DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ne bi rekao da FIMA izlazi….Također, pričao sam za managerima iz Fime i kažu da nemaju namjeru izlazit iz Đure.

A da pogledaš sada prvih 10. FIMA opet prodala 2500 komada. Izgleda da ti menageri iz FIME baš i nisu u pravu.
I tako eto ih na 78.000 komada. Svaki dan po 2000 do 3000 dionica manje. I sad ti meni reci jel prodaju ili možda “kupuju” vrijeme ???? Ovim tempom do izbora će prodati sve. A znate i sami kad vodeći dioničari izlaze zašto to rade. Ako ne znate onda knjigu u ruke i ulažite u znanje.

S poštovanjem

Karoje

[b]Nije bitno je li mačka crna ili bijela, bitno je da lovi miševe.[/b]

BUMBAR5: Ugovor se potpisuje sutra za 84 borbena vozila 8×8 a zašto ne za svih 126 kako je bilo dogovoreno ?
Kako će se sad to odraziti na cijenu DDJH

http://www.morh.hr/vijesti_main.asp?id=1393

Konačno jedna dobra i vrlo vrlo konkretna vijest nakon što smo se najeli govana.
Ispričavam se na nedoličnosti.

mogunost nabave 126 vozila a potpisuje se 84 ?
Zar mislis da Fima nije znala za tu vijest

Fima prodala 25 000komda sada ima 78 000 a imali 103 000.Tko kupuje tolike dionice od fime i gdje su branitelji.
Nemam više nikakvu ideju je…. lud zbunjenog

PREDAJEM SE neću više ni trudit se da išta shvatim
KAPITULIRO sam na DDJH

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


mogunost nabave 126 vozila a potpisuje se 84 ?
Zar mislis da Fima nije znala za tu vijest

Fima prodala 25 000komda sada ima 78 000 a imali 103 000.Tko kupuje tolike dionice od fime i gdje su branitelji.
Nemam više nikakvu ideju je…. lud zbunjenog

PREDAJEM SE neću više ni trudit se da išta shvatim
KAPITULIRO sam na DDJH

Nisam zaradio razmišljajući već čekajući.[smiley2]

Only God, Muammar and Libya!

Ovo je PAT POZICIJA fima istresa, branitelji prijete velikom prodajom,ugovor se potpisuje ne kako je predviđeno i pored tog svega sutra će ić gore i šta sad ja da mislim ili nešto očekujem od ove dionice.
[smiley7] nemam više živaca ,a one kuvajćane kao da je zamo pijesak u sahari.Samo što će se i oni pojavit u novinama kad to nekom bude odgovaralo ,zato ja samo da izvučem svoju lovu 229 mi je ulaz sutra se možda izvadim.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Ovo je PAT POZICIJA fima istresa, branitelji prijete velikom prodajom,ugovor se potpisuje ne kako je predviđeno i pored tog svega sutra će ić gore i šta sad ja da mislim ili nešto očekujem od ove dionice.
[smiley7] nemam više živaca ,a one kuvajćane kao da je zamo pijesak u sahari.Samo što će se i oni pojavit u novinama kad to nekom bude odgovaralo ,zato ja samo da izvučem svoju lovu 229 mi je ulaz sutra se možda izvadim.

U tome i je čar. Što je veća zavrzlama i rizik, veći je i profit.

Istina je da fima istresa, ali prošlo je puno više od toga što je ona istresla. Samo u jednom danu je prošlo više nego pola od toga što su oni istresli. Jedan dan je bilo blizu 18.000, ne? A gledali smo promete preko 10.000 kn više dana. A fima je istresla cca 30.000. Još se tu nešto događa.

Only God, Muammar and Libya!


BUMBAR5: ” Ovo je PAT POZICIJA fima istresa, branitelji prijete velikom prodajom,ugovor se potpisuje ne kako je predviđeno i pored tog svega sutra će ić gore i šta sad ja da mislim ili nešto očekujem od ove dionice. [smiley7] nemam više živaca ,a one kuvajćane kao da je zamo pijesak u sahari.Samo što će se i oni pojavit u novinama kad to nekom bude odgovaralo ,zato ja samo da izvučem svoju lovu 229 mi je ulaz sutra se možda izvadim. ” U tome i je čar. Što je veća zavrzlama i rizik, veći je i profit. Istina je da fima istresa, ali prošlo je puno više od toga što je ona istresla. Samo u jednom danu je prošlo više nego pola od toga što su oni istresli. Jedan dan je bilo blizu 18.000, ne? A gledali smo promete preko 10.000 kn više dana. A fima je istresla cca 30.000. Još se tu nešto događa.

Nek se događa samo ne više sa mojom lovom i mojim živcima.
Ima brate i drugih dionica ja ko prstom u pekmez.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

BUMBAR5:

U tome i je čar. Što je veća zavrzlama i rizik, veći je i profit.


a , da probas sve na crveno ili par nepar

najvrednije stvari u životu su besplatne

Mene nema natrag dokle god se sve ovo ne raščisti, pa makar tada cijena bila i 250… dosta je bilo prljavih igara, momci! Osim toga, vjerujte mi da vam je OGROMNA pogreška držati veći dio love u ovako špekulativnoj dionici, jer dok vi čekate i čekate i čekate da vas NETKO prestane povlačiti na nos, mogli ste dobro zaraditi drugdje!
Ja sam svoju lekciju naučio i rekao bih i skupo platio – ‘ajd’, barem nisam spušio ‘osnovni kapital’, ali bogme ni zaradio onoliko koliko sam mogao da sam radio prije rujna ovo što radim sada.

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Tu se neće nikad ništa raščistit jer to je špekulativna dionica pod kontrolom samo jednog igrača a to je FIMA.
To je tako kako sam sad reko samo sam ljut na sebe što mi je trebalo 5MJ da to skužim.
Sad već počinjem sumljat da oni paketi na prodaji od 748 kom nisu bili braniteljski.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Tih 30.000 od fime i još X.000 od drugih je ko od šale mogao kupiti bilo koji od direktora DDJM!
Ne bi bilo čudno da u skorije vrijeme neki od tih direktora uz podršku branitelja koji za sada imaju cca 11% zasjedne na Stipetićevo mijesto.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

U petak stiže lova na račune. Nije puno, par milijardi kuna. Ode Đuro u nebesa unatoč organiziranom rušenju dionice.

Pozdrav!

[b][color=blue]Popravljam hrenovke![/color][/b]

New Report

Close