DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bumbarov potpis:
Kupujte kad drugi prodaju i prodajte kad drugi kupuju.
Tako to radi Buffet.

znači, bumbar, ti si danas svoje rasprodao…[smiley11]

hate red

biće da je namjerno, navlakuša[smiley2]

Branitelji – cijena dolje
Ugovor – patria cijena gore
Branitelji – cijena dolje
Ugovor – patria cijena gore
Branitelji – cijena dolje
Ugovor – patria cijena gore
Branitelji – cijena dolje
Ugovor – patria cijena gore
Branitelji – cijena dolje
Ugovor – patria cijena gore
Branitelji – cijena dolje
Ugovor – patria cijena gore
Branitelji – cijena dolje
Ugovor – patria cijena gore
Branitelji – cijena dolje
Ugovor – patria cijena gore
Branitelji – cijena dolje
Ugovor – patria cijena gore
Branitelji – cijena dolje
Ugovor – patria cijena gore
Branitelji – cijena dolje
Ugovor – patria cijena gore

DO KADA OVAKO


Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore DO KADA OVAKO

jos nekih 2-3 mjeseca….slobodno trcakarat naokolo sa drugim dionicama do tada…..bit ce jos vremena za uletit……sjajno da na dnevniku spominju rast jucer od 15% ali nisu spomenuli nis o braniteljima i o ovom cirukusu na ovoj dionici…..nisu ni trebali…..zahvaljujuci tome netko je danas prodao visoko….[smiley9]

DOKUP!

Molim ne dirati TV Dnevnik.
Dnevnik je zakon !
Pitaj vlasnike DIOKI-ja i Đure.


i ja prespavao danasnje jutro do 12h i propustio gozbu…..kako sam ljut na sebe….samo me zanima koja je to neinformirana osoba kupila na 300kn….ocito taj nezna za branitelje……

Nemoj me podsjećati, kupio prije tjedan i pol za 194, mogao danas dobro prodati [smiley10]


bumbarov potpis: Kupujte kad drugi prodaju i prodajte kad drugi kupuju. Tako to radi Buffet. znači, bumbar, ti si danas svoje rasprodao…[smiley11]

Nisam bio u trehničkoj mogućnosti da ih prodam.
Brokieri se na javljaju na telefon a znate i zašto.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Postavio naloge tokom blokade na 284,99 i 292, nakon blokade otišla na 300 i nisu mi se proveli nalozi. Zvao ih cijelo jutro i govna se ne javljaju

Vi koji namjeravate držati DDJH 2-3 godine mirno spavajte,vi koji špekulirate puno sreće u ovim vratolomijama!
Branitelji imaju ogromnu zaradu a dobit će još novih ugovora,oprez zato!

Kad je dobar vjetar i purani lete!

Iz kojega je razloga burza danas radila do 14:00. Meni nigdje ne piše da je sutra ili u pon praznik? Ili ja imam krivi kalendar[smiley5]
ak netko zna nek napiše da ne tražim po zse-u.
hvala

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy


fisherman: ” Izašao danas nakon cca. 3 mjeseca. S obzirom na moguće ishode zadovoljan sam. Svaka čast ekipi iz CL-a čak su prodali i po boljoj cijeni nego što sam postavio naloge – pravi ste! Vidimo se opet kad euforija prođe i cijena padne. [smiley11] ” tako ce i biti…..za kojih tjedan dana vracamo se gdje smo bili…

Učvrščuju se nove više točke odbijanca , a to više nije 200 kuna.


Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore Branitelji – cijena dolje Ugovor – patria cijena gore DO KADA OVAKO

Vrlo jednostavno – do danas! Ugovor je potpisan dakle više nema “Ugovor – patria cijena gore” već ostaje samo “Branitelji – cijena dolje”.

Hogar vozi Volvo

New Report

Close