DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobro ljudi nije mi jasno sad oko tog PBZ-a na 10. mjestu koji skuplja tko se to krije iza tog računa?
Ima li tko kakvo mišljenje?

Svi koji imaju investor


Svi koji imaju investor

Je ali na koju foru. Ako ja kupim dionice preko njih zar to ne ide na moje ime a ne na njihovo. Kako oni mogu to tako prikazivati.

ANRICOM:

Svi koji imaju investor

Je ali na koju foru. Ako ja kupim dionice preko njih zar to ne ide na moje ime a ne na njihovo. Kako oni mogu to tako prikazivati.

Ne ide na tvoje jer si registrirao preko SDA na njih, barem je tako kod PG.

Sve što kupimo preko investora ide na skrbnički pbz

Ma Đuro je dionica budućnosti neovisno dobili izbore ili HDZ ili SDP. Mislim da bi Đuro prošao najbolje od svih dionica koje posjedujem u slučaju neke veće korekcije.

” Gospon surla ja mislim da vi niste kompetentni da pišete na ovu temu.[smiley2] A onih 10 000 kom na kupnji to je nalog jednog našeg forumaša koji ulaže u znanje.
[/quote]
Znam, vjerovatno ga je povukla ideja da se provoza u BOV-u, a kako vidim toliko je odlucio prodati TH-t-a da nam i tamo rusi cijenu.[smiley1]

Ovo je Đurin Degman, karta na koju igram http://www.imput.net/slike/lHS69495.jpg
Potpisivanje ugovora sa Kuvajtom je samo pitanje vremena .
Uvjeren sam da su ovih 10 000kom na kupnji vezani upravo uz tremu Kuvajt.
Prema mojim izvorima, iz te igre za modernizaciju kuvajtskih tenkova su već otpali Srbi i Rusi, a pregovori sa hrvatskom su u završnoj fazi.
Modernizacija se sastoji od:

* Novi motor i mijenjač
* Digitalni balisticki kompjuter, termovizija…)
* Reaktivni Oklop 2-ge generacije
* Novo potkalibarno streljivo i Refleks PT raketa
* Pasivni i aktivni sistem zaštite

Samo da napomenem da ovaj posao sa Kuvajtom vrijedi kao tri tvornice sa svom pokretnom i nepokretnom imovinom Đuro Đaković Holding.
Đuro se kroz ofset program (126 Patria za HV i 130 Patria za Makedoniju) okreće proizvodnji drugih i modernijih oružanih sustava.
Ja dosita vidim neograničenu perspektivu za rast ove dionice.Vrijeme će pokazati jel u pitanju moja iskrivljena percepcija ili realan osvrt na situaciju.
Za početak da vidimo što će se desit sa ovih 10 000kom na kupnji.Jel to samo za ukras ili doista imamo ozbiljnog kupca koji zna što kupuje.
Sve ce se najvjerojatnije znati vrlo brzo.[smiley2]

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

moze li mi netko objasnit koja je razlika izmedu montmontaze i holdinga, koja od te 2 dionice sudjeluje u “izradi tenkova”

HOLDING

moze li mi netko objasnit koja je razlika izmedu montmontaze i holdinga, koja od te 2 dionice sudjeluje u “izradi tenkova”


kakva te montmontaža spopala crni sine ? [smiley10]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Kolega bumbar ima jedna začkoljica, ništa od onoga što ste naveli ne proizvodi se u Hrvatskoj.

New Report

Close