DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 20:36
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Fascinantno u najmanju ruku

Hell is Empty and all the Devils are Here

Dok ima vune bit će i škara . [smiley1]

evogaopet.. evo da i ja tebi odam priznanje..
[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

meraviglioso bi rekli talijani……tu nitko nezna sta se desava!! konstantno padamo….a danas, blokada, i to za gore a ne dole kao sto bi mnogi predvidjeli…….ok, crobex cijeli raste i danas je dosao do rekordne razine….ali holding vec neko vrijeme ne reagira niti na to kako se mijenja crobex niti na dobre vijesti nego samo u vezi branitelja…..

DOKUP!

htio bih zahvaliti onome tko mi je prodavao po cijeni od 195 🙂

Od ovakvih gluposti čovjek se zapita je li bolje kupiti po 200 i biti miran, te gledati rast na 300 do kraja godine ili čekati na 170, pa ne dočekati. Jer je očito da unutra ima previše opakih igrača i zapravo se nikad ne može pretpostaviti kad će se trend u potpunosti okrenuti. A znate kako to izgleda kad se okrene

Hell is Empty and all the Devils are Here


Od ovakvih gluposti čovjek se zapita je li bolje kupiti po 200 i biti miran, te gledati rast na 300 do kraja godine ili čekati na 170, pa ne dočekati. Jer je očito da unutra ima previše opakih igrača i zapravo se nikad ne može pretpostaviti kad će se trend u potpunosti okrenuti. A znate kako to izgleda kad se okrene

slazem se…..iako cemo vjerojatno opet dole……ali cim mi stigne lova od povrata t-ht-a….dokup

DOKUP!

Zašto?
Bez logike!
Bez razuma!
Trudim se da shvatim ali nejde!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Zašto?
Bez logike!
Bez razuma!
Trudim se da shvatim ali nejde!

Zato jer su oni tako odlučili

Hell is Empty and all the Devils are Here


BLOKADA


BLOKADA

Zašto HANFA ne strpa ovog brokera u karantenu ?


fazan: ” BLOKADA ” fazan: ” BLOKADA ” Zašto HANFA ne strpa ovog brokera u karantenu ?

Kojeg brokera?

I love the Smell of Profits in the Morning

Ne kužim kako je dionica otišla u blokadu a narasla samo 6%???

Molim objašnjenje!

Hvala!

[b][color=blue]Popravljam hrenovke![/color][/b]


Od ovakvih gluposti čovjek se zapita je li bolje kupiti po 200 i biti miran, te gledati rast na 300 do kraja godine ili čekati na 170, pa ne dočekati. Jer je očito da unutra ima previše opakih igrača i zapravo se nikad ne može pretpostaviti kad će se trend u potpunosti okrenuti. A znate kako to izgleda kad se okrene

oprostite na neznanju, ali ovdje se prije neko vrijeme govorilo o torbarima – vezano za DDJH i branitelje.
s obzirom da je realno da ogromna većina branitelja još uvijek nema pojma kako to prodati, postoji li mogućnost da netko to od njih direktno otkupljuje i onda na burzi prodaje?

New Report

Close