DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

240 – 250 Kn vrtnja. Samo sanjajte. A oni koji su sanjali ili sanjaju ponovo 200 kn, samo neka sanjaju i dalje. [smiley2]
Ovo je moj prvi smiley postavljen.
Čestitke braniteljima koji nisu prodali dionice ili barem onaj dio koji nisu morali. Imaju prolaznu ocjenu 2. Da dobro čitate 2. Za 3 i više morati ćete biti strpljivi.
Za 5, pročitajte Inteligentnog investitora – ako možete dati brokeru 300 -500 kn, onda možete i za knjigu. Vrijedi toliko.
Dionica je bila nisko i je dalje, samo iz psiholoških razloga, a FI 3/4Q tek dolazi. A vagoni…?
Volim čitati, ali nemojte više o glupostima…
Poštovane kolege ugodan dan Vam želim.


Pitanje za nove HT paničare: Jeste li prodali svoje dijonice? Jesam na 410… Treba vraćat kredu… Jedan čeka cca. 450 [smiley2]

nisam još prodao čekam karticu PBZ investora (katastrofa, čekam 10 dana)[smiley16]


Po svemu sudeći ova dionica postaje sve likvidnija. Netko nestrpljiv se danas pred kraj istresao ali mišljenja sam na će u bliskoj budučnosti kupnja na ovoj dionici jačati a prodaje baš i neće biti. Gledajući kretanja cijena sličnih dionica (velike državne firme, mala dobit….) ova dionica ima jako veliki prostor za rast i samo je pitanje kad će krenuti. Po meni, možda jedan od neotkrivenih bisera.

Danas dvostruko manja količina na prodaji . Dobro zboriš . Ovo je obiteljski biser. Uskoro ćemo skladati pjesme o Đuri .


Danas dvostruko manja količina na prodaji . Dobro zboriš . Ovo je obiteljski biser. Uskoro ćemo skladati pjesme o Đuri .

a nisu ljudi ludi da ce prodavat na dan kada se objavljuje potpisivanje o BOV-ovima…..logicno je da se prodaja smanjila…..kupnja povecala normalno[smiley11]

DOKUP!


samby: ” Danas dvostruko manja količina na prodaji . Dobro zboriš . Ovo je obiteljski biser. Uskoro ćemo skladati pjesme o Đuri . ” a nisu ljudi ludi da ce prodavat na dan kada se objavljuje potpisivanje o BOV-ovima…..logicno je da se prodaja smanjila…..kupnja povecala normalno[smiley11]

Osim logike postoje i emocije , sentimenti . Blokada je brzo skinuta i postavljen novi limit . Znači ima razloga za novi limit.

Vidim kolega Super24 je danas zaspao ili,ga je ovaj rast negativno šokirao???

Uhljebe na ulicu!!!!!

Zanimljivo kako sad nema problema s braniteljima…a BOV priča je bila gotova stvar već mjesecima…kako igrači igraju svak im čast…

Što ovca ležeć' vidi daleko nije...

oberst:

BUMBAR5:

U tome i je čar. Što je veća zavrzlama i rizik, veći je i profit.

a , da probas sve na crveno ili par nepar

tu nema politike, peripetija i zavrzlama[smiley2] Đuro je legenda. Slijedi li nam novi val?[smiley8]

Only God, Muammar and Libya!

Kupnja Cijena
80 246,00
2 245,01
425 245,00
195 242,00
50 241,80
Cijena Prodaja
246,42 16
248,88 132
248,89 300
248,95 391
248,96 70

Nevjerovatna dionica MONSTRUM

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Hoce biti, tj. da li vec je neka nova blokada? Ako me oci ne varaju, cijena je danas porasla 17%.

Ukoliko cijena nakon obustave opet probije utvrđene dnevne kriterije, trgovanje se nastavlja bez limita.

shooter, 11.10.2007. u 14:33
Hoce biti, tj. da li vec je neka nova blokada? Ako me oci ne varaju, cijena je danas porasla 17%.

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.

ma evo je na 400..

pa braniteljski paket raste nevjerojatno.. ako je dosad na 200 bio 130 miliona kuna velik, na 300 ce biti skoro 200 miliona.. 70milja razlike..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close