DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Očekivao sam nekoliko dana cijenu oko 240 kn ali izgleda ništa od toga. Vjerujem da će se sada uključiti i drugi fondovi ( osim FIMA-e ) jer je očito da će budućnost Đure biti odlična, kako za radnike tako i za dioničare. Ovo je samo prvi ugovor za oklopnjake, sada će redom ići Makedonija, Kuvajt itd. Možda će zarada stići kroz koju godinu ali to nije bitno jer se dionica kupuje gledajući na buduće poslove. Sada je Đuro jeftin kao što su brodari ili građevinari ili luke bile kroz koju godinu , kada pare budu stizale biti će prekasno za kupovinu.

osobno ne bi imao nista protiv da je napusu na 4bv ili jos bolje da se ponovi LKRI

Ok, nisam baš u toku, muče me plovidbe.[smiley3]


U dobro poduzeće nikad nije kasno ući[smiley7]

Ja sam osobno dokupljivao na raznim cijenama od 110 kn do 250 kn , nešto i prodavao oko 290 ali puno slađe je nakrcati se npr. oko 220 kn i gledati rast nego lupati glavom u zid kada bude išlo na 400,500 …

veće manipulacije od đure nisam vidio.fondovi se igraju ko mačka sa miševima.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


veće manipulacije od đure nisam vidio.fondovi se igraju ko mačka sa miševima.

Upravo tako, iskoristili su paniku oko branitelja i pokupili sve što se moglo iz raznih drhtavih ručica.

Napisao bih da ne vjerujem šta se ovdje događa, ali ovdje sam tako dugo da ću počet vjerovat u bajke šta sam svašta vidio[smiley2]
Fakat oni branitelji dobro su zadržali dionice. Ipak su nešto naučili u ovih 17 godina[smiley2]

Only God, Muammar and Libya!


Koja špekulantska dionica, užas !!!!!

Veličanstveno !

debilana..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Znate sto je zanimljivo? S ove teme su “sasvim slucajno” nestali kolege koji su “cekali” kupnju po 180 kuna [smiley1] Pa gdje ste sada ljudi… Bit ce da jos cekate… Znate kako se kaze, tko ceka – zabole ga noge! Cini mi se da su neki od nas docekali. Svaka cast na konjskim zivcima!

"The essence of pleasure lies in the seeking of pleasure itself."


debilana..

i bas me zanima zasto admin ne brise ovakve komentare [smiley10]

Pretpostavka je majka svih zaj***


veće manipulacije od đure nisam vidio.fondovi se igraju ko mačka sa miševima.

Dobro jutro !

Za razliku od drugih dionica u Hrvatskoj , kojima vrijednost diktiraju mali dioničari.


Znate sto je zanimljivo? S ove teme su “sasvim slucajno” nestali kolege koji su “cekali” kupnju po 180 kuna [smiley1] Pa gdje ste sada ljudi… Bit ce da jos cekate… Znate kako se kaze, tko ceka – zabole ga noge! Cini mi se da su neki od nas docekali. Svaka cast na konjskim zivcima!

cekamo kolega cekamo.. mozda ne na 180 no oko 200 ako ne dodje big deal.. ima i drugh dijonica

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close