DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Strawinsky:

BUMBAR5: ” Da istina ne tuku se fondovi baš za našega đuru, neznam u čemu je problem. ” Nema nikakvog problema. Vlada primirje i zatišje. Kako na Đuri tako i na mnogim drugim dionicama.

do 25.11.
nakon toga nadam se necemo dole….ovisno o tome tko pobjedi na izborima……ako ovaj takozvani “Tim” pobjedi onda smo nagrabusili…..[smiley9]

Daj se saberi. Svi vi koji trubite o hdz-u kao da je riječ o posljednjem spasiocu trebate imati na umu da se baš ništa neće promijeniti tko god dođe na vlast. Od PKD-a ionako ništa još par godina. Bespotrebno stvarate paniku.

Hell is Empty and all the Devils are Here

Kada će više prestati gore dolje i kada će krenuti taj bum. Nestrpljiv sam


Daj se saberi. Svi vi koji trubite o hdz-u kao da je riječ o posljednjem spasiocu trebate imati na umu da se baš ništa neće promijeniti tko god dođe na vlast. Od PKD-a ionako ništa još par godina. Bespotrebno stvarate paniku.

ma kako god…ako sdp pobjedi odmah 26.11 burza is DOWN….pa dali oni uveli taj porez za par mjeseci ili tek za 2-3 godine….jer svi ce stalno biti pod pritiskom i dojmom da “evo sad ce ubrzo stavit taj porez” i burza nece djelovat normalno…..svi ce biti u tom iscekivanju…..neki ce vadit pare i stavljat negdje drugdje…..ali kako god nece bit dobro za nas niti za nikoga!
p.s. Ernesto, nacekat ces se jos dosta…..

DOKUP!

Nema veze tko pobjedi samo da se ta fama oko izbora završi. Poslje toga će biti življe u svakom slučaju.
Osim toga i druge zemlje imaju PKD pa burza nigdje nije zamrla. Isto tako neće i naša. Osobno ne glasam
za nikoga. Sve isti ljudi koji se rotiraju godinama. Nitko svjež i mlad sa novim idejama. Nema tko da ponudi
nešto konkretno, samo stere otrcane fraze. Sve je to kadar školovan za vrijeme Tita, takve su im i ideje.


ma kako god…ako sdp pobjedi odmah 26.11 burza is DOWN….pa dali oni uveli taj porez za par mjeseci ili tek za 2-3 godine….jer svi ce stalno biti pod pritiskom i dojmom da “evo sad ce ubrzo stavit taj porez” i burza nece djelovat normalno…..svi ce biti u tom iscekivanju…..neki ce vadit pare i stavljat negdje drugdje…..ali kako god nece bit dobro za nas niti za nikoga!
p.s. Ernesto, nacekat ces se jos dosta…..

Ne pričaj gluposti, pa ne uvode se zakoni preko noći. Treba prvo izglasati taj zakon i tko kaže da će proći, onda vjerovatno period od 6mjeseci ili više prije uvođenja, svi će znati od kada točno stupa na snagu. Prije toga datuma se može očekivati korekcija, a poslije izbora samo zbog ljudi kao ti koji ljudima laž ponavljaju dovoljno dugo i nabijaju na nos dok je ne prihvate kao istinu.

Slažem se sa Budd-om, ništa se neće mijenjati poslije izbora, a i svi ćemo biti obavješteni kada se bude mjenjalo, sigurno će vrištati sa naslovnica svih novina.

Evo sad slušam, kaže guverner vanjski dug 32 mld. $. Tko je od njih rekao konkretno kako će to rješiti?
Pa koliko je dugo trebalo da se rješi natječaj za oklopnjake. Da se pitalo struku to bi se rješili za nekoliko
mjeseci, ali ne, kod nas je sve politika. Sada se to rješava jer su tu izbori. Prođite kroz gradove i sela. Bez
obzira tko je na vlasti svugdje se nešto kopa, rade ceste, vodovodi, kanalizacija itd. Gospodo sada je 11.
mjesec, zima pred vratima, sutra može pasti snjeg, sve razrovano i navrat-nanos, nema veze kvaliteta
jer su izbori i treba skupljati glasove. Gospodo moja što ste radili 4 duge godine. Sramota.


Recimo danas sam gledao samo njemačku i Schrodera. Došao je 1998 u 9 mjesecu na vlast, otišao 22.11.2005. Na početku te 1998 index DAX je bio oko 4600 bodova a na kraju drugog mandata 5000 bodova, s time da je ima i dva picka, dot.com na 8000 bodova i nakon drugog izbora 2002 pad na cca 2300 bodova. Dolaskom Merkel na vlast do sada je index narastao 50% i nije doživo jaču “korekciju” od 7% u 2 godine. Čemu se još nadaš? Da će mana i prepelice zasut zemlju i riješiti glad u svijetu?!

Da li si uspoređivao DAX sa ostalim indeksima u svijetu u tom periodu? Dot.com euforija se prenijela sa američke burze, isto tako i korekcija poslije nje. Ne bi bilo različito ni da je Merkelica bila na vlasti.
Kakav je CROBEX bio u to vrijeme?

Želim biti bik, ali sam još uvijek tele.

ja kupila ddjh po 233….misleci kako ce dobrano narasti a vi me sada tu bedirate…. čak sam mislila uci sa preko 50 %portfelja u ddjh….

Snašo , čini mi se da Đuro ima problem što je firma u HR . Kontam da je neka iole normalnija država da bi bio u nebesima ali mi smo na Balkanu pa ti to određuje što je lik iz fonda jeo , da li se naspavao … [smiley14]
Ali ako si ga uzela na 2-3 godine može bit će se stanje popraviti . Ja bih molio da me stari forumaši isprave ako sam u krivu (nadam se da sam u krivu)

hvala na odgovoru [smiley5] … prebacit cu se na nekaj drugo a ovo cu cuvat pa kaj bude bude…

ako ti se da komentirati baci jos kometar za varteks

Da li si uspoređivao DAX sa ostalim indeksima u svijetu u tom periodu? Dot.com euforija se prenijela sa američke burze, isto tako i korekcija poslije nje. Ne bi bilo različito ni da je Merkelica bila na vlasti.
Kakav je CROBEX bio u to vrijeme?

Crobex je manje bitan, bitnija su stabilnija tržišta, nisam ali budem.

Baš na forumu, poslovnom, je netko stavio link gdje se po državama vidjelo, kada koja od opcija dođe na vlast pa reakcija indexa u prvoj godini. Link ne mogu naći, ali se sjećam da dolaskom ljevice dosta pada, dolaskom desnice jako raste. Dalje ne mogu ući u diskusiju, ali možemo to zajedno istražiti pa staviti na forum, po zemljama. korisno za sve


ja kupila ddjh po 233….misleci kako ce dobrano narasti a vi me sada tu bedirate…. čak sam mislila uci sa preko 50 %portfelja u ddjh….

I gdje je problem? Čekaj malo, novac treba zaraditi. Ako misliš da će nešto dobrano narasti, onda se kladi na inodug. To ti je sigurna zarada[smiley1]

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close