DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolege,

izgleda da je to sve – > 10 % i nije tako malo kad bolje razmislimo.

Izgleda da je očekivani pad završen i da ćemo napokon prema gore.

Ili se varam?

Pozdrav !

U toku je igra živaca.
Vidjet’ ćemo tko će prvi popustiti – rezultat poluvremena je neizvjestan.


U toku je igra živaca.
Vidjet’ ćemo tko će prvi popustiti – rezultat poluvremena je neizvjestan.

Možeš ti izgubiti živce ali ćeš zbog toga i popušiti ili u najmanju ruku preskupo kupiti. Jer uspoređivanje toga da ti, je ili netko treći izgubi živce sa količinom koju posjeduju branitelji je isto kao da staviš da se utrkuju novi BMW M5 i stara pokvarena Ford Fiesta.

mislim da rušenje cijene na 196 odradila fima,,za koju mislim da ima onaj nalog od 13 ooo samo za ukras…branitelji se još nisu uspaničili i ne prodaju previše….ja još čekam rasplet…mislim da to još nije ni na pola gotovo….

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=b062bc8d-b8c2-4ad9-afab-909638d49c91&ref=investor

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

——————————————————————————–
Branitelji kupili 10,73 posto dionica Đure Đakovića

Business.hr/Hina
04.10.2007 15:01
Pročitaj komentare(0)

Đuro Đaković holding izvijestio je Zagrebačku burzu da je Hrvatski fond za privatizaciju dostavio 467 ugovora o prodaji i prijenosu dionica holdinga zaposlenim i bivšim zaposlenim – hrvatskim braniteljima.
Vezane vijestiZSE uživo: Nova ravnotežna cijena Uljanik plovidbe odražava rast vrijednosti poduzeća

Dionice su prodane s popustom i plaćene jednokratno. Svi pristigli ugovori su obrađeni, a Đuro Đaković holding dao je Središnjoj depozitarnoj agenciji nalog za preknjižbu dionica s Hrvatskog fonda za privatizaciju na svakog dioničara.

Na temelju dosad dostavljenih ugovora branitelji su kupili 347.354 dionice nominalne vrijednosti 100 kuna, odnosno nominalno 34.735.400 kuna, što čini 10,73 posto temeljnog kapitala

hate red

Znači biti će toga još jako puno.

Hell is Empty and all the Devils are Here

100 milja po ovim cijenama.. sa ostatkom i 200.. pa ti kupi.. hehe a crna rupa za kesh HT tek dolazi..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Branitelji kupili 10,73 posto dionica Đure Đakovića

Više na: Vaš link

Danas u 7 transakcija kupljeno/prodano cijelih 9 (devet) dionica!
Izgleda da netko ozbiljan racuna na 300+ kad mu se isplati kupovati po jednu dionicu![smiley9]

Married, without money .


Branitelji kupili 10,73 posto dionica Đure Đakovića Više na: Vaš link

Pa to je danas već 5 puta ovdje objavljeno, zar ovdje nitko ne čita par postova iznad?? A bit će toga dosta više od 10,73% [smiley3]

Ignore: KressoM, delux

avax, misliš li da će popustiti pritisak na prodaju ovih dana, jer brokeri će biti zaokupljeni HT-om pa ne će moći izvršavati naloge za druge dionice, bar ne onim obimom kako su do sada to radili …

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close