DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 12:16
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Surla je po broju DDJH u ovom trenutku močniji od fime MAXIMUM to sad što sam rekao nije zezanje.E sad stavite sebe u tu situaciju da imate toliki broj DDJH dionica jel se vi nebi potrudili da saznate ama baš sve o ovoj firmi.On praktički živi u ĐURI i zna sve što se tamo događa zato mu ja vijerujem a da malo navlači pa to je sasvim prirodno u njegovoj situaciji.
Surla nije lažov.A đuro je doista pun poslova i ova delegacija iz Azarbedžana uopće ne izgleda turistički ,čekali smo Kuvajt na kraju će ispast još i bolje.Danas su na poligonu imaju demonstraciju Degmana pred gostima iz Azarbejdžana.Oni imaju sovjetske tenkove koji neće u rusiju na servis zbog loših susjedskih odnosa sa Rusima,sasvim razumljiovo Azarbejdžan je islamska republika.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Kolegu surlu poznam i osobno, pa vjerujem da je ovo što piše istina. Problem je jedino što ćemo se unatoč svemu tome za ozbiljan rast cijene ipak morati – pogodite što [proud] ……. još strpiti [rolleyes][wink]

valjda je do sada jasno i pticama na grani da je DDJH za strpljive ….

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Posto sam se raspitao (jer nisam osobno gledao), mogu i ja sada potvrditi da je sinoc bilo razgovora o novim poslovima (projekt degman i HZ). Za delegaciju iz Azerbejdzana se suska vec duze vrijeme. Tako da mogu samo potvrditi da je kolega surla govorio istinu i ovim mu zelim reci da nas i dalje obavjestava o dogadjajima u i oko Holdinga![thumbsup]
PS pravi investitori ce uvijek naci nacina da se informacije i provjere! [proud]

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.

XXXX-R-A:

Ma zar mislite da su branitelji spali s kruške? Ne prodaju to branistelji, već netko simulira prodaju tako da ispada da se branitelji iskrcavaju. Nije točno !!! Preko 80% branitelja čeka bolju cijenu (preko 300,00 kn). Zašto se precijenjujete i mislite da ste pametniji od branitelja? Oni će vama prodati da bi vi kupili jeftino, a poslije ćete vi to prodati skuplje i zaraditi. aha……[rolleyes]

i kada dođe na 300 i vise, svi ti famozni branitelji će krenut sa prodajom….i imat cemo pad cijene…genije [shocked]

Da, i šta si s tim htjeo reći !?
Izmislio si toplu vodu!


ima li kakve nade da negdje mi to procitamo, neki mediji….link…..ili to govore ljudi bliski radnicima u Đuri? [smiley]

šta da mu ja više kažem pogledaj šta piše[pray]

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Ja čekam đuru na 200 valjda budem upecala po toj cijeni [pray]

[color=blue][b]Čovjek uči dok je živ :) a ja sam prava mala štreberica :D[/b][/color]

pa sobzirom na blagdane mogao bi pasti, lagano izlaze neki

ne mari za male stvari i ostat ce male


šta da mu ja više kažem pogledaj šta piše[pray]

i šta je u tom pitanju čudno??? taj dan sam pogledao sve internet news stranice i nigdje ni rijeci nije bilo o tome, je cudno da pitam covjeka koji je dao informaciju o tome da mi kaze odkuda to njemu? nebi bio ni prvi ni zadnji da iznosi neistine……


@bumbar
: nismo svi pametni ko i ti, nemamo svi vremena visit na netu i na forumu po cijele dane, uvijek nesto pametujes i pljujes po meni…..ovdje nesto šefuješ dok na JDPL cmizdriš zbog pada cijene, pravi si investitor, nema šta…..ideš tamo gdje ide masa a ne svojim znanjem…..šta imaš cmizdrit ako znaš šta si kupio? imas na ovom site-u Poslovna knjižara….kupi si koju knjigu…preporučam ti Izazov burze, malo će ti ohladiti tu tvoju usijanu glavu…..

@XXXX-R-A
: šta sam time htio reć? htio sam time reć da se cijena DDJH-a jos puno vremena neće maknut nigdje zbog branitelja…..eto to sam htio reć…..dok si ti u svom postu navodio kako oni nisu glupi….ne kažem ja da su oni glupi ali da nas koče to znaju i ptice na granama….o tome je bila riječ, o ničem drugome….

DOKUP!

Fima MINIMUM nas definitivno napušta,PBZ skrbnički pojačava ima li tko kavih saznanja tko stoji iza tog skrbničkog računa?

8. PBZ D.D. 27.734 0,86 Skrb. račun
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA MAXIMUM OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 20.483 0,63 Skrb. račun

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


BUMBAR5: ” šta da mu ja više kažem pogledaj šta piše[pray] ” i šta je u tom pitanju čudno??? taj dan sam pogledao sve internet news stranice i nigdje ni rijeci nije bilo o tome, je cudno da pitam covjeka koji je dao informaciju o tome da mi kaze odkuda to njemu? nebi bio ni prvi ni zadnji da iznosi neistine…… @bumbar: nismo svi pametni ko i ti, nemamo svi vremena visit na netu i na forumu po cijele dane, uvijek nesto pametujes i pljujes po meni…..ovdje nesto šefuješ dok na JDPL cmizdriš zbog pada cijene, pravi si investitor, nema šta…..ideš tamo gdje ide masa a ne svojim znanjem…..šta imaš cmizdrit ako znaš šta si kupio? imas na ovom site-u Poslovna knjižara….kupi si koju knjigu…preporučam ti Izazov burze, malo će ti ohladiti tu tvoju usijanu glavu….. @XXXX-R-A: šta sam time htio reć? htio sam time reć da se cijena DDJH-a jos puno vremena neće maknut nigdje zbog branitelja…..eto to sam htio reć…..dok si ti u svom postu navodio kako oni nisu glupi….ne kažem ja da su oni glupi ali da nas koče to znaju i ptice na granama….o tome je bila riječ, o ničem drugome….

Na ovo neću ništa odgovorit jednostavno nisam raspoložen za svađu.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Fima MINIMUM nas definitivno napušta,PBZ skrbnički pojačava ima li tko kavih saznanja tko stoji iza tog skrbničkog računa? 8. PBZ D.D. 27.734 0,86 Skrb. račun 9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA MAXIMUM OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 20.483 0,63 Skrb. račun

pise ti u zadnjem izvješću da iza tog PBZ-a stoji Deutsche Bank……par puta sam pitao sta je i tko bi mogao to biti….nitko ne odgovara……
sto se tice prepucavanja…..nije ovo mjesto za to…..dakle, zatvorena stvar…..peace

DOKUP!


Fima MINIMUM nas definitivno napušta,PBZ skrbnički pojačava ima li tko kavih saznanja tko stoji iza tog skrbničkog računa?

8. PBZ D.D. 27.734 0,86 Skrb. račun
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA MAXIMUM OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 20.483 0,63 Skrb. račun

1. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun
2. MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE 609.578 18,83 Osnovni račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 438.895 13,56 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 210.430 6,50 Skrb. račun
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 68.308 2,11 Skrb. račun
7. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.136 1,46 Osnovni račun
8. PBZ D.D. 27.812 0,86 Skrb. račun +78
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./BREZA-INVEST ZIF D.D. 19.500 0,60 Skrb. račun
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA MAXIMUM OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 15.926 0,49 Skrb. račun -4.557
Ukupno: 68,04

Dobar posao odradi Maximum, u srijedu protrgovano 6.101 njihovih 75% prometa za taj dan

New Report

Close