DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I onda ova trakavica napokon zavrsava. Mozda i ranije ako se Kuvajt pojavi , rekli su do kraja godine. Sa tim poslom branitelji ne postoje.[smiley2]

Moje misljenje,iduci tjedan ce cijena ici gore,tesko je reci koliko,ali moja predvidjanja su na 245 kn.Donji bolinger dotaknut rsi kaze ispod 30 macd na o.Odbijanac je ziher,sada nam predsoji da vidimo koliko.Ako se iduci tjedan nista ne dogodi,definittivno rezem poziciju na ddjh,bar za 30-tak %

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER


Mislim da ti je Samby muško![smiley2]

[smiley2] nema veze…..stogod….samo da pise razumljivije pa da i ostali fanovi i dionicari DDJH-a mogu razumjeti njegove/njezine rijeci [smiley2]

DOKUP!


Moje misljenje,iduci tjedan ce cijena ici gore,tesko je reci koliko,ali moja predvidjanja su na 245 kn.Donji bolinger dotaknut rsi kaze ispod 30 macd na o.Odbijanac je ziher,sada nam predsoji da vidimo koliko.Ako se iduci tjedan nista ne dogodi,definittivno rezem poziciju na ddjh,bar za 30-tak %

Sve to vrijedi pod uvjetom da sljedeći tjedan druga tura branitelja ne dođe kod brokera .

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

jedan od tih branitelja radi kod mene i on je stavio nalog na 300 kn a koliko mi je poznato ni ostali do kojih mogu doci preko ovoga nece prodavat po trenutnoj cijeni.
vjeruju i oni da vrijedi đuro vise, e iznimka su oni kojima je hitna lova koliko je tih nitko nezna

samby:

Dragi Bumbaru ! U proljeće kupujem kutiju bumbara , pouzećem . Bilo bi mi drago da si ti unutar kutije. Sve svoje nade polažem u bumbare . Meni vrijede barem 50 % .

samby ja ponekad jedva da razumijem sta ti pises…? vjerujem da nisam jedini….ako si ti ova na slici onda razumijem da ti hrvatski nije u krvi [smiley2]
…..ali ako ne, onda daj pisi malo razumljivije, da te cijeli svijet razumije [smiley2]

niti ja ne razumijem [smiley10]


jedan od tih branitelja radi kod mene i on je stavio nalog na 300 kn a koliko mi je poznato ni ostali do kojih mogu doci preko ovoga nece prodavat po trenutnoj cijeni.
vjeruju i oni da vrijedi đuro vise, e iznimka su oni kojima je hitna lova koliko je tih nitko nezna

Kolega sb potpuno ste u pravu,po ovoj cijeni ne prodajemo nego povečavamo paket i čekamo pravu cijenu.

Dragotinac[color=blue][/color]

novci su spremni.sutra tržim Gjuru.


I onda ova trakavica napokon zavrsava. Mozda i ranije ako se Kuvajt pojavi , rekli su do kraja godine. Sa tim poslom branitelji ne postoje.[smiley2]

ma samo nek branitelji stanu sa prodajom…..kao sto je fima stala [smiley2]
pa cemo vjerojatno imat napokon “zdravu” dionicu……[smiley11]

DOKUP!

Jedva čekam da HFP ostane bez vlasničkog udjela. To će biti dan za pamćenje. A sve nakon toga biti će dani za bogaćenje.

(Edit: moderator)

Hell is Empty and all the Devils are Here

where is fuckin prodaja?:-)

Mozda nema direktno, ali indirektno ce svakako utjecati na Holding, jer sa ovolikim ulaganjima u obnovu zeljeznickih pruga i njihovu daljnju elektrifikaciju, povecat ce se promet a time i potreba za novim teretnim vagonima.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=77ee46a0-cdc7-4afc-a346-30cf3bea379b&ref=rss

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.

New Report

Close