DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Može li netko staviti omjer k/ppo količini komada

Kako fondovi dirigiraju cijenu, to je upravo nevjerojatno… tek sad se vidi da količine na prodaji (barem zasad) nemaju veze s kretanjem cijene, nego je oni šeću gore-dolje po volji. [smiley8]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


Kako fondovi dirigiraju cijenu, to je upravo nevjerojatno… tek sad se vidi da količine na prodaji (barem zasad) nemaju veze s kretanjem cijene, nego je oni šeću gore-dolje po volji. [smiley8]

Dobrodošao na ZSE !


Ovako kronični izostanak dobrih branitelja me lagano dovodi u očaj… [smiley5][smiley16]


Ovako kronični izostanak dobrih branitelja me lagano dovodi u očaj… [smiley5][smiley16]

Branitelji kreću u kontraofenzivu .

Netko je počistio sve do 211 kn ali mi nije jasno čemu takva žurba, kao da više niti jedan branitelj neće prodati [smiley8]

Možda će fondovi i ini čistit iznad 200 kn sve kaj se pojavi na prodaji, cijena je dovoljno niska !?
Pitanje je jel oni mogu i imaju volje sve progutat !?

[smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

4.500 komada počistili oni mali koje Avax10 stalno spominje…

Sve mi se čini da su fondovi ( ili netko drugi ) odlučili kupovati ovaj tjedan sve što se ponudi, recimo oko 200-210 kn prije nego što sljedeći tjedan stigne povrat od HT-a.

Ja mislim da je situacija jasna: fondovi kupuju, a branitelji prodaju. Jednima se zuri napumpati cijenu prije ‘viska para’ od HT-a, a drugi imaju dovoljno ‘municije’ za zaustaviti pumpanje. Viditi cemo daljnji razvoj situacije.[smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!


Netko je počistio sve do 211 kn ali mi nije jasno čemu takva žurba, kao da više niti jedan branitelj neće prodati [smiley8]

Dečki vrlo dobro razlikuju 200 od 300 Kn.

mislim da su branitelji malo iznenadili sve vas “iskusne igrače”, ne prodaju oni tako lako

tko čeka neka dočeka, ja ne želim čekati

A možda se i neki drugi fond odlučio ući od jučer u igru, vidjet ćemo nakon 2 dana u stanju top 10 ima li šta novoga.

New Report

Close