DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 12:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Češka otkazala narudžbu ooklopnjaka Stayer-u!!! 24 Nedostatka!

Vele na Hr radio 1!

Možda dođu u Đuru[pray]

pa s obzirom da se Patrya obvezala sudjelovati sa Đurom na poslovima na trećim tržištima, ima nade za to……
samo me malo muči to što su đurini inženjeri ako se ne varam do kraja 2008. godine u finskoj na obuci za proizvodnju BOV-ova…..neznam dali to može utjecati na to da Patrya, ukoliko dobije taj posao, onda krene sama ili skupa sa đurom u to…..nije mi baš jasna ta situacija…..[huh]

DOKUP!

Ma zar mislite da su branitelji spali s kruške? Ne prodaju to branistelji, već netko simulira prodaju tako da ispada da se branitelji iskrcavaju. Nije točno !!! Preko 80% branitelja čeka bolju cijenu (preko 300,00 kn). Zašto se precijenjujete i mislite da ste pametniji od branitelja? Oni će vama prodati da bi vi kupili jeftino, a poslije ćete vi to prodati skuplje i zaraditi. aha……[rolleyes]

pa s obzirom da se Patrya obvezala sudjelovati sa Đurom na poslovima na trećim tržištima, ima nade za to…… samo me malo muči to što su đurini inženjeri ako se ne varam do kraja 2008. godine u finskoj na obuci za proizvodnju BOV-ova…..neznam dali to može utjecati na to da Patrya, ukoliko dobije taj posao, onda krene sama ili skupa sa đurom u to…..nije mi baš jasna ta situacija…..[huh]
[/quote]

pogladaj to u malo širem kontekstu. Usput su spomenuli diplomatski skandal, jer kako trebali su upozoriti Austrijance. Takva vijest se cuje po cijelom svijetu, što bi moglo imati za posljedicu da Styer izgubi i druge narudžbe čime bi Patria i ostali mogli samo profitirati. Ne velim da će sad svi kupiti od Patrie, ali jedan dio bi mogao. Pošto će Đura imati tehnologiju, možda koji put zatrebaju za pomoć…..[rolleyes]

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!


Ma zar mislite da su branitelji spali s kruške? Ne prodaju to branistelji, već netko simulira prodaju tako da ispada da se branitelji iskrcavaju. Nije točno !!! Preko 80% branitelja čeka bolju cijenu (preko 300,00 kn). Zašto se precijenjujete i mislite da ste pametniji od branitelja? Oni će vama prodati da bi vi kupili jeftino, a poslije ćete vi to prodati skuplje i zaraditi. aha……[rolleyes]

i kada dođe na 300 i vise, svi ti famozni branitelji će krenut sa prodajom….i imat cemo pad cijene…genije [shocked]

DOKUP!


pogladaj to u malo širem kontekstu. Usput su spomenuli diplomatski skandal, jer kako trebali su upozoriti Austrijance. Takva vijest se cuje po cijelom svijetu, što bi moglo imati za posljedicu da Styer izgubi i druge narudžbe čime bi Patria i ostali mogli samo profitirati. Ne velim da će sad svi kupiti od Patrie, ali jedan dio bi mogao. Pošto će Đura imati tehnologiju, možda koji put zatrebaju za pomoć…..[rolleyes]

istina, nadajmo se tome…..ako se ne varam Styer se prijavio na naš natječaj za BOV-ove sa manjim brojem testnih vozila od onih koliko je zatražilo naše ministarstvo, čine mi se skroz neprofesionalni ti Styer-ovci…..jedino što mi nije jasno sa tim ugovorom koje je potpisalo naše ministarstvo i patrya je to da patrya ima obvezu sudjelovati na trećim tržištima sa Đurom, šta bi to značilo, da oni moraju svaki posao koji dobiju ući skupa sa đurom ili samo neke kako se njima prohtije? (poslovi vezani za proizvodnju BOV-ova naravno, neznam dali patrya proizvodi još nešto osim toga)

DOKUP!

Tko će raditi 234 BOV-a za Čehe? Ako su Austrijanci otpali, najizgledniji kandidat je Patria.Ne znam kakav je bio offset u prošloj Patriinoj ponudi ali ako još ugovore oklopnjake za Kuvajt i Makedoniju,u što vjerujem, sigurno će im trebati pomoć da izvrše sve te narudžbe..

TKO moze gledati danas dnevnik SB-tv neka obavezno gleda ( bili su danas u Djuri ) , isnimili delegaciju o kojoj sam juce pricao. Vi koji cekate Djuru ispod 200 puno srece[cry]


TKO moze gledati danas dnevnik SB-tv neka obavezno gleda ( bili su danas u Djuri ) , isnimili delegaciju o kojoj sam juce pricao. Vi koji cekate Djuru ispod 200 puno srece[cry]

Kakve su im haljine i što nose na glavi ?


TKO moze gledati danas dnevnik SB-tv neka obavezno gleda ( bili su danas u Djuri ) , isnimili delegaciju o kojoj sam juce pricao. Vi koji cekate Djuru ispod 200 puno srece[cry]

Evo današnjih vijesti ali nikakav info o delegaciji
http://www.sbtv.hr/Vijesti/VIDEO/sbtv__video_vijesti2.htm

Azerbejdzanci ! Isporuka 70 vagona za HZ i 43 za Njemce do kraja godine. Inace je Azerbejdzan zemlja vise od 700 tenkova. Bartol Jerkovic je jos pricao o projektu Degman koji je na zavrsetku i rekao par rijeci o sofisticiranosti opreme koja je u njega ugradjena. Nastavak i intenziviranje posla sa HZ skroz do 2012g.[tongue]. Opet navlacim[sealed]


Azerbejdzanci ! Isporuka 70 vagona za HZ i 43 za Njemce do kraja godine. Inace je Azerbejdzan zemlja vise od 700 tenkova. Bartol Jerkovic je jos pricao o projektu Degman koji je na zavrsetku i rekao par rijeci o sofisticiranosti opreme koja je u njega ugradjena. Nastavak i intenziviranje posla sa HZ skroz do 2012g.[tongue]. Opet navlacim[sealed]

e surla surla….bolje ti je da sve ovo sta pises istina jer ako ne cemo te proglasit najvecom navlakusom poslovnog dnevnika [tongue]

DOKUP!

Ma, ovdje se pišu tsvari već 2000 puta prožvakane… rilex pipl, blagdani su tu…

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

New Report

Close