DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kolega bumbar5 zamolio bih vas kad stavljate stanje prvih 10 da makar boldate promjene u stanju top 10 od zadnjeg dana viđenja top 10 da se lakše može pratiti promjena. Hvala.

kolko se vidi nema promjena….osim bi rekao, ako se dobro sjecam, pbz pod brojem 9. nesto kupio…ali to su mali dionicari pa nam ne predstavlja bogzna sta…..

DOKUP!

Ne znam da li ste čitali zadnji broj Lidera,Dao intervju predsjednik Uprave Zdravko Stepić i kaže:
“Od priče o borbenom oklopnom vozilu imamo samo trošak,a do ostvarenja prihoda proći će još mnogo vremena.”
Ako to kaže predsjednik Uprave šta se ima još dodati.
Što se tiče suradnje sa General Dynamicsom odgovara:”Čini mi se da to u ovome trenutku nije aktualno”
Ima još toga, ali si sami pročitajte prije nego pišete svoja nagađanja i netočne informacije jer time možete pojedine novopečene investitore dovesti u zabludu i nanijeti im štetu što nije ni moralno niti zakonito.

negubite vjeruju ova dionica samo iz godinu u godinu mora biti sve bolja,

Zrno po zrno pogača, kamen po kamen palača

Ma nije ništa strašno nego svi nešto pričaju . Pa sam se zapitao što li se to dogodilo a da ja nisam skontao ( osim pada )
[smiley14]

To je cilj fondova zato i ovo rade da niko više neide na nikakav IPO … zato što im povlačimo sredstava, žele nam dokazati da mogu da rade šta im padne na pamet. Ako im se ruši dionica da je sruše i obrnuto….
Sami kažu bez nas ne možete …. ali do kad pogledajte samo što je primjer Fima napravila od svojih fondova…
puf ništa ….a bili su jedni od najboljih ….

Đuro se još dobro i drži, kako ove ostale padaju.

djuro je u korekciji od 5.mjeseca. Jedna od najpodcjenjenijih dionica na trzistu. Ja korekciju ocekujem jos samo sutra , jer je ekipa bila puna mardjina pa nakon fondova banka rasprodaje njihove dionice.


djuro je u korekciji od 5.mjeseca. Jedna od najpodcjenjenijih dionica na trzistu. Ja korekciju ocekujem jos samo sutra , jer je ekipa bila puna mardjina pa nakon fondova banka rasprodaje njihove dionice.

E moj Surliću bojim se ja da će tebe sutra zvati Sima na margin call.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

ja sam ga placo 248 a prodo sam ga na 219 i otiso danas u dalekovod dojadijo miiiiiiiiiiiiiiiiiii

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun
2. MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE 609.578 18,83 Osnovni račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 563.450 17,41 Osnovni račun -44628
4. PBZ D.D. 210.199 6,49 Skrb. račun
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 68.308 2,11 Skrb. račun
7. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.136 1,46 Osnovni račun
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA MAXIMUM OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 30.488 0,94 Skrb. račun
9. PBZ D.D. 21.680 0,67 Skrb. račun 165
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./BREZA-INVEST ZIF D.D. 19.500 0,60 Skrb. račun
Ukupno: 72,14

Igra se magarad; bit će kiše!

Jos cca 60 branitelja “kupilo dijonice”, provjerite na SDA..

1. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun
2. MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE 609.578 18,83 Osnovni račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 563.450 17,41 Osnovni račun -44.628
4. PBZ D.D. 210.199 6,49 Skrb. račun
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 68.308 2,11 Skrb. račun
7. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.136 1,46 Osnovni račun
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA MAXIMUM OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 30.488 0,94 Skrb. račun
9. PBZ D.D. 21.680 0,67 Skrb. račun
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./BREZA-INVEST ZIF D.D. 19.500 0,60 Skrb. račun
Ukupno: 72,14

Pozdrav!

znali netko od vas, da je dodatna privatizacija đure od dijela dioničara koji ranije nisu moglu upisati, da im se sada to omogućava, bojim se da neće to na dobro

Zrno po zrno pogača, kamen po kamen palača

New Report

Close