DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa eto stigo nam i jedan branitelj na 234 kn al vidim da su mu skoro pola naloga već popapali. Ako se nastave ovako mali prometi neće ti branitelji još dugo izaći iz Đure.[smiley16]

Da istina ne tuku se fondovi baš za našega đuru možda čekaju 210 ili neznam u čemu je problem.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Lijepo je vidjeti đuru na plus3,5%
[smiley11]


Da istina ne tuku se fondovi baš za našega đuru, neznam u čemu je problem.

Nema nikakvog problema. Vlada primirje i zatišje. Kako na Đuri tako i na mnogim drugim dionicama.


BUMBAR5: ” Da istina ne tuku se fondovi baš za našega đuru, neznam u čemu je problem. ” Nema nikakvog problema. Vlada primirje i zatišje. Kako na Đuri tako i na mnogim drugim dionicama.

do 25.11.
nakon toga nadam se necemo dole….ovisno o tome tko pobjedi na izborima……ako ovaj takozvani “Tim” pobjedi onda smo nagrabusili…..[smiley9]

DOKUP!

Ja mislim da je đuro jedana od onih dionica koja neće odreagirati negativno u slučaju pobjede ljevice na izborima 25.11
To što je DDJH sada na ovim razinama od 220-230 možete zahvaliti ekipi iz fonda za privatizaciju a ne SDP-u toliko o tome tko je srušio đuru i tko se razbacije državnom imovinom.
Zato HDZ od mene neće dobit glas.Pa makar to i išlo na štetu ove naše burze, ne mogu dat glas rumenom sve i da hoću.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Ja mislim da je đuro jedana od onih dionica koja neće odreagirati negativno u slučaju pobjede ljevice na izborima 25.11 To što je DDJH sada na ovim razinama od 220-230 možete zahvaliti ekipi iz fonda za privatizaciju a ne SDP-u toliko o tome tko je srušio đuru i tko se razbacije državnom imovinom.

ma sve to stoji…..ja sam govorio opcenito (ipak nemam samo ddjh u portfelju)….ni ja ne vjerujem da ce DDJH previse dobit “po nosu” ako sdp pobjedi…..ali da ce citav crobex odmah ic dolje to je sigurno…..

DOKUP!

Fora je ako sdp dođe neće pretjerano ni rasti [smiley2], dakle zacementirano, ako dođe na 300 u 2 godine, možemo biti sretni


Fora je ako sdp dođe neće pretjerano ni rasti [smiley2], dakle zacementirano, ako dođe na 300 u 2 godine, možemo biti sretni

Ja ne mislim tako ,SDP je najvio velika državna ulaganja u Djuru i Končara.A da će bit pogibelji na burzi bit će svakako, ali ne za djuru nego za moćne građevinare koji su dobivali velike poslove na političkoj osnovi.
Sve u svemu čeka nas uzbudljivo razdoblje nakon izbora tu je još i božićna shoping groznica koja će uz SDP dodatno ohladiti burzu.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Fora je ako sdp dođe neće pretjerano ni rasti [smiley2], dakle zacementirano, ako dođe na 300 u 2 godine, možemo biti sretni

strah je i mene toga……nije vrijeme za stavit taj porez, tek se pocinjemo razvijati a ovi “pametni” bi pravednu hrvatsku i udri nove poreze…..jadan nas đuro, vise se nikad ne oporavi u tom slucaju [smiley16]

DOKUP!

Kuvajt će bit presudan za Đuku nikako SDP ili HDZ .

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Plonker:

Fora je ako sdp dođe neće pretjerano ni rasti [smiley2], dakle zacementirano, ako dođe na 300 u 2 godine, možemo biti sretni

Ja ne mislim tako ,SDP je najvio velika državna ulaganja u Djuru i Končara.A da će bit pogibelji na burzi bit će svakako, ali ne za djuru nego za moćne građevinare koji su dobivali velike poslove na političkoj osnovi.
Sve u svemu čeka nas uzbudljivo razdoblje nakon izbora tu je još i božićna shoping groznica koja će uz SDP dodatno ohladiti burzu.

Tko će pokupovati silne dionice da bi se cijena digla ako zavlada letargija na burzi, jer burza je ipak kao jedno biće? Fimi dođe target eto i njih vani, tko je uostalom pod PBZ skrbničkim sa 200k komada? Kada će doći njihov target? Dolaze novi ugovori za 200 branitelja, čuli smo da većina drži naloge preko 300kn, sada smo na 230, zašto?! Generalno u svijetu kada lijeva opcija pobjedi burza pada uprvi 5-8 mjeseci od 30-60%, možda i više u nekim slučajevima. Recimo danas sam gledao samo njemačku i Schrodera. Došao je 1998 u 9 mjesecu na vlast, otišao 22.11.2005. Na početku te 1998 index DAX je bio oko 4600 bodova a na kraju drugog mandata 5000 bodova, s time da je ima i dva picka, dot.com na 8000 bodova i nakon drugog izbora 2002 pad na cca 2300 bodova. Dolaskom Merkel na vlast do sada je index narastao 50% i nije doživo jaču “korekciju” od 7% u 2 godine. Čemu se još nadaš? Da će mana i prepelice zasut zemlju i riješiti glad u svijetu?!

New Report

Close