DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Iz kojega je razloga burza danas radila do 14:00. Meni nigdje ne piše da je sutra ili u pon praznik? Ili ja imam krivi kalendar[smiley5] ak netko zna nek napiše da ne tražim po zse-u. hvala

ja mislim da je to zbog one konferencije na hvaru kaj imaju ovaj vikend, pa se trebaju malo pripremit


asdfgh123: ” Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore DO KADA OVAKO ” Vrlo jednostavno – do danas! Ugovor je potpisan dakle više nema “Ugovor – patria cijena gore” već ostaje samo “Branitelji – cijena dolje”.

A tenkići? Po meni to nije zanemarivo. Nije siguran posao ali mislim da su dobre šanse da ispadne nešto od toga. Vidjet ćemo. Meni se ne žuri.


kamenac: ” bumbarov potpis: Kupujte kad drugi prodaju i prodajte kad drugi kupuju. Tako to radi Buffet. znači, bumbar, ti si danas svoje rasprodao…[smiley11] ” Nisam bio u trehničkoj mogućnosti da ih prodam. Brokieri se na javljaju na telefon a znate i zašto.

Ne voliš 24 sata ONLINE brokere ? Meni izvrše unutar tri minute .

sad sam vidio sve transakcije ddjh za danas…..ono je stvarno bila neka greska, nije bilo transakcija po 300 nego najvise po 290 (samo 50 komada)……netko je kupio 989 komada po 270kn…..al je taj lud [smiley2]

DOKUP!


BUMBAR5: ” kamenac: ” bumbarov potpis: Kupujte kad drugi prodaju i prodajte kad drugi kupuju. Tako to radi Buffet. znači, bumbar, ti si danas svoje rasprodao…[smiley11] ” Nisam bio u trehničkoj mogućnosti da ih prodam. Brokieri se na javljaju na telefon a znate i zašto. ” Ne voliš 24 sata ONLINE brokere ? Meni izvrše unutar tri minute .

Ma imam ja investor s njim trgujem i odličan je samo što mi DDJH nisu na njemu nego sam to uzeo preko fime dok još nisam imao investor a nisam se registrirao na online trade kod fime ja to obično riješim telefonski.Danas to nije bilo moguće ,fimin telefon je rekao TU TU.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Kakva su predviđanja za ponedjeljak?

Kolko ja znam, dosta ljudi nije danas ni uspjelo zadati nalog za kupnju, pogotovo novopečeni dioničari koji su u Dnevniku valjda prvi put čuli da je Đuro na burzi. Osim toga, dosta njih je tek danas dobila pare.

Moje je mišljenje da će Đuro biti popularan i u ponedjeljak te da će cijena opet rasti, barem u prvih par sati. Ljudi vide da dionica raste i to je njima super, šta oni znaju da su se mnogi u zadnjih par mjeseci napatili na “valovima” Đure.

Više od 20 000 kokmadas otišlo samo za 2h trgovanja.
Šta bi tek bilo da su svi mogli zadat nalog za kupnju i prodaju i da radno vrijem nije bilo skraćeno.
Hoće li u ponedjeljak gore ili dolje neznam ali promet bi opet mogao bit fantastičan .
Ipak interes za DDJH postoji i na razinam puno većim od onih predviđenih 150kn.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Za početak mi nije jasno kako blokada u 10:00:11. Meni je recimo broker rekao da prvo na burzu dolaze svi “stari” nalozi a tek onda novi. OK možda nije bio u pravu, ali ovo je zasigurno vrlo dobro režirana blokada zna se od čije strane. Baš će biti zanimljivo vidjeti u srijedu navečer tko se istrsao iz prvih 10 mada je to po meni i već sad očito.
Čudno je da je bio samo jedan nalog od 748 komada ( braniteljski ) na prodaju, jer mi iskustvo govori da bi ih trebalo biti više bar na ovim razinama cijene.

Ako je ovo danas i jučer bila režirana predstava svaka čast. Također čestitke onima koji su kupovali proteklih dana i danas fino profitirali.

Pozdrav

Znači ako se istresa netko kako znanac kaže da znamo tko, tko onda ostaje kao većinski vlasnik holdinga. Znači on je prepušten malim dioničarima. Čudno da nitko novi nije zainteresiran za preuzimanje holdinga, a i taj tko se iskrcava zar nije mogao pronači netkoga tko će od njega otkupiti cijeli paket odjednom kako se riješio Areneturista… Ne kužim….[smiley14]

Evo uletio na 209 prošli tjedan, a mjerkao već 6 mjeseci.

x


Za početak mi nije jasno kako blokada u 10:00:11. Meni je recimo broker rekao da prvo na burzu dolaze svi “stari” nalozi a tek onda novi. OK možda nije bio u pravu, ali ovo je zasigurno vrlo dobro režirana blokada zna se od čije strane. Baš će biti zanimljivo vidjeti u srijedu navečer tko se istrsao iz prvih 10 mada je to po meni i već sad očito. Čudno je da je bio samo jedan nalog od 748 komada ( braniteljski ) na prodaju, jer mi iskustvo govori da bi ih trebalo biti više bar na ovim razinama cijene. Ako je ovo danas i jučer bila režirana predstava svaka čast. Također čestitke onima koji su kupovali proteklih dana i danas fino profitirali. Pozdrav

Branitelji su inteligentni ljudi i kod njih nema pohlepe i straha , što je osobina špekulanata. In zato je samo jedan danas , a tako će i u buduće.


1. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun
2. MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE 609.578 18,83 Osnovni račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 608.078 18,78 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 210.199 6,49 Skrb. račun
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 76.963 2,38 Skrb. račun -831
7. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.136 1,46 Osnovni račun
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA MAXIMUM OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 32.878 1,02 Skrb. račun
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./BREZA-INVEST ZIF D.D. 19.500 0,60 Skrb. račun
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HI-GROWTH OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 11.548 0,36 Skrb. račun
Ukupno: 73,54

1. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun
2. MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE 609.578 18,83 Osnovni račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 608.078 18,78 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 210.199 6,49 Skrb. račun
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 75.877 2,34 Skrb. račun -1086
7. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.136 1,46 Osnovni račun
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA MAXIMUM OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 32.878 1,02 Skrb. račun
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./BREZA-INVEST ZIF D.D. 19.500 0,60 Skrb. račun
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HI-GROWTH OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 11.548 0,36 Skrb. račun
Ukupno: 73,51

New Report

Close