DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 14:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Česi će tražiti nove oklopnjake:http://www.liderpress.hr/default.aspx?sid=32859&gid=222413

vijesti dolaze……lijepe vijesti……jucer da su HŽ zadovoljne sa isporučenim vagonima te da ide novi ugovor o proizvodnji 60 vagona, danas da ce Đuro instaliravat stanice 12,7mm na LMV laka vozila nasih vojnika…….
ceka se i odgovor kuvajćana o modernizaciji tenkova……BOV-ovi čija će proizvodnja počet u halama Đure tek krajem 2008. godine, nije bitno kada će počet, glavno da počne i naravno da ti BOV-ovi budu kvalitetni, ali ne sumnjam u to jer vidim da sve što se proizvede u Đuri dobije uvijek pohvalu od strane naručitelja……mašta radi sto na sat gdje bi ova dionica mogla biti za koju godinu……
al do tada…..”uživajmo” na ovim mizernim cijenama koja ili stoji ili pada….. [huh]
dokup, dokup i dokup…..[thumbsup]

DOKUP!

Bumbi tko je u DJURI ?, a nisu Izraelci. Po drugi puta u dva mjeseca hmm…


Bumbi tko je u DJURI ?, a nisu Izraelci. Po drugi puta u dva mjeseca hmm…

ajde ti nama to reci….samo kazi istinu, nemoj navlaciti……

DOKUP!

8. PBZ D.D. 27.675 + 983 komada[sealed]


surla: ” Bumbi tko je u DJURI ?, a nisu Izraelci. Po drugi puta u dva mjeseca hmm… ” ajde ti nama to reci….samo kazi istinu, nemoj navlaciti……

kuvajćani..

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


kuvajćani..

ima li kakve nade da negdje mi to procitamo, neki mediji….link…..ili to govore ljudi bliski radnicima u Đuri? [smiley]

DOKUP!

[sealed]. Reci cete opet da navlacim , pa saznajt sami . Treca tura branitelja stize za 10 radnih dana, zadnja. tako da nema navlacenja. Jos ovih 280 i gotovo ! Danas veliki broj branitelja prodavao , sve po kupnji vise od 6000 kom , a Djuro u plusu. Cekaj te izmedju 210 i 220 izmedju 27. 12 i 29.12. I onda me pocmite pljuvat[tongue]


[sealed]. Reci cete opet da navlacim , pa saznajt sami . Treca tura branitelja stize za 10 radnih dana, zadnja. tako da nema navlacenja. Jos ovih 280 i gotovo ! Danas veliki broj branitelja prodavao , sve po kupnji vise od 6000 kom , a Djuro u plusu. Cekaj te izmedju 210 i 220 izmedju 27. 12 i 29.12. I onda me pocmite pljuvat[tongue]

mislim da cu cekati na 190-200…..
a to dal su branitelji prodavali cemo znat za 3 dana (mozda je Fima)…..pa da vidimo dali gospon surla to navlaci ili ima neke neznam odkuda informacije…….[wink]

DOKUP!

Češka otkazala narudžbu ooklopnjaka Stayer-u!!! 24 Nedostatka!

Vele na Hr radio 1!

Možda dođu u Đuru[pray]

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!

kakav udar na đuri mogao bi biti neki branitelj ?

E gdje su ta vremena kad je na DDJH u danu protrgovano 18000 komada dionica, hvata me nostalgija.[embarass]

New Report

Close