DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nečajmo da prođu izbori, đuro ili naglo pada ili raste,

Zrno po zrno pogača, kamen po kamen palača


nečajmo da prođu izbori, đuro ili naglo pada ili raste,

kolega drugo ni ne može biti sa dionicama


kod ove dionice vidljiv je veliki oprez na obje strane, svi znaju da kad tad mora gore ali nitko nezna kada i koliko.

Odeš u SDA i vidiš vlasničku strukturu platiš 592kn za CD i amen.

Ima li informacija od posla s oklopnjacima. kakva je perspektiva ili se treba micati na nešto bolje.


Ima li informacija od posla s oklopnjacima. kakva je perspektiva ili se treba micati na nešto bolje.

a vidi ti kolegu…pao sa marsa…..kolega, ako imate bar malo volje (citaj:ako niste lijeni) odite par stranica unazad, imate link na intervju sa facom iz đure pa ce vam sve biti jasno…..a i o tim stvarima skoro pa svaki dan pisemo na ovim stranicama, nije tesko nac, samo volja za trazit je bitna….

DOKUP!

Ja sam to sve pročitao i opet ne mogu skontati izaći ili čekati. Sve mi je nekako u rukavicama


Ima li informacija od posla s oklopnjacima. kakva je perspektiva ili se treba micati na nešto bolje.

Taj posao bi mogla biti vojna tajna .

Za sad je još prešetavanje granice 230kn. A moglo bi pipnut donji Bollinger pa okrenut nagore

Kada bi to trebalo biti ( ako bude )?


Kada bi to trebalo biti ( ako bude )?

Sutra, oko 13:33 h [smiley8]

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw

da samo kazem sto sam cuo na vijestima u 12h na HRT……končar, dalekovod, đuro đaković su spomenuti kao tvrtke koje ce pocet sa gradnjom vjetroelektrana….nis novog, ali da ne zaboravimo kakav potencijal ima ovaj holding uz sve prijasnje spomenute poslove (oklopnjaci, tenkovi (?), vagoni….itd)

DOKUP!


da samo kazem sto sam cuo na vijestima u 12h na HRT……končar, dalekovod, đuro đaković su spomenuti kao tvrtke koje ce pocet sa gradnjom vjetroelektrana….nis novog, ali da ne zaboravimo kakav potencijal ima ovaj holding uz sve prijasnje spomenute poslove (oklopnjaci, tenkovi (?), vagoni….itd)

Prijatelju ja sam se barem toga napisao,ne vrijedi ti ništa pisat druga tura branitelja sljedeći tijedan ide sa dionicama kod brokera a postoji i treća tura koja je dobila dionice.
Ako se ne pojavi neki fond koji će sve to usisat neče bit dobro.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

New Report

Close