DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ajde si vilijepo otvorite novi topic o politici.

molio bi kolegu BUDDa da napravi pregled DDJH u stlu matrix90… ako se dobro sjećam “preuzeo” je tu odgovornost [smiley2][smiley2]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


ajde si vilijepo otvorite novi topic o politici.

molio bi kolegu BUDDa da napravi pregled DDJH u stlu matrix90… ako se dobro sjećam “preuzeo” je tu odgovornost [smiley2][smiley2]

Kad nemam vremena. To traži predanog čovjeka (čitaj: nezaposlenog). Ja ipak moram i raditi

Hell is Empty and all the Devils are Here

šteta… zbilja mislim da tako nešto fali… pravi internet pr…..

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


alan_poh: ” ma kako god…ako sdp pobjedi odmah 26.11 burza is DOWN….pa dali oni uveli taj porez za par mjeseci ili tek za 2-3 godine….jer svi ce stalno biti pod pritiskom i dojmom da “evo sad ce ubrzo stavit taj porez” i burza nece djelovat normalno…..svi ce biti u tom iscekivanju…..neki ce vadit pare i stavljat negdje drugdje…..ali kako god nece bit dobro za nas niti za nikoga! p.s. Ernesto, nacekat ces se jos dosta….. ” Ne pričaj gluposti, pa ne uvode se zakoni preko noći. Treba prvo izglasati taj zakon i tko kaže da će proći, onda vjerovatno period od 6mjeseci ili više prije uvođenja, svi će znati od kada točno stupa na snagu. Prije toga datuma se može očekivati korekcija, a poslije izbora samo zbog ljudi kao ti koji ljudima laž ponavljaju dovoljno dugo i nabijaju na nos dok je ne prihvate kao istinu. Slažem se sa Budd-om, ništa se neće mijenjati poslije izbora, a i svi ćemo biti obavješteni kada se bude mjenjalo, sigurno će vrištati sa naslovnica svih novina.

dajem sve dionice ddjh ukoliko ako sdp pobijedi ne bude promjena na burzi….poklanjam ih tebi kolega, samo u slucaju da burza ne padne ako sdp pobjedi…..tu se ne radi o datumima nego o psihologiji ljudi…..past ce crobex odmah…..vec sada se ne trguje i sve je tromo upravo zbog toga jer ljudi cekaju sta ce bit sa izborima…..zato ne govori mi da pricam gluposti nego se pravi pametan negdje drugdje…..do 26.11 drzi za sebe te izreke “gluposti” pa onda pametuj nakon toga……[smiley9]
uostalom misljenja sam da ce HDZ pobjedit na izborima, tako da svo to prepucaanje oko toga kako ce bit nakon izbora nema mi smisla…..barem meni….porez na kd nek se uvede ali ne sada…nije vrijeme za to

DOKUP!


….porez na kd nek se uvede ali ne sada…nije vrijeme za to

nije vrijeme, to je istina ali najmanji je problem PKD.

Ali nećemo o tome ovdje neko na fourmu predviđenom za to gdje je masa stvari i iznijeta već. program stranke se lako nađe ali tamo ne piše kao ni do sada ništa o konkretnim postupcima nego trebali bi = cilj a ne funkcija ostvarenja, koja bi trebala biti temelj za program.

I jedna managerska, plan bez roka nije plan!

TA kaže da bi DDJH mogao lagano gore … nije baš 100% čist signal, tek se treba potvrditi kroz naredne dane … ali mogao bi biti buy signal. Vidjeti ćemo u što će se pretvoriti ovi hammeri i hanging manovi …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

Evo ti ga buy signal zove se Rohatinski pogledaj si dnevnik u 19.30h

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

sta ce bit na dnevniku


Evo ti ga buy signal zove se Rohatinski pogledaj si dnevnik u 19.30h

nažalost propustio…. jel bilo šta???

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

kaže Roha, da nas čeka inflacija, da je tržište nekretnina i kapitala balon koji čeka na ispuhivanje…

Je kolega, bilo. Inflacija 5 %, po kupovnoj moći pali sa 27 mjesta 2006 na 29 mjeto u Evropi 2007.

Siguran buy signal izgleda jedino kad čujete sljedeće:
ĐURO ĐAKOVIĆ POTPISAO UGOVOR ZA REMONT 50 KUVAJTSKIH TENKOVA.
MAKEDONCIJA KUPUJU 126 OKLOPNJAKA U ĐURI ĐAKOVIĆU.
…………….do tada živjeli ratnici.

New Report

Close