DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


fazan: ” ništa, zato se i zove holding ” pitam shootera, jer ovih 700 branitelja su radili u holdingu, a ostatak radi u tvrtki kcerima po njemu..

Sorry, mozda nisam najjasnije opisao, ili nisam dobro shvatio sto si pitao. Ostatak branitelja (tj. oni koji ne rade trenutno u Holdingu) rade ili u nekoj tvrtki kceri ili rade negdje drugdje.
Sto se tice Holdinga, osnovu cine Specijalna vozila. Pa mozemo reci Specijalna vozila=Holding.

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.

ja bi rekao holding=specijalna vozila+ elektromont+inzinjering+strojna obrada+slobodna zona itd..

doduse, moguce da su se oni nekako svi skupa interno dogovorili.. vama ovo, nama ono.. vama friska figa isl[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Pa dobro ljudi zašto sad -2 %
[smiley5]


Pa dobro ljudi zašto sad -2 % [smiley5]

jer branitelji prodaju? a mozda i kupnja nije velika? logicno ne…?

DOKUP!


Pa dobro ljudi zašto sad -2 % [smiley5]

E zato što treba srušit cijenu prije druge ture branitelja.
Bit će čišćene između 210-220

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Dragi Bumbaru !

U proljeće kupujem kutiju bumbara , pouzećem . Bilo bi mi drago da si ti unutar kutije.

Sve svoje nade polažem u bumbare .

Meni vrijede barem 50 % .


Dragi Bumbaru ! U proljeće kupujem kutiju bumbara , pouzećem . Bilo bi mi drago da si ti unutar kutije. Sve svoje nade polažem u bumbare . Meni vrijede barem 50 % .

samby ja ponekad jedva da razumijem sta ti pises…? vjerujem da nisam jedini….ako si ti ova na slici onda razumijem da ti hrvatski nije u krvi [smiley2]
…..ali ako ne, onda daj pisi malo razumljivije, da te cijeli svijet razumije [smiley2]

DOKUP!

Imali kakvih najava kada bi trebali i ostali branitelji dobiti dionice?


fazan: ” ništa, zato se i zove holding ” pitam shootera, jer ovih 700 branitelja su radili u holdingu, a ostatak radi u tvrtki kcerima po njemu..

Ne , ovih 700 je radilo ili radi u Holdingu i bili su 10. i 11-ti mjesec u HRVATSKOJ VOJSCI 1993 god za vrijeme privatizacije . Ova sada privatizacija nema veza sa dionicama DDJH ( braniteljskim , koji nisu mogli zbog duznosti u HV sudjelovati u privatizaciji 1993g.).
Elektromont , strojna obrada itd se pokusavaju privatizirat radnickim dionicarstvo ( ovdje nij bitno biti branitelj ).

samby:

Dragi Bumbaru ! U proljeće kupujem kutiju bumbara , pouzećem . Bilo bi mi drago da si ti unutar kutije. Sve svoje nade polažem u bumbare . Meni vrijede barem 50 % .

samby ja ponekad jedva da razumijem sta ti pises…? vjerujem da nisam jedini….ako si ti ova na slici onda razumijem da ti hrvatski nije u krvi [smiley2]
…..ali ako ne, onda daj pisi malo razumljivije, da te cijeli svijet razumije [smiley2]

Mislim da ti je Samby muško![smiley2]

nisu jos svi dobili dionice ……


nisu jos svi dobili dionice ……

Dobilo 473 , 210 jos treba !!!!! [smiley2]

New Report

Close