DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 18:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Sutra bi mogli na razine oko 170-180kn

Ja mislim da bi sutra mogli na razine 150-250.


ma dajte ljudi ovo ce dotaknuti 150 skoro sigurno.. dobro je govorio buba spara jos na 250 kako ce on to kupit po 150..[smiley2]

I ja ga gadjam tu negdje.

skype - ivek1234


Ja mislim da bi sutra mogli na razine 150-250.

Ti si skoro 100% u pravu! [smiley1][smiley1]

skype - ivek1234

laki je 100% u pravu jer njegov brat djuka ima tesku ruku..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

I ja odavno razmišljam da dodje do oko 150 kn,pa da udjem. Ali kada nas toliko čeka hoće li opet biti za sve nas? Ili ćemo ono “Tko prvi njegova djevojka”?
[smiley1]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.


laki je 100% u pravu jer njegov brat djuka ima tesku ruku..

Fino si ti to formulir’o…[smiley2]
Iako, da budemo točni, radi se o Iliji Čvoroviću.

ona brana na 200 je pukla bez ispaljenog metka…a i ta brana se povlači..znači ovo se možće nazvat SLOBODAN PAD

pogotovo uz dogadjanja sa HT-om.. biti ce[color=blue] crveno[/color]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

PA zašto bi se brana i postavljala, treba se nisko nadokupiti po koliko su branitelji spremni dati a onda će se granica opet polako dići na gore.

primus
PA zašto bi se brana i postavljala, treba se nisko nadokupiti po koliko su branitelji spremni dati a onda će se granica opet polako dići na gore.

zao mi je djure i branitelja. nazalost nepise se dobro nestrpljivcima u ovoj dionici. losa educiranost ulagaca, gladna Slavonija CASH-a bit ce rezultat koji ce nas tjerati od ove dionice. ja cu je jos nadokupiti.

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

Ma jel to fima shorta?

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close