DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 16:36
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kako se psihologija jako brzo mjenja,prije dan-dva svi pišu o razinama o 150-180kn a sad 210kn super povoljno…

Novac je kisik burze!

nije..[smiley1]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

čini mi se da se braniteljima desio JEDAN problem

a taj bi mogel biti – NEDOSTUPNOST brokera jer ovi jadnici tek sad bakama objašnjavaju kak se otvara brokerski rn i kak da prodaju dionice tht-a

🙂

SKORa-M-A[color=blue][/color]

S,

čini mi se da se braniteljima desio JEDAN problem a taj bi mogel biti – NEDOSTUPNOST brokera jer ovi jadnici tek sad bakama objašnjavaju kak se otvara brokerski rn i kak da prodaju dionice tht-a 🙂

I ja sam se nakako mislio da je baš to problem.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Od prošlog tjedna netko ( ili više njih povezanih ) kupuje solidne količine, uglavnom sve po prodajnim cijenama ali se mudro skriva da se ne pojavi u TOP 10. Postavlja se pitanje zašto ? Kroz to razdoblje taj određeni “kupac” se je u ponedeljak i djelomično jučer kompletno maknuo sa kupnje pa iskoristio psihologiju ( da ne kažem paniku ) te srušio cijenu do 190 kn. Priča se danas nastavlja te očekujem još jedan krug na dolje, možda sutra i u petak. Drugi tjedan će u TOP 10 ući taj novi pa će igra biti otkrivena.

Neka neko opali samo 900komada po prodaji pogledaj gdje ide DDJH
Najbolje ponude [ DDJH-R-A.ZSE ] Kupnja Cijena
92 210,00
33 208,00
100 207,05
176 206,53
332 206,52
Cijena Prodaja
211,00 17
212,00 34
212,88 1
214,00 45
216,50 15

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Problem bude kad se proširi glas među braniteljima o tome kako uopće prodati dionice. Dovoljno je da ih stotinjak legne odjednom pa smo dobro ispod 190. A nažalost još ih je jaaako puno ostalo. Educirajmo ih da ne prodaju ispod 300[smiley2].

"The idea flow from the human spirit is absolutely unlimited. All you have to do is tap into that well."

Problem bude kad se proširi glas među braniteljima o tome kako uopće prodati dionice. Dovoljno je da ih stotinjak legne odjednom pa smo dobro ispod 190. A nažalost još ih je jaaako puno ostalo. Educirajmo ih da ne prodaju ispod 300smiley2

………..ili nek prodaju odmah, pa onda s tim novcima brže bolje u ATLN da anuliraju dobitak !

[smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Evo kažete da je jaaako puno ostalo, npr. ako su Amerikanci recimo naumili kupiti Đuru jel njima bolje da imaju puno dostupnih dionica po diskontnim cijenama ili nije.


………..ili nek prodaju odmah, pa onda s tim novcima brže bolje u ATLN da anuliraju dobitak ! [smiley2]

Koji si ti provokator?!!!

Novac je kisik burze!


Netko je počistio sve do 211 kn ali mi nije jasno čemu takva žurba, kao da više niti jedan branitelj neće prodati [smiley8]

Najvjerojatnije dotični kupac ima municije za sve nadolazeće branitelje.[smiley7]

Koji si ti provokator?!!!

Ma nisam, samo ne vjerujem u neke dionice!
nhf

[smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

New Report

Close