DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bljuje mi se na ovo sve što se dešavalo i što se dešava.Ovo nema nigdje samo kod nas.Namjerna blokada i sad maknut nalog

ljudi svaka čast…bilo vam je malo napeto proteklog mjeseca, ali izgleda da stvari sjedaju na svoje mjesto….čestitam strpljenima…

Kruha i dionica.....

Nisam pratio pa zar je stvarno u blokadi tako brzo, očito je to nekome pasalo ako je tako

anri ti si imao pa prodao ili??
čemu takva gorčina?

A

[b]Uvijek imaj na umu da je put samo put. [/b] [i]Carlos Castaneda 'Učenja Don Juana: Znanje Jaqui Indijanaca' [/i]

@ zeko

Nemoj se sekirat, ovakvih kao samby imaš koliko hoćeš. Zato je ovo idealna dionica za šišanje ovaca.
Šuti i radi [smiley2].

@ von Braun
Nije deichman nego degman. Deichman ti je marka cipela [smiley2]
Nije T-84 nego M-84, a on je najvećim dijelom licencirana kopija ruskog/sovjetskog modela T-72, uz neke modifikacije. Degman je bio samo model složen za pojavljivanje na par sajmova. Od njega ti najvjerojatnije nikad neće biti ništa.
Inače, M-84 se stvarno pokazao u nekim aspektima bolji od abramsa u pustinjskoj oluji-bio je brži i manje mu je smetao pijesak. Međutim, ima on teških nedostataka (npr. smještaj streljiva koje kad pogodiš razneseš cijelu kupolu), tako da je u principu davno zastario.
E da, i Đuro nije nikad doslovce proizvodio tenkove, bio je finalist proizvodnje. U proizvodnju komponenti je bila uključena praktički cijela industrija bivše nam države.
Pozdrav!

Imao sam, imam, ili ću imati dionice o kojima pišem.

namjerna blokada,kako ti kazes,je moguce samo ukoliko su i kupnja i prodaja sinkronizirani..sada se dogovoaraju kako dalje,nažalost da..upravo sada licitiraju.

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

Ljudi ne veselite se prerano, mogao bi i tobogan nakon blokade. I nestao onaj veliki nalog na 270 na kupnji. Sad je prva 250 ali samo 400 dionica nas dijeli do 218 kuna.[smiley3]


Ljudi ne veselite se prerano, mogao bi i tobogan nakon blokade. I nestao onaj veliki nalog na 270 na kupnji. Sad je prva 250 ali samo 400 dionica nas dijeli do 218 kuna.[smiley3]

Nije istina, kada se ode u blokadu ne vide se postavljeni nalozi tokom blokade

Gdje ste Đurovci!
Jel vam srce treperi od radosti???

Ajde, baš mi je drago.
Čestitam svima onima koji su sada nešto bogatiji. [smiley11]

La vita e bella!

Očekivao sam nekoliko dana cijenu oko 240 kn ali izgleda ništa od toga. Vjerujem da će se sada uključiti i drugi fondovi ( osim FIMA-e ) jer je očito da će budućnost Đure biti odlična, kako za radnike tako i za dioničare. Ovo je samo prvi ugovor za oklopnjake, sada će redom ići Makedonija, Kuvajt itd. Možda će zarada stići kroz koju godinu ali to nije bitno jer se dionica kupuje gledajući na buduće poslove. Sada je Đuro jeftin kao što su brodari ili građevinari ili luke bile kroz koju godinu , kada pare budu stizale biti će prekasno za kupovinu.


Ljudi ne veselite se prerano, mogao bi i tobogan nakon blokade. I nestao onaj veliki nalog na 270 na kupnji. Sad je prva 250 ali samo 400 dionica nas dijeli do 218 kuna.[smiley3]

Tenkista, i tebi je jasno da je ovo potpuno krivo što si napisao jel´da?
Pa i sam vidiš da se nisu svi nalozi niti stigli izlistati kada je nastupila blokada.
Ili misliš da je na prodaju ukupno 740 dionica???? [
smiley2][smiley2][smiley2]

La vita e bella!

U dobro poduzeće nikad nije kasno ući[smiley7]

New Report

Close