro služi…

Bit će opet, samo da FIMA nestane. Gdje je FIMA ima mina.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


pa ljudi, u razgovoru koji je bio objavljena na liderpress Stiptetić je rekao da je njih oko 600 dobilo i da ih je jos oko 400-500 u razmatranju za dobivanje dionica…..tako da neznam sta se cudite, osim sta drukate svako toliko da je gotovo sa raspodjelom dionica braniteljima…… p.s. sto se tice brojka, dali njih 400 ili 500 ili 600, nisam siguran za tocan broj, ali sve pise u tom intervju sa stipetićem, link na taj clanak imate na ovim stranicama…..nemam vremena sada trazit i opet ga stavit ovdje….. uteg na ddjh je tu i dalje…..nazalost ova dionica ostaje jos uvijek samo odlicna za day trejdanje, nis drugo do daljnjega…..

» 2007. godina » studeni » 08. (četvrtak)

Zasad imamo informaciju da je već 475 branitelja dobilo ugovore o prijenosu dionica, a najavljeno je još otprilike 220 ugovora. Prema podacima Udruge branitelja ukupno je predano otprilike tisuću zahtjeva.

http://www.liderpress.hr/default.aspx?sid=29963

Važeći podaci za uredovni dan 10.09.2007 .
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 956.180 29,54 Osnovni račun
* Važeći podaci za uredovni dan 16.01.2008 .
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 216.422 6,69 Osnovni račun

739.758 dionica je podjeljeno. Ako je paket 748 onda je 988 ljudi dobilo i ostaje nam 734 dionice. Možda su nekom skresali paket.[tongue] Ne znam kak je to išlo. Ako su dobivali i manje od 748 onda ih je dobilo i više od 1000.
Ajmo sad još malo o ovom[sealed]

Only God, Muammar and Libya!

pose od


Promijenjena vlasnička struktura Đuro Đaković holdinga Business.hr 17.01.2008 13:42 Pročitaj komentare(0) Hrvatski fond za privatizaciju u razdoblju između 1. listopada i 10. prosinca 2007. godine zaključio je 527 ugovora o prijenosu dionica društva Đuro Đaković holding hrvatskim braniteljima. Pise od 1.listopada , morate znati da je prije 1.listopada 463 branitelja dobila dionice 527+463=990 BINGO
SVI BRANITELJI BIVSI I SADASNJI RADNICI DDJH SU DOBILI DIONICE!!!

[shocked][shocked][shocked][shocked][cool][cool]

Kako je tekst napisan da zbunjuje. Namjerno ili ne ,cinjenica je da je u drugoj polovici lipnja 473 ugovora stigla na braniteljske adrese. Sigurnost ovih podataka je 100%[thumbsup]. Nije kolega Fazan slucajno rekao da ce neki na dnevnom trejdanju polomiti zube. Ja se mislim da je vjerojatnost “tobogana” sve manja i manja.


Kako je tekst napisan da zbunjuje. Namjerno ili ne ,cinjenica je da je u drugoj polovici lipnja 473 ugovora stigla na braniteljske adrese.
463 greska , u lipnju , a ne 473!


Nije kolega Fazan slucajno rekao da ce neki na dnevnom trejdanju polomiti zube.

Ako ne polome sami, polomit ćemo im mi.
[lol] [lol] [lol]

Bome me jutros uplašilo očitovanje uprave. Ali me ubrzo smirio Bumbi. Kamen i čvrst kao inače, umirio me jednom rečenicom.

Probat ću sutra zvrcnut u HFP, da vidim što oni kažu. A možda usput kupim Kumrovec za 1 kn.

I love the Smell of Profits in the Morning

Dajte se smirite. Svi koji su trebali dobiti su dobili su dionice, a da se nikakva poplava prodavatelja na burzi nije dogodila u međuvremenu. Pa ako nije onda kad su dionice “doplivale” neće sigurno ničim izazvana ni sada.

Sve što se događalo na ovoj dionici prošlih mjeseci možemo zahvaliti FIMI.
No i da je bilo manje paničnih, katastrofičnih i glupih napisa po forumima ne bi bilo loše.

Osobno ni u primisli mi nije bio izlaz. Ulaz 218,264.

[thumbsup]


surla: ” Nije kolega Fazan slucajno rekao da ce neki na dnevnom trejdanju polomiti zube. ” Ako ne polome sami, polomit ćemo im mi. [lol] [lol] [lol] Bome me jutros uplašilo očitovanje uprave. Ali me ubrzo smirio Bumbi. Kamen i čvrst kao inače, umirio me jednom rečenicom. Probat ću sutra zvrcnut u HFP, da vidim što oni kažu. A možda usput kupim Kumrovec za 1 kn.

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy


fazan: ” surla: ” Nije kolega Fazan slucajno rekao da ce neki na dnevnom trejdanju polomiti zube. ” Ako ne polome sami, polomit ćemo im mi. [lol] [lol] [lol] Bome me jutros uplašilo očitovanje uprave. Ali me ubrzo smirio Bumbi. Kamen i čvrst kao inače, umirio me jednom rečenicom. Probat ću sutra zvrcnut u HFP, da vidim što oni kažu. A možda usput kupim Kumrovec za 1 kn.

Prvo moraš platiti kavu, pa onda dobiš Kumrovec skupa s Titiovom kućom [lol] [lol]

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy

New Report

Close