DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jedno pitanje za malo bolje poznavatelje ove dionice nego što sam to ja , imate 20 000 kn viška i ddjh je vaš izbor za kupnju, na kojoj bi se cijeni postavili na kupnju, uz jednu dvije rečenice objašnjenja.

tko čeka neka dočeka, ja ne želim čekati


ma to navlace kupnju fimasi.. ne pusiti foru i nadbidavati se..

Navlačili ili ne, danas i slijedećih par dana smo ispod 200!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

jedno pitanje za malo bolje poznavatelje ove dionice nego što sam to ja , imate 20 000 kn viška i ddjh je vaš izbor za kupnju, na kojoj bi se cijeni postavili na kupnju, uz jednu dvije rečenice objašnjenja.

Teško je davati ovakav savjet, jer ovisi o mnogo faktora, između ostaloga i koliki ti je tih 20 k dio portfelja i koliko si osjetljiv na pad cijene dionice. Kada bi mi to bilo jedino što imam , pričekao bi još tjedan dana da vidim kako će se stvari razvijati a onda bi odlučio. U svakom slučaju po ovome što sada vidim, nebi to bilo iznad 190 kn.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

prodati ili kupiti – pitanje je sad… a da bih kupio, moram prodati [smiley2][smiley2][smiley2]

[color=blue][/color]GO ON, MAKE MY DAY ![color=blue][/color] -molim moderatora da me liši moderiranja, hvala-

još 1.8M kuna i onda zaron
procjenjujem da bi se cijena mogla držati oko 195 do prometa od 3M kuna, a onda ko u petak još 4-5% dole

još 3 sata pa bumo pametniji

SKORa-M-A[color=blue][/color]

nikad sretniji nisam bio kao u ovom slucaju kada dionica pada……ovo je kao da ste dobili vrecu novca od nepoznatog covjeka……za kojih godinu dana ce se vidjeti zasto je to bio poklon jer zahvaljujuci ovoj situaciji lijepo ce se zaradit….vjerujte u DDJH, kao sto je to dobro napisao kolega avax par stranica unazad…….

DOKUP!

U srijedu 10.10 završava IPO na DDJH.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

miclav:

jedno pitanje za malo bolje poznavatelje ove dionice nego što sam to ja , imate 20 000 kn viška i ddjh je vaš izbor za kupnju, na kojoj bi se cijeni postavili na kupnju, uz jednu dvije rečenice objašnjenja.

Teško je davati ovakav savjet, jer ovisi o mnogo faktora, između ostaloga i koliki ti je tih 20 k dio portfelja i koliko si osjetljiv na pad cijene dionice. Kada bi mi to bilo jedino što imam , pričekao bi još tjedan dana da vidim kako će se stvari razvijati a onda bi odlučio. U svakom slučaju po ovome što sada vidim, nebi to bilo iznad 190 kn.


Slažem se sa kolegom i dodajem da ovo nije dionica za na kratke staze te s obzirom na visinu ulaganja 10 kn. razjike u cijeni ti ne bi trebalo biti previše bitno.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


U srijedu 10.10 završava IPO na DDJH.

o cemu ti to? odkud ti taj datum? imas kristalnu kuglu? objasni nam to malo…

tango…..BV je po meni 110….zar ne?

DOKUP!


U srijedu 10.10 završava IPO na DDJH.

a to je zato što?

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Svaki IPO ima svoj početak i kraj datum kad počinje i kad završava discount.
Imaš još dosa vremena da se natovariš.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Svaki IPO ima svoj početak i kraj datum kad počinje i kad završava discount. Imaš još dosa vremena da se natovariš.

to nam je jasno sta si htio rec….ali odkuda ti bas taj datum?? zasto bi taj dan zavrsio diskont?

DOKUP!

New Report

Close