DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.07.2024. u 14:07
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
29,40
118
4
22,20
29,00
8,09%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Što se mene tiče, neka riješe i tih 6.7% još pa da znamo na čemu smo. Kad se tih budala riješimo, lakše će se disati

Hell is Empty and all the Devils are Here

Po meni to jednostavno znači da su predali papirologiju samo za prvi dio prijenosa. Nemojte bez veze širit paniku.


Što se mene tiče, neka riješe i tih 6.7% još pa da znamo na čemu smo. Kad se tih budala riješimo, lakše će se disati

pazi decko koga nazivas budalom!

IDEMO AP AP


Ima li tko ideju koga treba nazvati u HFP da provjerimo ovu info?

Fazan evo broj: 016346371
Oni bi trebali znati, a da li ce reci?! [undecid]
Ali uvijek se nadje nacin da se doznaju barem neke osnovne informacije.
ps nemojte svi odjednom navaliti na telefon!

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.

budd:

Što se mene tiče, neka riješe i tih 6.7% još pa da znamo na čemu smo. Kad se tih budala riješimo, lakše će se disati

pazi decko koga nazivas budalom!

Na HFP mislim, a što si ti mislio?

Hell is Empty and all the Devils are Here

Znam, ali po brojkama je već preko 900 branitelja dobilo dionice. Ne znam od kuda se vade još i novi. Pa samo branitelji DDJH su mogli obraniti Hrvatsku bez po muke

ja samo kažem da su u dokumentu napisali:

“…uz napomenu da je novo sklapanje ugovora o prodaji i prijenosu dionica s popustom ĐĐ holding d.d. u tijeku”

a isto tako kažu da je ta obavijest zaprimljena 08.01.2008. pa ti vidi ima li još branitelja ili ne.

ja imam đuru da se razumijemo ne drukam nizbrdo samo iznosim činjenice.

Dva i dva su četri, ali ne uvijek


Što se mene tiče, neka riješe i tih 6.7% još pa da znamo na čemu smo. Kad se tih budala riješimo, lakše će se disati

mislio sam da smo prošli fazu ljutnje i nekorektnosti kada se govori o braniteljima… ima budala u svim kategorijama društva pa tako i tu, ima budala i doktora i odvjetnika, ne znači da zato sviju treba nazivati budalama… [rolleyes]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

budd:

Što se mene tiče, neka riješe i tih 6.7% još pa da znamo na čemu smo. Kad se tih budala riješimo, lakše će se disati

mislio sam da smo prošli fazu ljutnje i nekorektnosti kada se govori o braniteljima… ima budala u svim kategorijama društva pa tako i tu, ima budala i doktora i odvjetnika, ne znači da zato sviju treba nazivati budalama… [rolleyes]

Uopće ne govorim o braniteljima već o HFP-u. Branitelji su odlično odigrali ovu partiju, da bi reč rekel

Hell is Empty and all the Devils are Here

@bud: Ok … vidim sada da sam krivo shvatio tvoj komentar…. sve pet! [cool]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Shooter,

moja isprika – mislio sam samo na šalu – ali ako ih je 520 dobilo 2/3 dionica iz ukupnog posjeda Fonda onda slijedećih 400 ima samo 1/3 na raspolaganju (12,1 % i ostaje 6,7 %), čini se kao da će biti problema ili će ovi dobivati manje u prosjeku ili…ne valja račun…ili doštampavaju….ili ne znam.
Bitno je da oni ne rasprodaju to. Mišljenja sam da ove razine drže ljudi iz samog Đure i skupljaju pomalo novcem od prodaje dionica Montaže, a kad Montaža bude definitivno prodavana onda će i ovo poletjeti.

Pozdrav !

pa ljudi, u razgovoru koji je bio objavljena na liderpress Stiptetić je rekao da je njih oko 600 dobilo i da ih je jos oko 400-500 u razmatranju za dobivanje dionica…..tako da neznam sta se cudite, osim sta drukate svako toliko da je gotovo sa raspodjelom dionica braniteljima……
p.s. sto se tice brojka, dali njih 400 ili 500 ili 600, nisam siguran za tocan broj, ali sve pise u tom intervju sa stipetićem, link na taj clanak imate na ovim stranicama…..nemam vremena sada trazit i opet ga stavit ovdje…..

uteg na ddjh je tu i dalje…..nazalost ova dionica ostaje jos uvijek samo odlicna za day trejdanje, nis drugo do daljnjega…..

DOKUP!


dionica ostaje jos uvijek samo odlicna za day trejdanje, nis drugo do daljnjega…..

samo do ulaska u NATO, ne?[huh]

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!

New Report

Close